Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

[quote name='anna10025']Boze , on nie może wrócic do schronu. Ile kosztuje jego miesięczny pobyt u Funi I i le ma deklaracji stałych ?Oczywiście oprócz tego co płaciła fundacja.[/QUOTE]

Zaraz to napiszę również w 1 poście!

Zbieramy na dwa psiaki u Funi (Argo i Marcel)... miesięczny koszt ich pobytu to 750 złotych... brakuje nam jeszcze 200 złotych stałych deklaracji :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84'][INDENT]Robię mu ogloszenia, ale jako ze robie je jednoczesnie 15 innym psom, to troche potrwa, robie na:
pineska
pajeczyna
gumtree
kokosy
adopcjapsa
kupsprzedaj
przygarnijzwierzaka
petsy

i jak sie uda:
eoferty
ojoj
psiamania
nasipupile. [/INDENT][/QUOTE]

Ok. super :) - Wielkie dzięki :)

Ja zrobiłam na:
cafeanimal.pl
kupiepsa.pl
ale.gratka.pl
adopcjapsa.pl
lublin.oxl.pl
eoferty.com.pl
psy.pl
petsy.pl
kokosy.pl
przygarnijzwierzaka.pl
lublin.swistek.pl
drobne.tv
drobny.com.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinkaa']Tez chętnie usłyszę odpowiedź na pytania dotyczące miejsca dla Argo, bo choć może się to wydawać dziwne włożyłam w pracę nad Argo i Marcelem masę czasu i bardzo zależy mi na ich dobru...czuję się fizycznie z nimi związana.
Pies to nie bagaż, który można dowolnie przerzucać z miejsca na miejsce - zwłaszcza pies po przejściach z oporami akceptujący nowo poznane osoby. A takimi są właśnie Argo i Marcel.

Zastanówmy się więc czego tak naprawdę chcemy...mi zależy na ich dobru

Natomiast, kto podjął decyzję o przewiezieniu (wówczas 4 psów) do Funi widać na zdjęciu do którego link wkleiła Funia:
[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3144/pismoodprezesa.png[/IMG]

Odpowiedź na dwa pierwsze pytania nie do mnie należy[/QUOTE]

Przepraszam, jeśli uraziły Cię te pytania - a widzę, że bardzo uraziły - ale chcę mieć jasną sytuację... Bo pamiętam, że były jakieś niejasności w związku z psami zabranymi przez FA i w sumie nigdy nie zostały do końca wyjaśnione, tylko po rożnych wątkach i forach latały niedomówienia i pogłoski. Dlatego chciałbym jasną odpowiedź, czy to przedstawiciel fundacji podjął decyzje o wzięciu tej czwórki od opiekę?

Mnie też, wbrew pozorom :p zależy na dobru tych psów. Może nie piszę na wątku, nie zaglądam codziennie, ale pamiętam o nich, Marcelowi cały czas odświeżam ogłoszenia. I jeżeli uważacie z Funią, że lepiej dla nich będzie, jeśli u Funi zostaną, to ufam, że tak właśnie jest, bo to Wy ich najlepiej znacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Przepraszam, jeśli uraziły Cię te pytania - a widzę, że bardzo uraziły - ale chcę mieć jasną sytuację... Bo pamiętam, że były jakieś niejasności w związku z psami zabranymi przez FA i w sumie nigdy nie zostały do końca wyjaśnione, tylko po rożnych wątkach i forach latały niedomówienia i pogłoski. Dlatego chciałbym jasną odpowiedź, czy to przedstawiciel fundacji podjął decyzje o wzięciu tej czwórki od opiekę?

Mnie też, wbrew pozorom :p zależy na dobru tych psów. Może nie piszę na wątku, nie zaglądam codziennie, ale pamiętam o nich, Marcelowi cały czas odświeżam ogłoszenia. I jeżeli uważacie z Funią, że lepiej dla nich będzie, jeśli u Funi zostaną, to ufam, że tak właśnie jest, bo to Wy ich najlepiej znacie.[/QUOTE]

Nie gniewam się wcale....może wczoraj miałam zły dzień...
Natomiast faktycznie tak było, że przedstawiciel FFA wziął psy pod opiekę tej fundacji bez zgody zarządu.

Zarząd też ma sobie wiele do zarzucenia, bo jest faktycznie tak jak pisała Funia.
Ja wiem, że pieniądze Fundacji nie spadają z nieba, dlatego wielokrotnie proponowałam zbieranie pieniędzy do puszek...niestety nie dostałam nigdy na to zgody....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Bo tak w rzeczywistości nikt nie wie, co z tym fantem zrobić. Nie jestem władna oceniać postępowanie zarządu. To zupełnie inna bajka. Ale z drugiej strony są finanse. Średnia kwota wpłaty z 1% od osoby to ok. 2-5 zł raz w roku. Przeliczcie, ilu Waszych znajomych potencjalnie wpłaciło. Niechby było to 500 osób, bo jesteście towarzyscy i macie dużą i rodzinę. To daje w najbardziej optymistycznym podejściu w roku kwotę 2.500,00 zł. Czyli hotelik dla dwóch psów opłacony na 3,5 miesiąca. Czy na pozostałe 8,5 macie z deklaracji stałych kwotę 5.950,00 zł ?
Bo z pierwszego postu wynika, że miesięcznych wpłat jest 480,00 zł. Czyli zostaje do uzbierania 220,00 zł miesięcznie, co pomnożone przez 8,5 m-ca daje kwotę 1.870,00 zł. Pod warunkiem, że psy są cały czas zdrowe i nie chorują.
Kto z Was tyle wpłaci żeby psy zostały u Funi?
Mam nadzieję, że wyliczenie jest wystarczająco klarowne.[/QUOTE]

