Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Dnia 10.11.2020 o 22:36, Tyśka) napisał:

Czy ktoś rozmawial z ladymonia i postawil jej ultimatum, jakiś deadline określił na wpłacenie pieniędzy ze zrzutki?

zgłosiłam to na zrzutce

Ulv dała jej ultimatum ale się nie wywiązała dalej nie wypłaciła jej pieniędzy

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Tianku napisał:

zgłosiłam to na zrzutce...

"Dzień dobry,
 
dziękujemy za zgłoszenie nadużycia zrzutki. Skontaktowaliśmy się z organizatorem zrzutki celem przesłania dokumentów potwierdzających wiarygodność jej opisu.
 
Do czasu przesłania wymaganych dokumentów, wypłaty zebranych środków pozostaną zablokowane.
 
 
Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz"
 
 
no tylko ona już dawno to dawno już wydała...

 

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Argo:

Stan konta na 18 październik wynosił -74,80 zł

+60 zł RIVER

+10 zł Jolanta08

+30 zł Iwona K.

+400 zł Help Animals

+50 zł RIVER

+100 zł maarit

+100 zł mariusz_pp

-360 zł hotelowanie 19.10-17.11

-12 zł Fiprex

-11 zł Rumen Tabs

-18,30 zł antybiotyk

-20 zł badanie moczu

Stan konta na 17 listopad wynosi +403,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2020 o 09:20, Tianku napisał:

zgłosiłam to na zrzutce

Ulv dała jej ultimatum ale się nie wywiązała dalej nie wypłaciła jej pieniędzy

Ulv dała jej termin do końca miesiąca, potem podejmie ostre kroki prawne.

Dnia 18.11.2020 o 20:12, Murka napisał:

Rozliczenie Argo:

Stan konta na 18 październik wynosił -74,80 zł

+60 zł RIVER

+10 zł Jolanta08

+30 zł Iwona K.

+400 zł Help Animals

+50 zł RIVER

+100 zł maarit

+100 zł mariusz_pp

-360 zł hotelowanie 19.10-17.11

-12 zł Fiprex

-11 zł Rumen Tabs

-18,30 zł antybiotyk

-20 zł badanie moczu

Stan konta na 17 listopad wynosi +403,50 zł.

"niespodzianka" to zapas na badania i leczenie Argusia.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, mari23 napisał:

Ulv dała jej termin do końca miesiąca, potem podejmie ostre kroki prawne.

 

Z tego co pisała Ulv to już któreś z kolei ultimatum także straszyć ją może ale nic z tego nie wyniknie..

jeśli macie ochotę to z nią porozmawiajcie ja pasuję ... numer Ladymonii   507 633 470  (był publiczny ogłoszeniach Argo)... 

ze zrzutki jeszcze nic nie odpisali poza tym co udostępniłam

nie wiem gdzie i jak to zgłosić... trzeba by prawnika chyba... a Ulv raczej nie wykazała chęci żebyśmy wspólnie to zrobili... 

 przepraszam ale to mnie przerasta za dużo mam ostatnio stresu z innymi sprawami :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tianku napisał:

Z tego co pisała Ulv to już któreś z kolei ultimatum także straszyć ją może ale nic z tego nie wyniknie..

jeśli macie ochotę to z nią porozmawiajcie ja pasuję ... numer Ladymonii   507 633 470  (był publiczny ogłoszeniach Argo)... 

ze zrzutki jeszcze nic nie odpisali poza tym co udostępniłam

nie wiem gdzie i jak to zgłosić... trzeba by prawnika chyba... a Ulv raczej nie wykazała chęci żebyśmy wspólnie to zrobili... 

 przepraszam ale to mnie przerasta za dużo mam ostatnio stresu z innymi sprawami :(

Ulv ma prawniczkę, która jej pomoże, ma też możliwość kontaktu z Moniki pracodawcą, zagroziła jej też upublicznieniem sprawy na Fb - termin 30 listopada jest ostateczny i po nim rusza do działania, chodzi o dużo większą kwotę, niż pieniążki Argo. Rzeczywiście chęci wspólnego działania nie wykazała, ale może ją zapytać trzeba...spróbuję. I do Moniki zadzwonię, znam ją od tylu lat i z tylu dobrych działań, może mi się uda dodzwonić i przekonać ją...w końcu Argo to "jej" pies.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mari23 napisał:

Próbowałam porozmawiać z Moniką. Niestety nie odbierała, a wieczorem już chyba miała wyłączony telefon :(

Ja próbowałam się kontaktować przez fb, niestety bez odzewu. Przykro mi i jakoś nie mogę ogarnąć całej sytuacji , bo z Moniką łączą mnie na dogo dobre rzeczy. Chyba jestem za stara na ten czas i coraz bardziej boli mnie życie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ranias napisał:

Ja próbowałam się kontaktować przez fb, niestety bez odzewu. Przykro mi i jakoś nie mogę ogarnąć całej sytuacji , bo z Moniką łączą mnie na dogo dobre rzeczy. Chyba jestem za stara na ten czas i coraz bardziej boli mnie życie...

Mnie z Moniką tyle dobrego i na dogo, i poza dogo łączy, że jakoś nie potrafię się odnaleźć. Wspólnie "walczyłyśmy" z fundacją, która nagle odmówiła pomocy "naszym" psom, w tym i Argo.... dlatego powstało Stowarzyszenie Help Animals, byśmy mogły nadal pomagać tym przekreślonym przez fundację zwierzakom, razem nas ta fundacja wyrzuciła ze swoich szeregów, bo zbyt wiele kosztów generowałyśmy, zbyt wielu zwierzakom pomagałyśmy.... i dałyśmy radę bez nich.

A teraz.... nie pojmuję :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam wspólne ogłoszenie Sambie i Argo... :) Jest wyróżnione, ale tylko do 9. grudnia.
Tekst wyszedł dłuuugi, ale nie umiem na razie skrócić. Muszę się z tym przespać i pomyśleć, które zdania wyrzucić, aby ogłoszenie nie odstraszało. :( (chciałam też ogłoszenie dać na FB, ale niestety mam blokadę za spamowanie psami)

https://www.olx.pl/oferta/samba-i-argo-gdy-polaczy-niedola-bycia-niechcianym-CID103-IDFzFNr.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tyśka) napisał:

Zrobiłam wspólne ogłoszenie Sambie i Argo... :) Jest wyróżnione, ale tylko do 9. grudnia.
Tekst wyszedł dłuuugi, ale nie umiem na razie skrócić. Muszę się z tym przespać i pomyśleć, które zdania wyrzucić, aby ogłoszenie nie odstraszało. :( (chciałam też ogłoszenie dać na FB, ale niestety mam blokadę za spamowanie psami)

https://www.olx.pl/oferta/samba-i-argo-gdy-polaczy-niedola-bycia-niechcianym-CID103-IDFzFNr.html

napisane z serca, popłakałam się czytając

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję... że przeczytałaś. Ale czy ktoś poza Tobą dotrwa do końca? :( Niestety czytam i nie mam pomysłu jak skrócić.

sądząc po zapytaniach z ogłoszeń ludzie nawet krótkich ogłoszeń albo nie czytają do końca, albo patrzą tylko na zdjęcia i nr telefonu.... :(

Monika chyba wyłączyła telefon, do Ulv też nie mogę się dodzwonić :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...