Jump to content
Dogomania

Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(


kikou

Recommended Posts

kikou chyba nie ma czasu by cos naskrobac to ja napiszę :)
Sunia bardzo się ośmieliła, wręcz domaga się kontaktu z człowiekiem. Jednak ma też takie chwile że woli się schować.
Biega już z rezydentami, nie ma żadnej agresji w stosunku do żadnego z nich. Kiedy je mocno warczy na inne psy,
Wizytę weterynarza w środę lub czwartek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mruczka']Czy DT, w którym jest piesia jest domowy czy kojcowy ? Wiadomo, każdy lepszy niz schron, ale dla takiego dzikuska nie do przecenienia byłyby warunki domowe, z ludźmi na okrągło. Sunia bardzo mnie ujęła , sama nie wiem czym - może uszkami ( owcy) ? W miarę możliwości bedę ją wspomagać finansowo, no i oczywiście, uczuciowo ;).[/QUOTE]

mnie też ona jakoś tak ujmuje, ma taką może nie najśliczniejszą mordeczke, troche ze zmarszczkami jakby była stara, na tym poprzednim wątku suniek nawet ktoś napisał, że jest paskudna czy coś w tym stylu.... tak mi jej strasznie żal z tymi różowymi nóżynami (mają taką różowawą barwe bo mało sieści i na nóżkach ma najwiecej zmian od tego jej uczulenia)... bardzo pragne żeby ktoś wyjątkowy ją pokochał i dał jej dom...

wieści z dt już Gosia przekazała,
a psiunia ma sporo kontaktu z człowiekiem, Pani pracuje w domu i spedza z psami możliwie dużo czasu....


...ja jestem na dogo tylko z doskoku, bo przeprowadzamy sie i jest to proces bardziej absorbujący niż się spodziewałam...i tak to jeszcze conajmniej do lutego bedzie, wiec przerwy miedzy wpisami oznaczaja jedynie, że nie ma czasu na siedzenie przy komputerze ;)

Link to comment
Share on other sites

wiesci sá :) gorzej z czasem , zeby je przekazac, ale juz dajé info:)

Sunia mieszka już w domu, dogaduje się dobrze z rezydentami.
Tylko na czas karmienia idze do kojca bo bardzo broni miski przed innymi psami.
Człowiek może jej zabrać miskę z jedzeniem, zabawkę, sunia nie protestuje.
Bardzo aktywnie się bawi z innymi psami, biega po podwórku podgryzając się, skacząc, szczekając. Chyba jest dość zadowolona z życia.
Jest też dość pobudliwa i jak inne psy zaczynają szczekać, ona dołącza do nich. Myślę, że gdyby trafiła do domu z dominującą suką mogłaby próbować z nią walczyć.

Na razie dostała do oczu DICORTINEFF bo na wyniki zeskrobiny trzeba czekać -. Pod mikroskopem nic nie wyszło, nie ma nużycy ani świerzbowca. Na razie jest podejrzenie ALERGII ATOPOWEJ i pan doktor myśli, że trzeba będzie włączyć lekki steryd - encorton. Ale to pewnie po Nowym Roku bo ok. 2 tygodni się czeka na wynik posiewu a teraz okres przedświąteczny.

Link to comment
Share on other sites

przelałam dzisiaj pieniądze za pobyt niuni i przy tej okazji podsumowanie wpłat z ostatniego miesiąca:

26-11-2009 Jo37 30,00 PLN
30-11-2009 Poker 77,00 PLN
(bazarek)
09-12-2009 Ketunia 300,00 PLN
(bazarek)
15-12-2009 Natalia K 20,00 PLN
17-12-2009 CAJUS JB 20,00 PLN


Wielkie podziękowania dla Wszystkich!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...