Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

Oj żebym ja mogla cały dzień spędzić w schronie to bysmy mieli pełno zdjęć, ale niestety pracuje...wrrrr....:-(

Właśnie rozmawiałam z nowymi właścicielami Mikiego. Pies przystosował się momentalnie. Ma naokoło domu pełno wolnej przestrzeni, biega luzem, kopie doły i pilnuje, jakby tam mieszkał całe swoje życie. Pan mówi,ze są bardzo zadowoleni ze swojego nowego towarzysza. To taka radosna wiadomość na początek dnia :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Nie chcę zaśmiecać Waszego wątku, ale akurat w tym wypadku Azor ma dobrze. Jednak ile psów oddanych na łańcuch nie ma takich luksusów? Ja [U]osobiście[/U] psa na łańcuch nie oddałam. Nie widzę powodu, aby dyskusję dalej prowadzić. Każdy z nas ma prawo mieć własne zdanie na ten temat. Gdybym znała sytuację Azora od początku, zapewne bym nie zadała pytania po obejrzeniu Jego zdjęć[/QUOTE]

już koniec tematu;)

[QUOTE]W kwestii zbiórki darów dla Waszego schroniska, to fajnie by było założyć osobny wątek - dotyczący zbiórki na terenie Warszawy. Gdyby domownicy się zgodzili, to mogłabym trzymać dary u siebie w piwnicy do czasu organizacji transportu.
Co sądzicie?[/QUOTE]mi się pomysł podoba:)

Link to comment
Share on other sites

Watek gdzie? Na dogo? Bo jest wydarzenie na facebooku i ja juz mam parę osób, które są z Wawy i chcą pomóc w zbiórce. Ja będę zapewne organizować transport, bo mam takie możliwości,więc jeśli macie chętnych to czemu nie. Mogę dodać na facebooku info,ze przyjmujemy dary ze stolicy. Jak myślicie? KInga_Kinga a Ty organizujesz zbiórkę u siebie w mieście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jezabel']No cóż...to musicie prosić Muzzego,żeby przyjechał. Ja nie jestem profesjonalnym fotografem,pstrykam tylko to tu to tam.[/QUOTE]
Ja też fotografią zajmuję się tylko hobbystycznie :) Według mnie bardzo ważnym czynnikiem jest pogoda (najbardziej lubię dni słoneczne, choć spotkałem się z opiniami, że to wcale nie są najlepsze warunki) i unikanie robienia zdjęć pod słońce. Niestety nie byłem na Waszej łączce, ale uważam, że całkiem fajnie psiaki się prezentują na terenie przed bramą i tam robiłem większość zdjęć. I mam nadzieję, że jeszcze nie raz porobię :) I na łączce też :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jezabel']Watek gdzie? Na dogo? Bo jest wydarzenie na facebooku i ja juz mam parę osób, które są z Wawy i chcą pomóc w zbiórce. Ja będę zapewne organizować transport, bo mam takie możliwości,więc jeśli macie chętnych to czemu nie. Mogę dodać na facebooku info,ze przyjmujemy dary ze stolicy. Jak myślicie? KInga_Kinga a Ty organizujesz zbiórkę u siebie w mieście?[/QUOTE]
jasne! właśnie w trakcie przeglądów filmów od 15-21.08.br w Radzyniu Podl. odbyła się zbiórka darów dla naszego schroniska - mamy sporo pościeli, ręczników, kocy, 1 worek dużej karmy, puszki, makarony, kilka zabaweczek,poza tym zawiozę obróżki szt. 24, które podarował nam sklep zoologiczny. Już sobie zaklepałam następną imprezę kulturalną z takim celem. Serdecznie dziękuję wszystkim RAMOLOM

Link to comment
Share on other sites

Aria i Rita są już po sterylce.Kiedy trochę wydobrzeją-obie robią myk do swoich domków....:) Aria chyba nawet jeszcze w tym tygodniu....!:)

A w schronie mamy kolejną pitbullkę,ONK-a i dwa szczeniory....:( Jednym z tych szczylków "młodzież" bawiła się podobno jak piłką....:shake::mad:Chyba nie chcę znać szczegółów...:-(

Cavani zrobiła zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z innego wątku:


