Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

Niestety nie:(.
Z foksiem..kurczę...nie znam wszystkich, nie wiem kto był z nim.
Ja Lusię już rozpracowałam, fajnie nam się pracuje i wolałabym ją mieć na stałe dopóki nie znajdzie domu, ale ważne jest dla mnie to jak zachowuje się wobec innych i jak inni sobie z nią radzą.
No i błagam, nie nagradzajcie Lusi za szczekanie.
Jak jej rzucacie np piłkę, to poczekajcie, aż się uspokoi...

Link to comment
Share on other sites

A co myślicie o tym żeby zamieniać się psami gdy jesteśmy w schronisku? np. ja mam Hektorka, a Publikacja Foxa, po jakiejś godzince zamieniamy się psami tak żeby główny opiekun widział reakcje psa na zmianę opiekuna i mógł kontrolować to co robi z nim drugi opiekun. A czy ktos był dzisiaj z Hektorem? Ja niestety dzisiaj jestem w pracy w Silesi;( odwiedzilam na chwilke kącik adopcyjny i wspieram ich duchowo :) Mam nadzieje że kilka psiaków i kotów znajdzie jakiś nowy domek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A ja chciałam zapytać dlaczego jeszcze większość psów, które biorą udział w programie, nie ma założonych wątków?![/QUOTE]

Też tego nie wiem maciaszku... kuleje to bardzo. Nadal nie mam listy do kontaktów do ludzi i nie mam jak się z nimi skontaktować żeby założyli te wątki.... dziś byłam w schronie na trochę, wyprowadzałam Hektora, więc w ostateczności mogę mu wątek założyć. Tak to nie wiem kto się nim zajmuje. Ale widziałam, że tam też rotacja jest.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174606-10-miesiAE-czny-HEKTOREK-szuka-domu[/url] WĄTEK HEKTORA

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174037-Mamba-dla-jednych-zwykA-y-kundelek-dla-innych-mix-labradora-szuka-domu[/url]
WĄTEK MAMBY

[url]http://www.dogomania.pl/threads/173768-Lusia-puchata-A-ONka-domku-wyglAE-da[/url] LUSIA

[url]http://www.dogomania.pl/threads/173738-Foksterierowaty-szuka-domu[/url] FOKSIU

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174128-Nusia-czarny-anioA-po-metamorfozie-PRAWIE-sznaucer[/url] NUSIA

Link to comment
Share on other sites

Prośby dotyczące Foksia:

-we wtorek proszę go nie wyprowadzać,
-jeśli ktoś znajdzie czas i metr krawiecki to proszę Foksia zmierzyć tak pod kubraczek, bo jemu jest zimno
- proszę przekazać Pani Ani lub wpisać do karty, żeby Foks nie dostawał jedzenia przed sobotnim spotkaniem.

Ja jeszcze dzisiaj z Panią Anią, o ile będzie w SCC będę rozmawiała, ale wolę aby było to przypomniane i wpisane do karty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39'][B]Brał ktoś Lusię?[/B]
publikacja jeśli Foksiu nie wyjdzie we wtorek, nie wyjdzie też Czarek i Hektor.
Ja mam metr krawiecki.[/QUOTE]

Tak, Lusia była na spacerze w sobotę, wszystkie psiaki były ;) Lusia też marzła, biedactwo, jeszcze taka chudziutka :( Foksiu też, jak napisała publikacja, marzł. Myślę, że potrzebuje porządnego kubraka, jak pisze publikacja.
[B]
publikacja[/B], będę w sobotę, ale też dopilnuję żeby te rzeczy znalazły się w karcie Foksia.

Link to comment
Share on other sites

K...., ktoś mi może powiedzieć jak się wstawia zdjęcia na wątek? Już od tygodnia próbuję założyć Dianie wątek i jak już się za to zabrałam to się okazało, że nie do końca wiem jak to zrobić. Trochę już mi Rybka pomogła - dzięki, ale mam problem ze zdjęciami. Mogę też założyć Tosterowi wątek jeśli [B]wiewióra[/B] nie masz nic przeciwko... W sumie wiem o nim tyle co o Diance.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Tak, Lusia była na spacerze w sobotę, wszystkie psiaki były ;) Lusia też marzła, biedactwo, jeszcze taka chudziutka :( Foksiu też, jak napisała publikacja, marzł. Myślę, że potrzebuje porządnego kubraka, jak pisze publikacja.
[B]
publikacja[/B], będę w sobotę, ale też dopilnuję żeby te rzeczy znalazły się w karcie Foksia.[/QUOTE]

A to na pewno Lusia marzła przecież ona ma dużo futra, może Nusia :roll:.

A komu się Mamba dostała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zapka']K...., ktoś mi może powiedzieć jak się wstawia zdjęcia na wątek? Już od tygodnia próbuję założyć Dianie wątek i jak już się za to zabrałam to się okazało, że nie do końca wiem jak to zrobić. Trochę już mi Rybka pomogła - dzięki, ale mam problem ze zdjęciami. Mogę też założyć Tosterowi wątek jeśli [B]wiewióra[/B] nie masz nic przeciwko... W sumie wiem o nim tyle co o Diance.[/QUOTE]

Ja też nie potrafię dołączyć zdjęć na wątku Hektora, dałam na razie link do innej strony, gdzie zamieściłam jego zdjęcia pod ogłoszeniem adopcyjnym. Więc dołączam się do prośby :)

Link to comment
Share on other sites

haha, Lusia ma kupę futra, może myślisz o sznaucerowatej Nusi Laro?

zapka, załóż watek, daj linka a ja Ci wstawię fotki :)

Dziewczyny musicie się zarejestrować na stronie fotosik.pl
Tam wgrywacie zdjęcia, wcześniej zmniejszone w paincie, potem po w graniu pobieracie link 500pixeli i kopiujecie i wstawiacie, jak coś piszcie na PW, pomogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']
zapka, załóż watek, daj linka a ja Ci wstawię fotki :)

Dziewczyny musicie się zarejestrować na stronie fotosik.pl
Tam wgrywacie zdjęcia, wcześniej zmniejszone w paincie, potem po w graniu pobieracie link 500pixeli i kopiujecie i wstawiacie, jak coś piszcie na PW, pomogę.[/QUOTE]

Jezu jakie to skomplikowane. Dzięki Rybka, spróbuję sama, a jak polegnę to wyślę ci mailem zdjęcia do wstawienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...