Jump to content
Dogomania

Kraków - Amor z Krzyczek - już w DT


irenaka

Recommended Posts

a wy tak od razu że Amorek to Amorek tamto .... tylko nikt Amorka nie spytał co on na kota jamnika i konia po tym jak miał tu dwupak wcześniej jamniczkę a teraz małego zmiksowanego yorka to trójpak nie zrobi na nim wrażenia i może przerodzi się w czteropak :) Amorek się zmienił i to na lepsze więc proszę nie agitować bo mu się odwidzi ..... jutro dzień pielęgnacji Amorek wskakuje do wanny i bierze kąpiel filmik do obejrzenia na redtube :) tylko dla pełnoletnich :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiairys']a wy tak od razu że Amorek to Amorek tamto .... tylko nikt Amorka nie spytał co on na kota jamnika i konia po tym jak miał tu dwupak wcześniej jamniczkę a teraz małego zmiksowanego yorka to trójpak nie zrobi na nim wrażenia i może przerodzi się w czteropak :) Amorek się zmienił i to na lepsze więc proszę nie agitować bo mu się odwidzi ..... jutro dzień pielęgnacji Amorek wskakuje do wanny i bierze kąpiel filmik do obejrzenia na redtube :) tylko dla pełnoletnich :)[/QUOTE]
Ale masz posluch:mad:
Od razu cicho sie zrobilo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiairys']a wy tak od razu że Amorek to Amorek tamto .... tylko nikt Amorka nie spytał co on na kota jamnika i konia po tym jak miał tu dwupak wcześniej jamniczkę a teraz małego zmiksowanego yorka to trójpak nie zrobi na nim wrażenia i może przerodzi się w czteropak :) Amorek się zmienił i to na lepsze więc proszę nie agitować bo mu się odwidzi ..... jutro dzień pielęgnacji Amorek wskakuje do wanny i bierze kąpiel filmik do obejrzenia na redtube :) tylko dla pełnoletnich :)[/QUOTE]

Amorek będzie miał szansę na wypowiedź, nawet więcej;), na przytulenie się do swojej ewentualnej pani i pana, bo mają do niego przyjechać. Ciekawa jestem co im powie:smile:
Gdyby miał jechać, to najpierw do Kędzierzyna Koźla a później ( za dwa miesiące) do Wrocławia. Jego pańcia studiuje weterynarię. Ma na imię Ola i ma najsłodszy głos przez telefon, jaki kiedykolwiek słyszałam. Zobaczymy jak Amor zareaguje;)
W tej chwili mają sobie przemyśleć, to co wczoraj powiedziałam, więc jak będę mieć konkrety do dam Ci znać, bo może nie będziesz chciała oddać Amorozo:evil_lol:
Z kąpielą się spieszcie, bo jak nie zacznie padać, to o ile pamiętam, mamy dzisiaj w planach grilla, przyda się chłopakowi wycieczka i nam też;)

A dziewczyny kibicujące Amorkowi nadal proszę o kciukasy:kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

nio nio Amorek wykąpany pachnący i jak zwykle wesolutki , nowy domek tfu tfu aby był wspaniały a ja :( oddam Amorka jak zawsze będzie ciężko Patosek był krótko ale go i wiele innych podopiecznych pamiętam mam focie i czasami oglądam i wspominam jakie charakterki u mnie były a jakie wychodziły i pomimo porażek które każdemu się zdarzają czekam na nowe wyzwania i nowe temperamenty do utemperowania :) MARIAT to tak właśnie działa ciszy nie może być musimy walczyć :mad: za Amorka i za wiele innych czteronogów w potrzebie do ostatniej psiej łzy i dla kilku kropel naszego potu

Link to comment
Share on other sites

A: ojej ona ma moją zabawkę :( M: hihi mam zabaweczkę
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/img1462w.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/765/img1462w.jpg[/IMG][/URL]
A: zabrać jej ???? M: poudaję że śpię
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/img1464b.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4844/img1464b.jpg[/IMG][/URL]
A: nie rób zdjęć tylko coś doradź M: ja mu jej nie oddam !!! S: oj potrzebna druga piłeczka
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/img1465bl.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8206/img1465bl.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/img1490v.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1070/img1490v.jpg[/IMG][/URL]
ROBIĘ PORZĄDKI GDZIEŚ MI SIĘ AMOREK ZGUBIŁ :)
[U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/img1489vl.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6614/img1489vl.jpg[/IMG][/URL][/U]
[I]"Gdzieś jest taki ktoś, kto czeka tylko na Ciebie.
Gdzieś jest taki ktoś, kto chce być tylko z Tobą.
Gdzieś jest taki ktoś, kto chce dzielić z Tobą marzenia.
Gdzieś jest taki ktoś, tylko Ty nie wiesz kto.
Gdzieś jest taki ktoś, dla kogoś chcesz być całym światem.
Gdzieś jest taki ktoś, kto o Tobie marzy i śni.
ZAWSZE BĘDZIE taki ktoś, kto o Tobie będzie pamiętał. ( to my)
Gdzieś jest taki ktoś, tylko że się nie chce znaleźć.
Gdzieś jest taki ktoś i Ty o nim pamiętaj.
Choć myślisz, że to bajki nigdy nie zwątp w to.
Bo jak się uiści to dowiesz się kto to...[/I]"

Link to comment
Share on other sites

W końcu nam się Sylwia:loveu: ujawniła z talentami, byle częściej.
A gdzie to nasze biedactwo;) się zagrzebało, że tylko kawałek pupy widać i nos:evil_lol:?

