Jump to content
Dogomania

Aldo zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT u AlinyS !!


Kika9004

Recommended Posts

[quote name='fergilka']Po raz kolejny spotykam się na dogo z szachrajstwem i krętactwem. Zygać mi się chce Pani ku#$%^ Alino!

Wpłacałyśmy nasze zarobione ciężko pieniądze na psa, który ostatni okres życia spędził w jakimś piekle... Dogo to szajs, finalizuje swoje sprawy i więcej się tu nie pojawiam. Dzięki takim ludziom jak Pani Alina! Mam tylko nadzieje, że za to odpowie kłamczucha![/QUOTE]

ja też jestem oburzona tym, co spotkało Aldo i oszustwem Aliny, ale to nie jest powód, aby zaprzestać pomocy innym psiakom....
mam sporo deklaracji stałych, jednorazowych, jeszcze więcej "na żywo" w okolicy spraw trudnych i smutnych, często "mam dość", ale wiem, ze jakiś biedak czeka gdzieś na pomoc....
wszędzie zdarzają się różni ludzie - także i na dogo - ale to wina tych właśnie złych ludzi a nie dogomanii - czyli nas wszystkich...
wciąż czuję się tu "nowa" i nie chcę się wymądrzać, jednak szkoda byłoby, gdyby przez takie sytuacje odchodziły stąd wrażliwe "dobre duszyczki"...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To będzie dla nas wielka nauczka by następnym razem sto razy sprawdzać miejsce zanim odda się tam psa. Choć zdawało mi się to dobre miejsce gdyż poszedł tam od nas Dżok i niedługo znalazł domek, nie wyglądał na źle traktowanego. Myślałam, ze będzie tak też z Aldo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']To będzie dla nas wielka nauczka by następnym razem sto razy sprawdzać miejsce zanim odda się tam psa. Choć zdawało mi się to dobre miejsce gdyż poszedł tam od nas Dżok i niedługo znalazł domek, nie wyglądał na źle traktowanego. Myślałam, ze będzie tak też z Aldo...[/QUOTE]

Dzok został oddany bez sprawdzenia warunków jakie sa u Aliny.
Potem całkowita odpowiedzialność za psa ja przejęłam i sprawdzałam na bieżąco co u psa, jak równiez odwiedzałam.

Link to comment
Share on other sites

Czy zostały podjęte jakieś działania w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn smierci Dziadka/Aldo? Czy cała historia umrze bez niczyjego zainteresowania, tak jak Dziadek a AlinS uniknie odpowiedzialności za swoją mroczną działalność? Nie pytam o szczegóły. Chcę tylko wiedzieć czy są prowadzone jakieś działania w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

To jej nie broń. Powodem zaniedbań była chciwość i chęć zysku kosztem biednych, bezpańskich zwierząt. Poza tym, nie dotrzymała umowy. Oferowała warunki domowe a jakie były to widac na wątku poświęconym tej sprawie. Ja nie szukam jej obrońców. Ja tylko pytam czy sprawa ma bieg czy umarła razem z Dziadkiem?

Link to comment
Share on other sites

Odpowiem tutaj. Nie wierzę, by cokolwiek udało się zdziałać.
Nie mamy świadków, ani ciała psa.

Uczestniczyłam w innych sprawach dotyczących zwierząt i czynnie i tylko stojąc z boku i niestety efekty były mizerne bądź żadne.
Przestałam wierzyć w możliwość wygrania tej sprawy. Nie jestem w stanie udowodnić, że pies nie żyje z powodu zaniedbań ze strony AlinyS. Pozostają jedynie przypuszczenia.
Jeśli ktoś ma wiarę w powodzenie, siłę i chęci, przekażę wszystkie znane mi informacje dotyczące pobytu Aldo u AlinyS.

Ze swojej strony dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w pomaganie mu. Szkoda tylko, że ta historia skończyła się tak smutno i że Aldo nie żyje.

Link to comment
Share on other sites

Pytam, ponieważ jutro mam spotkanie z prawnikiem również w tej sprawie. Zobaczę co on na to powie. Uważam, że zostawić tego bez reakcji z nasze strony nie można. Takie hoteliki nie powinny istnieć i jeżeli choć jeden zostanie zlikwidowany to będzie sukces i śmierć tego biednego pieska nie pójdzie na marne. Potrzebne będę nie tylko informacje ale dowody, czyli dokumenty i świadkowie. Czekam na wiedomoći na PW, od osób, które też są zaintersowane.

Link to comment
Share on other sites

my od pażdziernika zajmujemy się sprawą ponad 100 paó∑ z dobrocina - doniesienia do prok. , kilkadziesiąt psów zakopanych , i ....
sił nie starcza a ponad 50 psów nadal tam przebywa za zgodą prok. u faceta który ma zarzuty za znęcanie i on nadal robi swoje , mimo pomocy rzeszy prawników nadal jest taka sytuacja

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...