Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

rozłożenie płci rewelacyjne, bo więcej zamówień na suczki jest :cool3: już się bałam że tu same chłopy jak na złość się urodzą... :lol: a tu proszę bardzo.. takiej ilości nawet się nie spodziewałam.
Tyle ślicznych dziewczyn jest że coś kusi kusi... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matyk']Gratuluje :) wiesz Judith zawsze plan z tamtego roku możesz na ten przenieść i się jednak skusić hehe świetne maluchy :) no i wysyp suczek taki że pozazdrościć heh[/QUOTE]

hehe z tym że plan z tamtego roku się dokonał i została z nami jedna suńka :cool3:

no i co by było dynamicznie na porodówce to po nieprzespanej nocy chcę się podzielić kolejną nowiną, druga suczka urodziła też 10 szczeniąt :evil_lol: tym razem 4 suczki i 6 piesków

[img]http://img249.imageshack.us/img249/6219/miotaaliyah.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']hehe z tym że plan z tamtego roku się dokonał i została z nami jedna suńka :cool3:
no i co by było dynamicznie na porodówce to po nieprzespanej nocy chcę się podzielić kolejną nowiną, druga suczka urodziła też 10 szczeniąt :evil_lol: tym razem 4 suczki i 6 piesków
[/QUOTE]
O, mater.... 20 słodkich szczeniorków..... cieszcie się "tu i teraz", bo za miesiąc-5 tygodni juz nie będzie tak miło;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Calibri]Hej, mam pytanko – czy ktoś z was ma lub spodziewa się miotu terreria szkockiego lub czarnego sznaucera mini? [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Znajomi zastanawiają się nad zakupem psa (po śmierci poprzedniego), ma to być suczka z rodowodem i ‘fajnym’ pochodzeniem – wystawowa. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Ew. prosiła bym o namiary na polecane hodowle.[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']a my w piątek wyjeżdżamy na krycie, wiec proszę kciukasy trzymać, bo się stresuję jak zawsze ;) mamą (mam nadzieję) zostanie moja czarna CSIKASZ Firma (Puli ) ;)[/QUOTE]
To udanego sexu :kciuki:

u nas 59 dzień , wczoraj temp 38,2 , dziś 37 , teraz 37,2 ... żreć nie chce ... bidna taka smutna ... na spacer nie chce ...

zaległa w pudle i udaje nieszczęśliwą

[IMG]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/Emila-58-dzien-026.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']a my w piątek wyjeżdżamy na krycie, wiec proszę kciukasy trzymać, bo się stresuję jak zawsze ;) mamą (mam nadzieję) zostanie moja czarna CSIKASZ Firma (Puli ) ;)[/QUOTE]
Będzie dobrze!

[quote name='Vectra']To udanego sexu :kciuki:
u nas 59 dzień , wczoraj temp 38,2 , dziś 37 , teraz 37,2 ... żreć nie chce ... bidna taka smutna ... na spacer nie chce ...
zaległa w pudle i [B]udaje nieszczęśliwą [/B]
[IMG]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/Emila-58-dzien-026.jpg[/IMG][/QUOTE]
O, pardonsik, Vectruniu. Emilka wcale nie udaje nieszczęśliwej, ona JEST nieszczęśliwa...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Będzie dobrze!


O, pardonsik, Vectruniu. Emilka wcale nie udaje nieszczęśliwej, ona JEST nieszczęśliwa...

Pzdr.[/QUOTE]

to kara , za te chwile szczęścia , co sobie zrobiła 26 grudnia :cooldevi:

serio , to serce mi pęka , jak na nią patrze ... ona błaga oczami HELP ... a ja nie umiem :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...