Ja wszystko rozumiem...ale Fundacja ma chyba obowiązek zamieszczania sprawozdań finansowych na swojej stronie...
Teraz już poznałam przyczynę tej niechęci wobec zbierania przeze mnie pieniędzy do puszek....po roku (maksymalny czas) trzeba przedstawić rozliczenie w lokalnej gazecie lub na stronie internetowej fundacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Jestem na zaproszenie AgusiP. Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie na obecny DT dla Argo. Mam nadzieję, że jeszcze się ktos pojawi na wątku i się nam uda. Czy pieniądze należy wpłacać na konto podane w pierwszym poście?[/QUOTE]

Tak 1 post jest już aktualny:)

Dziękujemy ślicznie :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Argo ......:) Ty sie w ogole niczym nie przejmuj i dalej sie ogladaj sie za panienkami.......[/QUOTE]

Masz zupełną rację, popieram! :-)
Mam nadzieję za uda się zebrać deklaracje, a tak wogóle to życzę mu aby znalazł się dla niego jakiś cudowny domek. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Masz zupełną rację, popieram! :-)
Mam nadzieję za uda się zebrać deklaracje, a tak wogóle to życzę mu aby znalazł się dla niego jakiś cudowny domek. :-)[/QUOTE]

Na tym właśnie zależy nam najbardziej :)
Już czas, aby miał swoje miejsce na ziemi i nazywał je domem, a przy boku dobrego człowieka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Mam wiadomosc....:) mam wiadomosc....:)
Stala deklaracja na Argo i Marcela od sympatykow psiakow z Szydlowca......:)
Marek M........40zl stalej deklaracji na lobuziaki......:):)
Wplata na listopad juz popedzila.......:):)[/QUOTE]

Takie wiadomości to miód na serce:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Agusiu bardzo dziękuję za zaproszenie, będę czasami zaglądać.
Bardzo mi przykro :-(, ale nie jestem w stanie pomóc finansow obecnie, a bardzo bym chciała. :-([/QUOTE]

Ślicznie dziękuje, że jesteś :loveu: Zaglądaj jak najczęściej ;)

[quote name='paulinken']Jestem na zaproszenie. Całego wątku nie przekopię. Jaka jest teraz sytuacja? Ile brakuje do kompletu deklaracji? No i gdzie Argo ma jechać?[/QUOTE]

Widzę, że Marinkaa już wyjaśniła wszystko dziękuje :lol:

[quote name='Olena84']Ja niestety juz kompletnie nie jestem w stanie finansowo pomoc, w tym miesiacu jestem strasznie z kasa do tylu, juz i tak na jednego psa zbieram po znajomych...[/QUOTE]

[quote name='Olena84']wrzucam go na psi facebook[/QUOTE]

Wielkie dzieki :loveu::loveu::loveu:



[quote name='Olena84'][INDENT]Robię mu ogloszenia, ale jako ze robie je jednoczesnie 15 innym psom, to troche potrwa, robie na:
pineska
pajeczyna
gumtree
kokosy
adopcjapsa
kupsprzedaj
przygarnijzwierzaka
petsy

i jak sie uda:
eoferty
ojoj
psiamania
nasipupile. [/INDENT][/QUOTE]

Jesteś kochana :loveu::loveu::loveu:

[quote name='Gonia13']Ja na stałe nie mogę się zdeklarować ale coś dorzucę jednorazowo.[/QUOTE]

Bardzo dziekujemy :loveu::loveu::loveu:Jednak opłaca się poświęcić czas na rozsyłanie PW :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Jestem na zaproszenie AgusiP. Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie na obecny DT dla Argo. Mam nadzieję, że jeszcze się ktos pojawi na wątku i się nam uda. Czy pieniądze należy wpłacać na konto podane w pierwszym poście?[/QUOTE]

Ślicznie dziękuje :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna10025']Boze , on nie może wrócic do schronu. Ile kosztuje jego miesięczny pobyt u Funi I i le ma deklaracji stałych ?Oczywiście oprócz tego co płaciła fundacja.[/QUOTE]

Aniu przepraszam bo Cie pominełam :oops:Cieszę się, że jesteś ;)

Mam nadzieję, ze już nikogo nie pominełam jeszcze raz Wielki dzięki, że jesteście:kiss_2::kiss_2::kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...