Napisał OBSERWATOR 2012
Co trzeba zrobic żeby powstrzymać biznes polsko- niemiecki !!!!!!!
Biznes na całego !!!!!!!!!!! Polsce juz wciśnięto wojenne puszki stare z mięsem !!!!!!!!!!!!!!!!! Pozniej odpady radioaktywne !!!!!!!!!!a teraz uwaga wielki biznes !!!!!!!!!!!!!!!!! Psy i koty polacy "oddawają do raju " do niemiec za marne datki w postaci karmy i innych akcesori dla psów !!!!!!!!!!!!! A raj zamienia się w piekło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!! I miejcie odrobinę litości nad tymi zwierzętami !!!!!!! Tam psy idą na doświadczenia laboratoryjne i medyczne !!!!!!!!!!!!!! Testuje się na nich wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokonuje się na nich oparzeń i licznych operacji !!!!!!!!!!! Ze schronisk są brane psy chore stare ślepe i kończą swój żywot w nieopisanych męczarniach !!!!!!!!!!!!!!! Włosi już napisali petycję i na mocy jej jest całkowity zakaz wywózki psów do niemiec ! A polska co zrobiła ?????!!!!!! Do piekła je wywożą a wy im w tym pomagacie !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech mają swoje psy a nasze do laboratorii !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech jest zakaz adopcji psów z innych państw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytajcie artykuły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polakowi wszystko się wciśnie !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mamy bojowe zadanie - wymyślić imię dla wilczatego pieska, który miał kłopoty z wypadającym odcinkiem jelita, ale wszystko wskazuje, ze kryzys juz zażegnany! Bardzo sympatyczny psiak, grzecznie dał sobie przyciąć pazurki. Natomiast mała "Mysza" nadal wystraszona, siedzi zwinięta w budzie. Nawet ciasteczkiem nie dała się wywabić, ale nie chciałam wyciągać ją na siłę, niech odsapnie i przekona się, że nie każdy człowiek to drań!

Link to comment
Share on other sites

Pewna Pani z Warszawy szuka wstępnie do adopcji sporej wielkości suczki do jednorodzinnego domu. Buda specjalnie naszykowana jest, masę miejsca do biegania też. Zapewne łatwiej byłoby jej udać się gdzieś bliżej w poszukiwania pupilki, ale może my byśmy jej coś zaproponowały? Czeka na jakieś propozycje w dniu jutrzejszym. Pomóżcie, bo ja nie znam jeszcze aż tak dobrze psiaków :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jezabel']Pewna Pani z Warszawy szuka wstępnie do adopcji sporej wielkości suczki do jednorodzinnego domu. Buda specjalnie naszykowana jest, masę miejsca do biegania też. Zapewne łatwiej byłoby jej udać się gdzieś bliżej w poszukiwania pupilki, ale może my byśmy jej coś zaproponowały? Czeka na jakieś propozycje w dniu jutrzejszym. Pomóżcie, bo ja nie znam jeszcze aż tak dobrze psiaków :-)[/QUOTE]
a jakie są wymagania, czy są jakieś inne zwierzęta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jezabel']Pewna Pani z Warszawy szuka wstępnie do adopcji sporej wielkości suczki do jednorodzinnego domu. [/QUOTE]

Szukam....

Edit.
Kora [url]https://lh6.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TWVe1xMJouI/AAAAAAAABQ8/gGPnv6j0bwo/IMG_1366_resize.jpg[/url]
Bursztynka ,Łendy [url]http://img809.imageshack.us/img809/7499/mamaczarna5.jpg....albo[/url] inne-zerknij na wątek adopcyjny,a ja pogrzebię w fotkach...Jest jeszcze taka Czarna...

Link to comment
Share on other sites

Psa ma - przygarnęli podobno ostatnio z autostrady jakiejś, ale jest rozmiarów miniaturowych i mieszka w domu. A buda czeka przed domem. Z tegp, co juz mi pisala chce suczke, a ze ma warunki moze byc sporych rozmiarów.Jeszcze dopytam o szczegóły jutro, wezmę od niej numer i ewentualnie dam którejś z was. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jezabel']Psa ma - przygarnęli podobno ostatnio z autostrady jakiejś, ale jest rozmiarów miniaturowych i mieszka w domu. A buda czeka przed domem. Z tegp, co juz mi pisala chce suczke, a ze ma warunki moze byc sporych rozmiarów.Jeszcze dopytam o szczegóły jutro, wezmę od niej numer i ewentualnie dam którejś z was. Zobaczymy, co z tego wyniknie.[/QUOTE]

to może Szarutka? idealna do pilnowania..:)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla Pysia,Fugi,Bezia oraz naszej różowej świnki która wspomaga psiaki w trudnych sytuacjach:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213452-Kolczykowo-na-kilka-cel%C3%B3w-do-10-wrze%C5%9Bnia-2011-godz.21.30-Zapraszamy!!!?p=17505853#post17505853[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny. Potrzebowałabym Waszej pomocy. Potrzebuję namiary na jakiegoś lekarza z Międzyrzeca Podlaskiego, który robi prześwietlenia na miejscu. Widziałam gdzieś na forum scan jakiegoś dokumentu z prześwietlenia z danymi lekarza, ale nie pamiętam gdzie to było. Mam problem z Dżekusiem, gdy go brałam ze Schroniska już kulał. Raz kuleje mniej raz bardziej, czasami przez kilka sekund skacze na 3 łapach, a po chwili znów dobrze i doszłam do wniosku, że najlepiej zrobić prześwietlenie, może coś więcej wykaże i przynajmniej będę wiedziała jak mu pomóc:(

Co do zbiórki w przyszłym tyg. będę w Schronisku, bo w tym już się nie wyrobię, to też coś podrzucę?

P.S. Jak tam mój Cyganek się trzyma? Tęsknię za Nim:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...