Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Jak się pojawia na fb a nie odpisuje na wiadomości to zamieść wiadomość u niej na osi czasu. Wtedy wszyscy będą widzieli.

To nie tak ze nie odpisuje ... Tylko prosze ja ona odisuje ze jutro zrobi i taka zabawa... Teraz znowu napisalam ale nie odpisala na razie moze jest w pracy

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tianku napisał:

To nie tak ze nie odpisuje ... Tylko prosze ja ona odisuje ze jutro zrobi i taka zabawa... Teraz znowu napisalam ale nie odpisala na razie moze jest w pracy

 

Tak się zastanawiam czy nie zgłosić zbiórki na zrzutce, oczywiście o ile nikt nie ma do ladymonia nr telefonu albo innej, pewniejszej możliwości kontaktu niż przez Messenger

Może wtedy przyspieszy to wysłanie pieniędzy przez ladymonię, kiedy administracja platformy będzie z nią pisać. Wysłanie pieniędzy to tylko parę minut, wystarczy trochę dobrej woli. Nie będzie to zresztą zajmować dużo więcej czasu niż odpisywanie na wiadomości, że "jutro wpłaci".

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tyśka) napisał:

Tak się zastanawiam czy nie zgłosić zbiórki na zrzutce, oczywiście o ile nikt nie ma do ladymonia nr telefonu albo innej, pewniejszej możliwości kontaktu niż przez Messenger

Może wtedy przyspieszy to wysłanie pieniędzy przez ladymonię, kiedy administracja platformy będzie z nią pisać. Wysłanie pieniędzy to tylko parę minut, wystarczy trochę dobrej woli. Nie będzie to zresztą zajmować dużo więcej czasu niż odpisywanie na wiadomości, że "jutro wpłaci".

Tysiu jesli chcesz to jutro podam Ci jej nr telefonu to nie jest nic do ukrycia po podawala go przez dlugi czas jako kontakt do ogloszen

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.09.2020 o 14:14, zachary napisał:

A pamiętacie który z tej dwójki psów, które były u Funi w hoteliku, Marcel czy Argo zagryzł jej kotka?...I musiał opuscić z tego powodu hotelik...

 

Zupełnie o tym zapomniałam. Rozmawiałam w niedzielę z kikou, poczytała trochę na wątku  i w związku z tym właśnie faktem boi się wziąć jednak Argusia do siebie. "Goni koty" a "zagryzł kota" to jednak poważna różnica. Jest jeszcze "kącik" niewidomego Bezika i myślała ewentualnie o tym lokum ( to w domu, ale nie razem ze wszystkimi zwierzakami). Jednak Argo chyba nie lubi dużych samców, a taki właśnie tam mieszka, więc i tutaj byłby problem.  Tak więc chyba decyzji w tej kwestii podejmować nie trzeba. Musimy szukać dla Argusia domu tymczasowego.

Dnia 20.09.2020 o 19:27, Murka napisał:

Rozliczenie Arga:

Stan konta na 19 sierpień wynosił -56,20 zł

+20 zł Iwona K.

+10 zł Jolanta08

-360 zł hotelowanie 20.08-18.09

-15 zł wit. B12

-27 zł prebiotyk

Stan konta na 18 wrzesień wynosi -428,20 zł.

Przelew poszedł. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Dobrze, że kikou przemyślała sprawę, przynajmniej unikniemy przeprowadzek przez całą Polskę :(

mari23, masz kontakt z Moniką?

nie mam :( jak mi padł telefon, straciłam wszystkie kontakty, kolejno odzyskuję je zapisując tych, którzy się do mnie odzywają, a z Moniką dość dawno kontakt straciłam.

Ponieważ szczeniaki zeżarły mi kalkulator, wpłaty rozliczę, jak kupię nowy. Przelew do Murki poszedł w wysokości 428,20 zł.

Link to comment
Share on other sites

Kochani :( bardzo mi przykro ale chyba zostaliśmy oszukani przez Monikę :(

to ja prosiłam ją o założenie zrzutki :( przepraszam wszystkich którzy wsparli Argusia na zrzutce i udostępniali link do zrzutki swoim znajomym :( 

pobawiłam się w detektywa na fb dzisiaj wiem już na pewno że nie tylko nas oszukała bo inaczej w tym momencie tego nazwać nie można :(    wielu z Was jest na dogo długo więc zapewne  znacie ulvhedinn ... zobaczyłam jej post na fb odnośnie tego że ktoś znajomy ją oszukał i skontaktowałam się z nią i tez chodzi o Monikę niestety .. z tego co wiem jeszcze jedna osoba została w ten sposób potraktowana...

nie wiem być może Monika ma jakies problemy ale  powinna się wytłumaczyć a nie unikać kontaktu ze mną 

Ulv dała jej jeszcze czas na zapłatę jak tego nie zrobi to chyba trzeba będzie to zgłosić nie wiem :(

przepraszam Cię Argusiu za moją naiwność :(

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę codziennie na dogo, ale nie komentuję, bo już nie wiem co pisać, żeby kogoś nie obrazić. Tianku, nie musisz nikogo przepraszać. Wsparłam Argusia na zrzutce i jestem Ci bardzo wdzięczna za wszystko co dla niego robisz, bo na tym wątku wykrusza się powoli stara ekipa. Dobrze,że Ci najwierniejsi tkwią przy nim, ale prawda taka, że sytuacja finansowa Argo się pogarsza.  Staram się w miarę możliwości go wspierać , bo nie udały mi się żadne próby znalezienia mu domu. Liczyłam na to ,że zrzutka pozwoli dofinansować transport do kikou, a teraz kiedy już wiemy na czym stoimy,to że chociaż finanse podreperujemy.Brak mi słów...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, funia napisał:

Cackamy sie za bardzo  . Trzeba nazwac rzeczy po imieniu ...zabrała pieniadze starego schorowanego psa . Taka prawda. Problemy nikogo nie tlumacza. Kazdy ma swoje 

Pieniadze nie byly dla niej i kropka

Jak to załatwiamy ?

 

Nie mam pojecia jak to zalatwic poza tym ze mozna to zglosic na policje... Nie znam sie na prawnych aspektach takich rzeczy czy nie trzeba zalozyc jakiejs sprawy sadowej czy cos takiego.. a jak tak to raczej nas nie bedzie stac

Mysle ze poczekajmy ten tydzien Ulv dala jej jakies ultimatum przed zgloszeniem sprawy powiedzialam zeby przekazala Monice ze ma sie odezwac mysle ze jak cos to trzeba sprawe zglosic calosciowo.. od nas to chyba 750 zl Ulv chyba 2300 i jeszcze jakas jedna dziewczyna jest ale nie wiem.o jakies kwocie mowa i czy to tez pieniadze ze zrzutek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...