Jump to content
Dogomania

Aldo zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT u AlinyS !!


Kika9004

Recommended Posts

Nie jestem materialistką a jednocześnie nie stać mnie z mojej minimalnej pensji krajowej na bezpłatną pomoc psiakom. Z pensji mogłabym co najwyżej pomóc jednemu psiakowi a potrzeby są wiele większe. Tym bardziej że lubię to co robię i chyba raczej potrafię poradzić sobie z chyba każdym psiakiem bez względu na charakterek i inne problemy. Tak że dlatego pobyt psiaka u mnie jest odpłatny ale w zamian oferuję dużo serca i cierpliwości dla psich biedaków z problemami. Może przyjechać za 250 zł miesięcznie płatne z góry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, uważam, że należy zdecydować się na ta oferte. W międzyczasie dozbieramy pozostała ilość deklaracji. Jednakże teraz na CITO potrzebna jest kasa na opłacenie całego miesiąca oraz na wizyte u weta...

Pamiętajcie również o zaświadczeniu o szczepieniu przeciwko wściekliźnie.

Do roboty ! :)

Próbujemy znaleźć pozostała kasę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Byłoby świetnie, ale nie uzbieraliśmy takich deklaracji :( cena u Ciebie to od 15 do 30 zł, uważam że trudno będzie nam zebrać taką kwotę :(


Rozwiesiłam dziś parę plakacików!! Są tam niestety literówki!

MIEŁEM, USPIĄ, USPIĆ, i w części brakuje kreseczki do ę, ą :) zmień i dopiero drukuj :) i możesz dodać moje gg: 2652532[/QUOTE]
Wybacz za litrerówki ale to nie ja drukowałam i bardzo przepraszam ale nie bedę mojej kolezance zawracać glowy literówkami , wydaje mi sie że to jest namniejszy problem poniewaz kto chce to sie doczyta o co chodzi , prawda .....

Jest juz wydrukowanych 70 plakatów , chetnych prosze o podanie adresu , mozna podac adres na mojego maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Nie ma problemu :) tylko tak napisałam :) To i tak wielka pomoc dla Dziadka :) Ja parę już rozwiesiłam jutro idę dalej rozwieszać :)

Jesli chodzi o hotelik to byłby transport?? Trzeba do esperanzy napisać!!

AlinaS dziękuję najmocniej jak mogę :) Postaram sie rozwiesić jak anjwięcej plakacików może ktoś się odezwie i będzie domek :)

Pieniążki przesyłamy na:

[B]Stowarzyszenie na Rzecz Bezpańskich Zwierząt "Niczyje"
ul. Sielska 1 07-300 Ostrów Mazowiecka
REGON 140720148 || KRS 0000265183|| NIP: 759 166 77 15
Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974

W tytule: NA HOTELIK DLA DZIADKA
[/B]
Proszę osoby, które się zadeklarowały o przesłanie pieniążków!! :)

Mam nadzieję, że jak najszybciej będzie można zabrać go ze schronu!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Nie ma problemu :) tylko tak napisałam :) To i tak wielka pomoc dla Dziadka :) Ja parę już rozwiesiłam jutro idę dalej rozwieszać :)

Jesli chodzi o hotelik to byłby transport?? Trzeba do esperanzy napisać!!

AlinaS dziękuję najmocniej jak mogę :) Postaram sie rozwiesić jak anjwięcej plakacików może ktoś się odezwie i będzie domek :)

Pieniążki przesyłamy na:

[B]Stowarzyszenie na Rzecz Bezpańskich Zwierząt "Niczyje"
ul. Sielska 1 07-300 Ostrów Mazowiecka
REGON 140720148 || KRS 0000265183|| NIP: 759 166 77 15
Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974

W tytule: NA HOTELIK DLA DZIADKA
[/B]
Proszę osoby, które się zadeklarowały o przesłanie pieniążków!! :)

Mam nadzieję, że jak najszybciej będzie można zabrać go ze schronu!![/QUOTE]

Nr konta tutaj.

Link to comment
Share on other sites

znalazłam nr konta i też robię przelew, ale myślę, że warto jeszcze deklarującym przesłać numer na PW - nie zawsze ma ktoś czas zajrzeć na wątek,albo i zapomni w nawale obowiązków, ale wiadomość przeczyta - mam już niemało takich deklaracji i doświadczenie (w płaceniu :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka']Zapadła już jakaś ostateczna decyzja w sprawie Dziadka ? Co tam u niego ?[/QUOTE]

Jak tylko wpłynął wszystkie pieniążki z deklaracji i znajdzie się transport, który już załatwiam to Dziadek wyrusza w podróż po swoje nowe życie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...