Jump to content
Dogomania

Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wycałowałyśmy się dzisiaj strasznie , wymiziały i wogóle cud, miód, sunia coraz doroślejsza i pięknieje...tylko w głowie pstro...zaczepia kogo się da, prowadziłam ślepego Timurka do kociarni to mi musiała pomagać, trzymała w paszczy smycz, a wogóle to jako jedna z nielicznych, szczęściara siedzi z wolnobiegającą banda w kuchni, więc ma cieplutko, może sie napić wody, bo reszta psiaków ma pozamarzaną.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Wiesz takie warunki jak w hoteliku to ona ma w schronisku :)[/QUOTE]

No chyba, że tak :) nie wiedziałam, że takie schroniska istnieją :) Rozsyłam sunieczkę dalej znajomym, może ktoś się skusi na cudowną mordkę o pięknym futerku.

Link to comment
Share on other sites

Becia,pamietamy przeciez czasy jak nawet zamarznietej wody nie miały....,garnków nawet nie było,albo dziurawe....jeszcze 2 lata temu.Teraz tylko samotnosc psiaków jak w kazdym schronisku,ale budy ciepłe,jedzenie regularne i wiekszosc ma mozliwosc korzystania z wybiegów.

Link to comment
Share on other sites

Tirsa jest po prostu przekochana, ona potrzebuje co najmniej 10 minut na powitanie na rękach...tuli sie obejmuje łapami za szyję....jak dzieciak, panie ze schronu mówia , że cały rytuał wieczornego tulenia jest co wieczór, na ręce, tulenie, całowanie, jak dziecko, dopiero po dłuższym czasie idzie do wyra spac....komu taką słodycz, komu?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...