Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

W zakładce wolontariat znalazłam porozumienie o wolontariacie ale jako dokument worda, może nie najlepiej szukam, ale pdf nie potrafię znaleźć, Silesia City Center znam, czy nie mogłabym jakoś konkretniej się dowiedzieć gdzie, to olbrzymia powierzchnia, o której godzinie? A co ze schroniskiem w sobotę?
Mój adres mailowy: [email][email protected][/email]

Strony dogomanii chodzą bardzo wolno, wolę kontaktować się przez gg, lub pocztę elektroniczną, pozdrawiam Bożena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']W zakładce wolontariat znalazłam porozumienie o wolontariacie ale jako dokument worda, może nie najlepiej szukam, ale pdf nie potrafię znaleźć, Silesia City Center znam, czy nie mogłabym jakoś konkretniej się dowiedzieć gdzie, to olbrzymia powierzchnia, o której godzinie? A co ze schroniskiem w sobotę?
Mój adres mailowy: [email][email protected][/email]

Strony dogomanii chodzą bardzo wolno, wolę kontaktować się przez gg, lub pocztę elektroniczną, pozdrawiam Bożena[/QUOTE]

Witamy Cię :)

Nasze spotkania w schronisku narazie odbywają się we wtorki i w soboty. Myślę, że termin sobotni pasowałby Ci. Spotykamy się w każdą sobotę ok. 9.00 w schronisku. Możesz przyjechać, zobaczyć jak to wygląda. Na początku zostają przydzielone psy do wolontariuszy. Potem z nimi wychodzimy, szkolimy je, spacerujemy. Potem możesz pojechać z nami do Silesii, zapewne pojedziemy większą grupą. Tam choćby ja przedstawię Cię amikat, wręczysz wtedy umowę wolontariacką, będziesz mogła wypytać o wszystko. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']nie Laro
ci państwo wzięli sunię, która przyjechała z Anetą
Nusię zabrali inni ludzie- podobno równie świetni[/QUOTE]

A ja nie mogłam tej suczki na tymczas wziąć i bardzo dobrze, bo dom już się znalazł.

W sobotę nie dotarłam, bo zaspałam - jestem ciapa.
Niestety mam ostatnio trochę kłopotów różnych.

Czy miara z Foksa została zdjęta? Ma ktoś jakieś wieści na jego temat po ostatnim spotkaniu?

Chciałam być jutro i oczywiście mi wypadło, niech to szlag trafi wszystko... Postaram się poprawić.

Link to comment
Share on other sites

Jestem.
Wczoraj nie było Pani Ani, ani szkoleniowców, ale było razem ze mną 8 osób, co uważam za sukces ze względu na warunki pogodowe.:)

Już wiem czemu opiekunka Nusi nie wchodziła na wątek, po prostu nie jest na dogo :).
Były wczoraj 2 dziewczyny spoza dogo, one są stale z resztą.
Jedna z nich miała [B]Sarcię.[/B]
Sarcia w ogóle się wariatka zrobiła- w pozytywnym znaczeniu, taka wesoła była wczoraj i z psami chciała szaleć.;)

Link to comment
Share on other sites

Wywaliło mnie, a edycja u mnie ładuje się 20 minut, więc piszę post pod postem.

Druga dziewczyna brała [B]Julkę.[/B]
Julka jest super prosiakiem, jest strasznie kochana, przylepa i łasuch:)

Mnie się trafił [B]Czarek[/B] (Orbit).
Pomógł mi w integracji z matką naturą, zaliczyłam glebę, potykając się o korzeń, a Czaruś mi to ułatwi :D
Czaruś ciągnie na smyczy, za smakołyki ładnie wykonuje komendy siad i waruj, zdarza mu sie skakać na ludzi, wdł. mnie był bity, boi się podniesionej ręki, albo jak podniosłam saszetkę na smakołyki, też się wystraszył.
Ma piękne hipnotyzujące oczy.:)
A ręce to będę mieć jak Pudzian.:)

W schronisku była Istar19, miała [B]Diuka[/B], to jest ten szorściak co go dawałam na wątek, wesoła smarkata kupa futra, skacząca na ludzi i żebrząca smakole.:)

Była i Melisa, której trafił się ..[B].Foksik [/B]: D:D:D
Ciągnął, szczekał itp, ale po 20 minutowym ujadaniu na Czarka w przedsionku w końcu na chwilę się uspokoił, a no i wymiary na kubraczek podałam publikacji na PW.

Był na spacerku jeszcze[B] brązowy psiak[/B], z orzechowymi oczkami, nie znalazłam go na stronie schronu, łasuch bez wbudowanej funkcji siadania. :D
Spryciarz z niego o czym przekonali sie Ci co byli ]:->.

Był tez [B]młody pies[/B], szczenior, wielkości Lusi, jej koloru tylko ryjoka miał szorstkowłosego, wesoły, energiczny, skakał na ludzi, sympatyczny.


No i kuba123 miała przeboskiego [B]czarnego asta/pita?[/B]
Bardzo przypomina Lalkę Vectry, dla mnie miodzio, ale chyba strasznie ciągnął...

Link to comment
Share on other sites

Lucky ma wątek na dogo: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175095-Laky-schroniskowa-bieda-szuka-ciepA-ego-kochajAE-cego-domku?p=13643142#post13643142[/URL]

Widzę też, że są "nowi" podopieczni.Fajnie by było, gdyby ich opiekunowie założyli im wątki albo przynajmniej coś o nich napisali - będę mogła poszerzyć info na obu stronach schroniskowych!

Link to comment
Share on other sites

chciałam poinformować, że nie będzie mnie ani w schronisku w sobotę ani na akcji w SCC....rozłożyła mnie choroba i lepiej dla mnie i dla wszystkich, żebym posiedziała w domu :( , obawiam się, że we wtorek też nie dam rady przyjechać.
Jak tylko poczuje sie trochę lepiej założe wątek Diukowi.
a teraz wracam do łóżka ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiewiórka']Założę Tosterowi wątek bo widzę że nie ma a mam troszkę czasu, tylko proszę o wklejenie jego zdjęć jak ktoś ma[/QUOTE]

Ja mam dużo zdjęć Tosterka, może podaj mi swój adres mailowy, to ci wyślę je. A będziesz przyjeżdżać w soboty? Ostatnio w sobotę Tostuś znowu rozpaczał bardzo za mamą. Trzeba mu szybko szukać domku bo jak Dianka pojdzie do adopcji to się zapłacze sam w tym schronie. Zrobię mu ogłszenia w weekend.

Link to comment
Share on other sites

Ten brązowy psiak dajmy na to roboczo Tofik bez wbudowanej funkcji siadania, o którym mówiłam, ten który wraz z Julką, Sarą, Czarkiem, Foksiem, pitkiem, wesołym lusiowatym szczeniorem i Diukiem był na spacerku:

[B]Tofik[/B]
[URL]http://katowice.schronisko.net/kwarantanna-id-39895.html[/URL]

[IMG]http://katowice.schronisko.net/images/adopcja/1/250/39895.jpg[/IMG]

[B]Diuk'a[/B] nie ma chyba na 1 stronie też, wesoły szczenior, który skacze na ludzi.
Na stronie schronu go nie znalazłam ani w szczenach ani w kwarantannie, jego zdjęcia wstawiłam na stronie 17 post 162
[img]http://images43.fotosik.pl/235/7e1b3050bb5db80b.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...