Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

[quote name='Cajus JB']Tak podejrzewałem, że to też będzie psiak, którego znam. Oczywiście Marcel.

Zaraz zapiszę wątek.

W takim razie będę wysyłał pw cichaczem. :diabloti: Do Maruda666 już nie wyślę bo mnie pogoni. :razz: :mad:[/QUOTE]

Tylko zobacz ranias jaki nieposłuchany :eviltong: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Stowarzyszenie Help Animals
nr konta na które proszę wpłacać pieniążki:

85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

Adres:
ul. Sienkiewicza 10A
55-320 Malczyce

z dopiskiem: Argo i Marcel

:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='AgusiaP']Tylko zobacz ranias jaki nieposłuchany :eviltong: :mad:[/QUOTE]

[quote name='ranias']Troche upierdliwy, ale fajny :evil_lol:[/QUOTE]

Numer konta już mam i nie zawaham się go użyć. :lol:

Teraz to będę tajnos agentos. :cool1: Nie zdradzam swoich planów. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=Purple]zapraszam na bazarek dla Argo [/COLOR][/B][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=5][B]- mini perfumy , próbki perfum do torebki, [COLOR=RoyalBlue]najlepszy sposób na odkrycie własnego zapachu[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=5][B]
podarowane przez ranias ...

[/B][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/threads/196842-Dla-Argo-z-Szyd%C5%82owca-kt%C3%B3ry-traci-sw%C3%B3j-DT-...-mini-prefumy-do-02.12.-godz.-22?p=15781030#post15781030[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Tak podejrzewałem, że to też będzie psiak, którego znam. Oczywiście Marcel.

Zaraz zapiszę wątek.

W takim razie będę wysyłał pw cichaczem. :diabloti: Do Maruda666 już nie wyślę bo mnie pogoni. :razz: :mad:[/QUOTE]
Taka zołza znowu nie jestem:evil_lol: - ale faktycznie szkoda czasu na trzecie pw

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, że cięcie kosztów przez Fundację odebraliście jako "zamach" na psy. To potworne miejsce do którego miały trafić to mój dom...
Ponieważ tak się składa, że przy okazji prowadzę księgi rachunkowe fundacji wiem, ile pieniędzy na opłacenie hotelików wpływa na te psy. Szkoda, że zmobilizowaliście się do szukania forsy dopiero wtedy, gdy zarząd podjął jakieś konkretne działania.
Gdyby psy miały deklaracje stałe od samego początku i ich wysokość pokrywałaby koszt hotelu, to nie byłoby problemu i spokojnie mogłyby czekać na adopcję tam, gdzie są.
Na marginesie - zanim zaczniecie podważać czyjąś decyzję zapoznajcie się z faktami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']No to ja sie zapyatm na wątku .Panie prezesie ,kiedy dostanę 775 zł za wrzesień /pazdziernik .Obioecywane juz ponad 3 tyg .?
Zaczał sie następny okres rozliczeniowy .....[/QUOTE]
Co prawda nie jestem prezesem ale z pierwszej strony wątku wynika, że wpłaty wynoszą 335,00 zł. Czyli brakuje 440,00 zł. Teraz trzeba by zapytać darczyńców którzy wpłacali na inne cele czy można ich pieniądze wykorzystać na opłacenie tego konkretnego psa. Mogą się zgodzić lub nie. W każdym razie trochę to potrwa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roland_De']20 PLN stałych Deklaracja dorzucam - prosze o nume konta - pierwszy przelew pójdzie 30.11.2010. Pzdr BART[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy :loveu::loveu::loveu:


[quote name='Evelka']Jestem na zaproszenie AgusiP.
Niestety obecnie kompletnie nie jestem w stanie pomóc finansowo...:shake:
Przepraszam i trzymam kciuki za Argo![/QUOTE]

Dziękujemy trzymanie kciuków też bardzo potrzebne ;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Przykro mi, że cięcie kosztów przez Fundację odebraliście jako "zamach" na psy. To potworne miejsce do którego miały trafić to mój dom...
Ponieważ tak się składa, że przy okazji prowadzę księgi rachunkowe fundacji wiem, ile pieniędzy na opłacenie hotelików wpływa na te psy. Szkoda, że zmobilizowaliście się do szukania forsy dopiero wtedy, gdy zarząd podjął jakieś konkretne działania.
Gdyby psy miały deklaracje stałe od samego początku i ich wysokość pokrywałaby koszt hotelu, to nie byłoby problemu i spokojnie mogłyby czekać na adopcję tam, gdzie są.
Na marginesie - zanim zaczniecie podważać czyjąś decyzję zapoznajcie się z faktami.[/QUOTE]

Ale tu chyba nikt nie pisał, że Argo i Marcel mają trafic w jakieś potworne miejsce tylko, że nie będziemy miały nad nimi kontroli :roll: (jak dobrze pamiętam) nie jestem w stanie teraz przeleciec wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Przykro mi, że cięcie kosztów przez Fundację odebraliście jako "zamach" na psy. To potworne miejsce do którego miały trafić to mój dom...
Ponieważ tak się składa, że przy okazji prowadzę księgi rachunkowe fundacji wiem, ile pieniędzy na opłacenie hotelików wpływa na te psy. Szkoda, że zmobilizowaliście się do szukania forsy dopiero wtedy, gdy zarząd podjął jakieś konkretne działania.
Gdyby psy miały deklaracje stałe od samego początku i ich wysokość pokrywałaby koszt hotelu, to nie byłoby problemu i spokojnie mogłyby czekać na adopcję tam, gdzie są.
Na marginesie - zanim zaczniecie podważać czyjąś decyzję zapoznajcie się z faktami.[/QUOTE]


Nikt tu nie podważa niczyjej decyzji. Jeśli sama nie dostaję konkretnej odpowiedzi, proszę się nie dziwić, że moje wypowiedzi są adekwatne. Jestem osobą konkretną i lubię jasne sytuacje...a tu takowej nie było.
Proszę mi wierzyć, że mnie również cieszy powrót zainteresowania na nowo Argo i Marcelem...nie ma nic gorszego niż zapomnienie...
Wszystkim odwiedzającym watek zależy na dobru tych psów i to traktuję jako podstawę. W związku z tym nie będę się wdawała w bezsensowne polemiki, bo zwyczajnie szkoda mi na to czasu.

Natomiast jedno wręcz muszę sprostować... chciałam, miałam możliwości wystawienia puszek w kilku lubelskich sklepach z artykułami dla zwierząt...potrzebowałam tylko jednego pisemka do UM (nic nie kosztuje Fundacji, która jest OPP) przez ponad rok nie uzyskałam niestety takowego...
Zachęcałam ludzi do wpłat 1% podatku (Funia także to robiła) z dopiskiem Lublin1 - cieszę się wobec tego,że pan(pani) jako osoba prowadząca rachunki zawitała tutaj i zechce mnie być może poinformować (jako osoba świetnie poinformowana) jaki był rezultat tych zaproszeń

Takie coś wklejałam na wątek i rozsyłałam po ludziach, również tych, którzy adoptowali od nas psy:


[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1573/podatku.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...