Jump to content
Dogomania

ATOS został u nas.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Atos jest już wykastrowany[/B] ....dziś noc spędzi u mnie w domu ale ......w łazience


[B][SIZE=4][COLOR=sienna]tydzień w szpitaliku + kastracja + badania krwi + lekarstwa + czyszczenie uszu kosztowały (o zgrozo) 1080 złotych a obiecano, że kastracja bezdomnego będzie kosztować 150 zeta , obiecanki -cacanki a na rachunku policzyli 300 zeta....[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

ladySwallow, zainteresowałem tym psem wszystkich znajomych ....a odzewu nie ma....na razie jest u nas w domu ale to jest bardzo uciażliwe, jazgotliwy Kubuś musi być odizolowany i ciągle poszczekuje, dziś już doszło między nimi do konfrontacji w przedpokoju , Atos miał Kubusia w pysku, dobrze że akurat atos miał obrożę na szyi więc go odciągnąłem , na razie obyło się bez krwi ....z tym, że prowodyrem zamieszania jest nie Atos tylko kubuś ...Foks spędza czas w pokoju i jakoś nie reaguje negatywnie....[B]kochani błagam o pomoc[/B]

Link to comment
Share on other sites

To nie tak. Tylko tej biedy jest tyle, że trudno sie przebic. Nie ma takich ludzi, którzy mają możliwości lokalowe.
Ja teraz mam w piwnicy biednego starego, niezbyt pieknego kota. Ale z kotami łatwiej. tylko też ile taki biedak może mieszkac w klatce:(( No alelepsze to niz igła w schronie. A tylko tyle można mu było ofiarowac przy tak koszmarnym przepełnieniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidusia']To nie tak. Tylko tej biedy jest tyle, że trudno sie przebic. Nie ma takich ludzi, którzy mają możliwości lokalowe.
[/QUOTE]


To prawda jednym z nich jestem ja . [B]Pobyt Atosa dłużej u mnie jest naprawdę ponad moje siły[/B] . Jemu jest potrzebny dom z podwórkiem ew mieszkanie gdzie nie będzie kota ew innego agresywnego psa , on jest grzeczny tylko te moje trochę mniej , no i goni moje koty, które nieopatrznie znajdą się w jego zasięgu ....wkrótce pewnie moja cierpliwość się wyczerpie i wtedy będę zmuszony oddać go na Paluch .....

Link to comment
Share on other sites

[B]Bardzo dziękuję[/B] , słuchajcie do 20 listopada czyli do zdjęcia szwów po kastracji na 100 % pozostanie u mnie ....dziś zaatakował jednego z moich kotów Macieja , tak po prostu nie można funkcjonować ....koty stłamszone w jednym pokoju razem z moimi psami rezydentami , cały czas trzeba uważać , nie mogę być niewolnikiem we własnym mieszkaniu ....zrozumcie to ponad moje siły ....dlatego tak bardzo proszę o pomoc dla tego psa...

Link to comment
Share on other sites

oj ubiję ubije:mad::lol:
niestety nie wiem kto mógłby za darmo wziąc psa na tymczas-samam bym wtedy skorzystała.
wiem, że jest miejsce u Gajowej ale oczywiście płatne (nie czytałam wątku więc nie wiem czy już z nią rozmawialiście) a spnsorów pewnie nie ma:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...