Jump to content
Dogomania

WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!


Florentynka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majuska']O matko Bunia jest przepiękna , czy ona ma swój watek?
Wydaje mi sie , że trochę ogłoszeń jej porobić i domek murowany
Foczka też cudowna...
Co one w schronach robią:placz::placz::placz:[/QUOTE]

Nie, jest tylko na zbiorczym psiaków ze schroniska w Białymstoku.
Wszystkie miały i coraz mają odświeżane ogłoszenia, ale odzewu zero :c

Link to comment
Share on other sites

One wszystkie są tak piękne i tak łapiace za serce, ze ja z e strony na stronę jestem coraz bardziej nerwowa, że takie cuda nie mają swoich wspaniałych domów, gdzie czułyby się kochane :-(:-(:-(

Mam nadzieję, że dogo będzie teraz działało i juz nie stracę kontakt z żadną paróweczką:loveu:

Czy mamy już założoną skarpetę na parówki?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]uwaga!!![/B][/COLOR]
linki do wątków podane do tej pory nie działają!!! Zrobiły się nieaktualne z powodu wszyscy wiemy czego.
[COLOR=red]proszę osoby, które dorzucały parówy o zaktualizowanie linków do wątków!

[B]Majusko - możesz udostępnić numer konta na parówy?[/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]UWAGA![/B][/COLOR] [COLOR=Red]wszystkie linki zrobiły się nieaktualne![/COLOR] [B]Proszę o aktualizację[/B] ! [B][COLOR=Red]najlepiej nie w postach z psami, tylko normalnie, znaczy na końcu - imię psa, schronisko i nowy adres wątku.[/COLOR][/B]

[COLOR=Purple][B]UWAGA!!! POSZUKIWANA DUŻA ŁACIATA SUKA, KTÓRĄ KTOŚ DORZUCIŁ NA STRONIE 14 CZY 15 ( LUB W OKOLICACH) A POTEM ZDJĄŁ, BO SIĘ PRZESTRASZYŁ DZIKIEJ_FIGI[/B][/COLOR] [COLOR=Purple]!!![/COLOR] [COLOR=Purple][B]PROSZĘ SIĘ NIE BAĆ I PONOWNIE ZAMIEŚCIĆ SUKĘ[/B][/COLOR]!

[COLOR=Teal][B]UWAGA! OSOBY ZAMIESZCZAJĄCE TU PSY PROSZĘ O MONITOROWANIE WĄTKU - ZAMIERZAMY WYSTAWIĆ ALLEGRO PARÓWOM, MOŻE BYĆ NIEZBĘDNY KONTAKT Z WAMI, POTRZEBNE INFORMACJE ITD; WIĘC ZAGLĄDAJCIE, PROSZĘ!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']ach, czyżbym została sama z tymi wszystkimi parówami?[/QUOTE]

nigdy w życiu kochana, jeśli moge pomóc to dawajcie mi info na PW albo mailem na [email][email protected][/email]
z dogo różnie bywa;-)
Prosze i prosze mojego mężusia, żeby mi parówki podlinkowął a tu cisza, ciągle coś ważniejszego ma na głowie a ja nie potrafie tergo zrobić;-(

Link to comment
Share on other sites

Chcesz parów to masz.

Nowy biedny parówek ( rasowy i bezdyskusyjny ). Schron w Orzechowcach.
Merdzik , 12 letni chłopak, całkiem sprawny i wesoło merdający ogonem na widok ludzia....przy bliższym kontakcie jednak troszkę nieśmiały, korzysta z kryjówki w postaci budy....ale nie dziwmy sie mu.
Merdzik trafił do schronu po śmierci swego pana, to chyba jedna z najgorszych opcji. Jego pan musiał go bardzo kochać i wyrażał tę miłość zapewne podsuwając mu pod nos różne smakołyki.....Merdzik bardzo potrzebuje dietki i ruchu, jest małam psiakiem, może sprawić swojemu nowemu opiekunowi jeszcze wiele radości.
Oto Merdzik:

[IMG]http://images38.fotosik.pl/226/9f711d0783e7ad80.jpg[/IMG]

[IMG]http://images38.fotosik.pl/226/f7be1ac691e4fc4d.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/226/ff05ce4c35ae410f.jpg[/IMG]

Merdzik nie ma osobnego wątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']na kogo namiary do ogłoszeń dla Merdzika? Zwolniło mi się full wypasione allegro, więc szybko podmienię, Merdzik nie może zostac tam długo, jest taki słodki:-(:-([/QUOTE]
ihabe, pewnie na majuskę, napisz do niej... matko, żal mi tego piesia. Jakie on ma szanse w schronie? Taka stara przestraszona bambaryłka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka'][B]Ihabe[/B] - na Orzeszka Merdzika na pewno możesz dać namiary na Majuskę, są tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174253-Bonusek-mA-odziak-z-przechlapanAE-przeszA-oA-ciAE-potrzebny-domek[/url]
w pierwszym poście na dole[/QUOTE]

no to juz robię allegro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Uprzejmie proszę [B]Komisję Parówkową[/B] o ustosunkowanie się do zawartości [COLOR=Blue]postu # 192[/COLOR]. Moim zdaniem parówiość nie jest ewidentna we wszystkich przypadkach...[/QUOTE]

Draka wg mnie jest przepiekna ale nie jest parówką, jak juz to Oławska lub Krakowska Sucha
Wika to raczej Martadela, nie parówka ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...