Jump to content
Dogomania

Aldo zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT u AlinyS !!


Kika9004

Recommended Posts

[quote name='esperanza']Cieszę się, to przynajmniej jedna kwestia załatwiona.
Dziadek zapewne będzie wymagał wizyty u weterynarza- może wizyta u dr Garncarza nie będzie potrzebna, jeśli inny dobry wet stwierdzi, że z oczami już nic nie da się zrobić.
Czy będzie ktoś, kto Dziadka do weta zawiezie? Ewentualnie, czy Ty AlinoS będzie mogła za zwrot kosztów paliwa go zabrać?[/QUOTE]
Oczywiście że tak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esperanza ja jeszcze nie oddałam transporterka, jeśli jest potrzebny na już, w poniedziałek oddam tam gdzie miałam oddać. Ale w tym tyg oddam na pewno. Najpierw nie znalazłam tam lecznicy a jak już miałam numer ulicy, nie bylo kiedy podjechać. Jakby coś jest u mnie, możesz dawać mój tel jakby ktoś potrzebował.

Link to comment
Share on other sites

Pati-c wczoraj jeszcze nie wiedziała którą drogą będzie jechała (Pułtusk czy Ostrów Maz), o tyle to istotne, że może przekazanie w innym miejscu niż Ostrołęka byłoby możliwe. Jutro dopytam właścicielkę schroniska, czy dowiezie Dziadka.
Jeśli jest ktoś, kto przejmie inicjatywę i popilotuje sprawę transportu psiaka, to ja chętnie sprawę przekażę.
Mój kot jest w fatalnym stanie, z dnia na dzień jest gorzej, a TZ też jest chory :-(

Połowę za transport zapłacimy z zebranych na Dziadka środków, tylko pati-c będzie musiała wziąć dla nas fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, Dziadek jutro pojedzie.
Na początek przydałaby mu się wizyta u weterynarza, by sprawdzić stan ogólny i odrobaczyć.
AlinaS, bardzo proszę w dogodnym dla Ciebie terminie o taką wizytę u weta. obraczus87 wspominała, że korzystasz z usług weterynarza w Milanówku. Jeśli według Ciebie jest godny polecenia warto by Dziadka obejrzał.
Najlepiej, by rozliczenie wizyty u weterynarza była faktura przelewowa na nas. Mając skan faktury mogłabym zrobić przelew, a przy jakiejś okazji odebrać w formie papierowej.
Co do płatności za hotel, czy możemy rozliczać się co miesiąc z dołu? Do rachunku mogłabyś wtedy doliczać koszty transportu do i od weta z danego miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...