Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Błyskotka']Maluszki coraz bliżej wyjścia na świat ;).[/QUOTE]
ja już mam chaos w głowie ... :mdleje: czyli teraz jak zacznie temp wzrastać , to już JUŻ ?
czy to sie długo czeka ? mam jej mierzyć częściej teraz temperaturę ?

czuje się jak przed jakimś ważnym egzaminem , miałam tysiąc już korepetycji z tego .... ale mam chaos ... normalnie chaos

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']Arwena po takim spadku temp. dobę później rodziła ;)
trzymam kciuki!!!![/QUOTE]
dzięki [SIZE=1][COLOR=Red][I]:loveu:[/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Red][I]:loveu:[/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Red][I]:loveu:[/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Red][I]:loveu:
[/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Po takiej obniżce to do 24 godzin powinna urodzić. Chyba, że to jest znowu jakiś próbny alarm...

A spojrzenie mówi: Jeszcze troche i będzie PO:)
[url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/Emila-59-dzien-018.jpg[/url]

Pzdr.[/QUOTE]
weź no mnie już nie dobijaj .... teraz śpi gruba królewna ... brzuch nie śpi :evil_lol: brzuch skacze :)

Link to comment
Share on other sites

Vectra - nie bój nic, dobrze będzie ;)
a maluszki mrrrr.... one są tak pozytywne, łagodzą wszelkie stresy przedporodowe ;)
nie będziesz mogła się oderwać :D u nas się ze mnie śmieją, bo tylko na noce z kojca wychodzę, a i tak nie śpię tylko czuwam, zwłaszcza na początku ;) hihi... jakiś taki instynkt macierzyński się odzywa hahaha... ach tęskno za tym, tęskno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Vectra - tak jak mówi Asiaczek - musisz ją teraz obserwowac uważnie, bo w ciągu 24h powinny pojawic się skurcze ;)[/QUOTE]
dziś to ja idę spać i mam zamiar spać snem kamiennym .... dwie noce oszukiwała , dziś nie ma rodzenia , ja dziś ŚPIĘ :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matyk']heh no to jak wstaniesz to i przyokazji na 100% sunie odwiedzisz :P no i dawaj znac co i jak :)[/QUOTE]
suk śpi ze mną , więc nie musze jej odwiedzać .. no chyba że polezie do porodówki ...

tak właśnie wygląda moje "położę się wcześniej" :mad: jak chcę iść spać , to zaczyna sie wędrówka - pić , spacer , zabawa

znać oczywiście dam :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Matyk[/B] dzień mamy 31
a to rodzice tatuś (zdjęcie ze strony hodowli Aker)
Canadaian Gangster Yorex [IMG]http://www.aker3.republika.pl/profile/gangster2.jpg[/IMG]

mamusia czyli nasz Elik (Elza Tuches) - muszę jej zrobic jakieś ładniejsze zdjęcie ;)
[IMG]http://c9.asteroid.pl/a.eu.fotka.pl.s3.amazonaws.com/057/583/57583248_640.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...