Jump to content
Dogomania

Kraków - Amor z Krzyczek - już w DT


irenaka

Recommended Posts

:mad::mad: przekupić TAAAK:mad: Amorka też można łatwo przekupić już wiem po kim ma charakterek :evil_lol: :evil_lol: ja jak by co pupkę mam zabezpieczoną :eviltong: a Amorek nie jest gryzący więc się nie boję o nią zresztą kilka dziurek więcej by się przydało celem lepszego odpowietrzania :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiairys']:mad::mad: przekupić TAAAK:mad: Amorka też można łatwo przekupić już wiem po kim ma charakterek :evil_lol: :evil_lol: ja jak by co pupkę mam zabezpieczoną :eviltong: a Amorek nie jest gryzący więc się nie boję o nią zresztą kilka dziurek więcej by się przydało celem lepszego odpowietrzania :diabloti:[/QUOTE]

Amorka już nie tak łatwo przekupić, mnie też:cool3:
Ciasteczka mu szkodzą, czekoladki, które wcinał w Niepołomicach, też leżą:lying:
Arystokratę wychowałaś, albo faktycznie wdaje się we mnie;).
Trzeba spróbować goferków:D Ja się na to zawsze łapię:evil_lol:
A jak tam stosunki ;)z dwupakiem? Faktycznie Amor już im odpuszcza?

Link to comment
Share on other sites

Ale dziewczyny grypsujecie,że nie sposób się połapać o co "idzie"!"Stosunki z dwupakiem" ,to jakoś nie w zgodzie z "naturą",albo mnie już "cofa"!
A nie można napisać, tak po ludzku,co ten Amor "nawywijał?Gdzie i kogo w dooopencję ugryzł,że ąż mu się porobiły dodatkowe odpowietrzacze?!Ech....!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Ale dziewczyny grypsujecie,że nie sposób się połapać o co "idzie"!"Stosunki z dwupakiem" ,to jakoś nie w zgodzie z "naturą",albo mnie już "cofa"!
A nie można napisać, tak po ludzku,co ten Amor "nawywijał?Gdzie i kogo w dooopencję ugryzł,że ąż mu się porobiły dodatkowe odpowietrzacze?!Ech....![/QUOTE]

Felka, przecież Amor to aniołek:angel:, no może prawie aniołek;)
Nikogo po pupie nie gryzie, choć najwyraźniej gdyby tak się stało i trafiło to na Sylwunię:loveu:, to Ona akurat nie ma nic przeciwko temu, aby mieć parę dziurek więcej, właśnie w celu dodatkowego odpowietrzenia:evil_lol:.
Jednym słowem gryzienie, to sfera marzeń;).
A dwupak, to dwóch "braci" - pieski od mojego kolegi Wojtka. Jeden ma na imię Franuś:loveu: a drugi Kanar:diabloti:. Zachowują się jak jak papużki nierozłączki i wzajemnie naśladują w zachowaniach. Są tak czasami rozbisurmanieni:mad:;), że trudno ich okiełznać w domu a co dopiero na wywczasach;) u Sylwii, kiedy mają konkurencję w Amorze.
A kto zgadnie dlaczego Kanar ma na imię właśnie Kanar?:grin:


[quote name='sylwiaso']Felko ty dopiero od marca na dogo ja troszkę dłużej i juz do tych grypsów sie przyzwyczaiłam,bo dla mnie są balsamem na serce zwłaszcza w wykonaniu Irenki!!![/QUOTE]

Oj Sylwluś:loveu:, Ty mnie cały czas wprawiasz w zakłopotanie:oops:.
Nie można się cały czas zamartwiać, kiedyś przychodzi w końcu taki czas, że życie staje się przyjemnością i radością i tak jest teraz u mnie.
Przesyłam do Brzozowego Lasku:loveu::loveu: same ciepłe myśli i serdeczności:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/121/img1358pf.jpg/"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1466/img1358pf.jpg[/IMG][/URL]

a oto dwupak ten czarny to Franek a ten w akcji to Kanar ja wiem dlaczego ma tak na imię i nadal nie ma prawidłowej odpowiedzi :) a nagroda czeka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Jak ja sie cieszę,że u Ciebie są te miłe wspaniałe chwile!!!![/QUOTE]
Zadzwonię Sywluś, to pogwarzymy i kłopotom powiemy: precz:lmaa:
Buziaczki, dla dzieci, Krzysia i futrzaków:buzi:

[quote name='Felka z Bagien']Kanar ma na imię "Kanar",bo sprawdza bilety w tramwaju:diabloti:[/QUOTE]

Sylwia już napisała, że niestety nie trafiłaś, to byłoby zbyt banalne;), gdyby imię pochodziło od TEGO kanara:evil_lol:.
Spróbujesz jeszcze raz? A może ktoś inny ma pomysł?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Może, zamiast szczekać śpiewa jak kanarek? ;)[/QUOTE]

Też pudło:evil_lol:.
Kanar jest Kanarem, bo został przeszmuglowany w bagażu podręcznym z Wysp Kanaryjskich.
Wojtek z Asią go znaleźli, a ponieważ tam niestety, każdy pies musi mieć chipa, bo inaczej jest usypiany, to jeszcze weta przekupili:diabloti:.

