Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

A w schronie nowy szczeniaczek (podobno ma kilka dni), którego właściciele zapewne wraz z resztą rodzeństwa chcieli utopić. Mały jednak dzielnie walczył o życie i teraz w najlepsze pije mleko od jednej z karmiacych psin w schronie. Zaakceptowała go i maluch nie dość, że zyskał mamę to jeszcze rodzeństwo. A jest tak mały, że mieści się na dłoni. I ludzie takie maleństwa potopili...Brak słów.
Rita i Aria zerkają tylko, czy przypadkiem nie mogłyby opuścić izolatki. Nie bardzo im się tam podoba chyba...:-) Ale ogólnie czują się ok.
Aaaa byłabym zapomniała...Dodatkowo do schronu trafiła mała biało-czarna kotka, która błąkała się koło Lidla. Dziewczynki z wolontariatu stały i proponowały adopcję, ale niestety nie było chętnych. Miałam więc okazję mała ślicznotę odwieżć do schroniska. Po drodze zjadła mi całego loda śmietankowego :-) W sobotę w Sasie jest akcja ze zwierzaczkami, to może kotka znowu spróbuje szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Na dniach jak się nic nie zmieni będą w Warszawie do odebrania,koce,prześcieradła,materace itp wszystko używane jest ponoć tego multum i jest potrzebny duży bus.
Telefon mogę dostać w każdej chwili czy był by ktoś chętny do odbioru w któryś dzień miedzy 10-16 tylko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jezabel']A w schronie nowy szczeniaczek (podobno ma kilka dni), którego właściciele zapewne wraz z resztą rodzeństwa chcieli utopić. Mały jednak dzielnie walczył o życie i teraz w najlepsze pije mleko od jednej z karmiacych psin w schronie. Zaakceptowała go i maluch nie dość, że zyskał mamę to jeszcze rodzeństwo. A jest tak mały, że mieści się na dłoni. I ludzie takie maleństwa potopili...Brak słów.
Rita i Aria zerkają tylko, czy przypadkiem nie mogłyby opuścić izolatki. Nie bardzo im się tam podoba chyba...:-) Ale ogólnie czują się ok.
Aaaa byłabym zapomniała...Dodatkowo do schronu trafiła mała biało-czarna kotka, która błąkała się koło Lidla. Dziewczynki z wolontariatu stały i proponowały adopcję, ale niestety nie było chętnych. Miałam więc okazję mała ślicznotę odwieżć do schroniska. Po drodze zjadła mi całego loda śmietankowego :-) W sobotę w Sasie jest akcja ze zwierzaczkami, to może kotka znowu spróbuje szczęścia.[/QUOTE]
a ta czarna plamka to to maleństwo
[IMG]http://i56.tinypic.com/35077k7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie za brak odzewu. Wczoraj cały dzień byłam w Biiałymstoku a wieczorem nie dałam już rady nawet przed kompem usiąść. Ja próbuję załatwić transport z Wawy, ale jeszcze brak konkretów. Na pewno jak będę je miała to od razu dam znać :-)

Link to comment
Share on other sites

Mam panią co chce zaadoptować coś małego,ale dorosłego.Warunek musi lubić dzieci i koty bo są dwa w domu i pani jest bardzo z nimi zżyta i nie chce by kiciaki uciekły i były ganiane przez psa.
Pani jest zdecydowana na adopcje,umowę,ew.sterylkę/kastracje i wizytę.Powiedziała,że nie chce wspierać pseudo tylko i wyłącznie wchodzi w grę adopcja innego psa nie chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jezabel']Pani z Warszawy, która zainteresowana była dużą suczką otrzymała ode mnie cztery propozycje: Kora, Szarutka, Sara i Pronto. Teraz tylko czekam i trzymam kciuki, zeby któraś z nich podbiła jej serce:-)[/QUOTE]

ja też![COLOR=silver] [/COLOR][COLOR=silver]chociaż bardzo bym chciała,żeby to była Szarutka;)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']Może Lusia?[/QUOTE]A która to ?

[quote name='kinga_kinga7']Lusia albo Nutka?
[IMG]http://i52.tinypic.com/54dhzm.jpg[/IMG]
bardzo przyjacielska sunieczka:)[/QUOTE]

Czy te sunie na pewno lubią koty,koty mieszkają w domu i pies tez ma mieszkać w domu.

Jazabel-czy już coś wiadomo dzwoniłaś do tej Pani w sprawie tych rzeczy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...