A wracając do Amorka, wczoraj miałam pierwszy telefon od niepamiętnych czasów w sprawie jego adopcji.
Zamiast komentarza, napiszę tylko, że mi się gula podniosła:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']To już nic nie pisz Irenko szkoda sobie ciśnienia podnosić![/QUOTE]

Wiem Sylwuś. Ciągle jednak, przy takich rozmowach zastanawiam się, po co ludziom potrzebny pies?
Tyle alarmów można kupić w każdym sklepie, które są tańsze w eksploatacji:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']A wracając do Amorka, wczoraj [B]miałam pierwszy telefon od niepamiętnych czasów[/B] w sprawie jego adopcji. Zamiast komentarza, napiszę tylko, że mi się gula podniosła:diabloti:[/QUOTE]czasami telefony zaczynają się od tych najgłupszych, ale potem nadchodzi pora tych najdoskonalszych :) ... zatem czekamy cierpliwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']

A wracając do Amorka, wczoraj miałam pierwszy telefon od niepamiętnych czasów w sprawie jego adopcji.
Zamiast komentarza, napiszę tylko, że mi się gula podniosła:diabloti:[/QUOTE]

eee ja podczas Pani nieobecności, kiedy na mnie były ogłoszenia miałam też jakieś dwa bezsensowne maile, nie warte przytoczenia..... po mojej odpowiedzi nie odezwały się....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']czasami telefony zaczynają się od tych najgłupszych, ale potem nadchodzi pora tych najdoskonalszych :) ... zatem czekamy cierpliwie.[/QUOTE]

Trzymaj kciuki Marysiu:loveu:, za telefony do;) Amorka, a my trzymamy kciuki za telefony do Ciebie.
Oczywiście mają być tylko z dobrymi wiadomościami!!:smile:

[quote name='Asior']eee ja podczas Pani nieobecności, kiedy na mnie były ogłoszenia miałam też jakieś dwa bezsensowne maile, nie warte przytoczenia..... po mojej odpowiedzi nie odezwały się....[/QUOTE]

To ja Cię kocham jeszcze bardziej:evil_lol:.
Dobrze, że mi tych nowin nie przekazywałaś, bo po Hiltonie, mam zbyt dobry humor, żeby sobie go psuć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']
To ja Cię kocham jeszcze bardziej:evil_lol:.
Dobrze, że mi tych nowin nie przekazywałaś, bo po Hiltonie, mam zbyt dobry humor, żeby sobie go psuć ;)[/QUOTE]

no ja myślę, ze mnie Pani kocha bardzo.. myślałam, ze bardziej się nie da... :p
mnie się nie d nie kochać, co nie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']no ja myślę, ze mnie Pani kocha bardzo.. myślałam, ze bardziej się nie da... :p
mnie się nie d nie kochać, co nie :D[/QUOTE]

Zdecydowanie jesteś kobitką:loveu: w moim typie:megagrin::megagrin:
Nawet chciałam Ci się rzucić w objęcia;), ale Ty nawet na pogaduchy nie masz czasu, a co dopiero na wizytę u mnie:x

Link to comment
Share on other sites

ehhh, no ostatnio nie wyrabiam na zakrętach nawet.... sama ze wszystkim na głowie.. i jeszcze w pracy przez 1,5 m-ca sama ze wszystkim :(.. ogólnie już czasem zapominam jak się nazywam..... ale od pierwszego mam wolne dwa tyg.... aż....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ehhh, no ostatnio nie wyrabiam na zakrętach nawet.... sama ze wszystkim na głowie.. i jeszcze w pracy przez 1,5 m-ca sama ze wszystkim :(.. ogólnie już czasem zapominam jak się nazywam..... ale od pierwszego mam wolne dwa tyg.... aż....[/QUOTE]


Trzymam w takim razie, kciuki za Ciebie, byle do pierwszego:thumbs:

I znowu nasz przystojniak:loveu::loveu:.
Szczerze napiszę, że jak wczoraj Sylwia mi ten filmik przysłała, to nie bardzo wierzyłam, że to jest Amor z dwupakiem na spacerku:-o.
Gdyby nie jeden incydent, kiedy Franio próbuje zrobić z Amorka rumaka:evil_lol:, a temu się to absolutnie nie spodobało, to byłby spacerek wzorcowy.
Szkoda, że chłopcy już wrócili do domu, może by nam zakwitła jakaś szorstka przyjaźń między panami;)


[video=youtube;xxNnb31F7-g]http://www.youtube.com/watch?v=xxNnb31F7-g[/video]

Link to comment
Share on other sites

To był wzorcowy spacerek:multi:!Nie są sobie obojętni i to trzeba uszanować.Człowiek to chciałby mieć na smyczy takie coś "odmóżdżone",pozbawione węchu i innych zmysłów.Ja dzisiaj przykucnęłam z psem, który szedł górnym wiatrem z ciekawości.I faktycznie powietrze miało inny zapach:dla niej (bo to sunia) to był powiew wolności-bo jest w schronisku, a dla mnie, zapach "krzaczorów,wilgotnej ziemi i znudzonych ślimaków"- ale było miło.Tak więc trzeba docenić starania Kanara,chciał w końcu ustalić, kto jest na swoim, a kto "na chwilę":evil_lol:.Skąd mają wiedzieć, kto jedzie, a kto zostaje:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Felka:loveu:, za tą sunię ze schroniska, masz wolny wstęp do każdego nieba, które wybierzesz.
Oby się udało:thumbs:, a później to już TYLKO;) adopcja.
Cieszę się, że tak Ci się spacerek chłopaków podoba, choć "akcji" specjalnych nie było;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Jak mam wstęp do nieba,to poproszę do tego co jest za Tęczowym Mostem,a w wyprawce :ogon i dobre powonienie.
Będę Wam pisać,jak psiaki rozrabiają:evil_lol:[/QUOTE]

Felka z ogonem?:evil_lol: Ależ zrobisz furorę w tym niebie:evil_lol:
Tylko się nie spiesz Felka do tego nieba, jeszcze duuuużo masz na tym padole do zrobienia. Psów w potrzebie przybywa a takie kobitki jak Ty:loveu: , to rzadkość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...