Jak będziesz miała chwilkę Sylwuś, to prześlij mi zdjęcia z grilla, wstawię.
Już teraz się przyznaję do niesubordynacji ;) i podkarmiania Amorka.
Na szczęście nie tylko mnie serducho zmiękło, tylko Oli też a nasz przystojniak miał radochę:smile:


[quote name='Isadora7']A to zabaweczka na pewno czy jedzonko?[/QUOTE]

Z całą pewnością zabawka, podciągnąć tego pod obiad;) tym razem nie mogę:evil_lol:
Wisi nade mną widmo jamniczych bojówek:megagrin::megagrin:



[quote name='sylwiaso']Ale super fotki takie ciepłe domowe Amorku,ale masz dobrze u swojej cioteczki![/QUOTE]

Ma faktycznie super, ale w sobotę tego nie docenił:evil_lol:
W czasie kąpieli wyskoczył z wanny i Sylwia miała lekkie;) pobojowisko w domu.
A jakiego focha strzelił:evil_lol:!! Dobrze, że go szybko przeprosiła;). Kto to widział tak katować psa;)


[quote name='Asior']buuu :placz:... ja myślałam że ja mam najsłodszy :placz:[/QUOTE]

Ty nie masz Asiorku słodkiego głosu, Ty masz głosik sexy ;). To różnica:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']

A konto Haneczko:loveu: sprawdziłaś?;)[/QUOTE]

a sprawdziłam, ale nic na nim sięzbytnio nie dzieje - jakąś niespodziankę planujesz?

[quote name='irenaka']
Gdyby miał jechać, to najpierw do Kędzierzyna Koźla a później ( za dwa miesiące) do Wrocławia. Jego pańcia studiuje weterynarię. Ma na imię Ola i ma najsłodszy głos przez telefon, jaki kiedykolwiek słyszałam. Zobaczymy jak Amor zareaguje;)
W tej chwili mają sobie przemyśleć, to co wczoraj powiedziałam, więc jak będę mieć konkrety do dam Ci znać, bo może nie będziesz chciała oddać Amorozo:evil_lol:
[/QUOTE]

Ja Panią Olę to już kocham chyba, nie dość że weterynarz, słodki głos, to z moich ukochanych stron - uwielbiam opolszczyznę (wiem Wrocław to trochę dalej, ale dla mnie to opolszczyna), mam tam rodzinę. Irenko nie mów, że do Amorka też ja bym się miała wybrać na Po adopcyjną:evil_lol:.
Do Patoska mi się nie udalo w końcu, ale nic straconego, jakbym była na dłużej na tamtych terenach to kto wie, może udałoby mi się znaleźć kogoś kto by mnie zawiózł do przystojniaka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']a sprawdziłam, ale nic na nim sięzbytnio nie dzieje - jakąś niespodziankę planujesz?

[/QUOTE]

Ja nic nie planowałam, ale Pani Ewa M:loveu:, owszem:evil_lol:
Jak przelew nie doszedł, to się zastrzelę:placz:


[quote name='feliksik']
Ja Panią Olę to już kocham chyba, nie dość że weterynarz, słodki głos, to z moich ukochanych stron - uwielbiam opolszczyznę (wiem Wrocław to trochę dalej, ale dla mnie to opolszczyna), mam tam rodzinę. Irenko nie mów, że do Amorka też ja bym się miała wybrać na Po adopcyjną:evil_lol:.
Do Patoska mi się nie udalo w końcu, ale nic straconego, jakbym była na dłużej na tamtych terenach to kto wie, może udałoby mi się znaleźć kogoś kto by mnie zawiózł do przystojniaka:cool3:[/QUOTE]

Do tematu wizyty PA mój umysł jeszcze nie sięga, zbyt wcześnie na to.
Nie ukrywam, że gdybyś Amorka odwiedziła, to spałabym spokojnie:smile: Ale na wrabianie;) jeszcze jest czas.
A nasz Patulka na urlopie, będę dzwonić dopiero w sierpniu, żeby się dowiedzieć jak było:smile:

Link to comment
Share on other sites

o ja ślepa:mad:
przepraszam gorąco Irenko:oops: - nie spodziewałam się wpłaty w takiej kwocie dla Paluszka:crazyeye: i wpisałam pewna w 100% że to wpłata Duni, cholera zbieram na dwa psy i czasami normalnie miesza się.

Jestem ogromnie wdzięczna:loveu: - co to za Pani Ewa?, ja normalnie jej Paluszka w podziękowaniach wyślę:evil_lol: a Tobie Irenko laurkę chyba z psią łapką:cool3:. Nie no żartuję z tą laurkę (z Paluszkiem nie:eviltong:), ale obiecuję jak będzie wszystko ok do Amorka pojechać do Patoska też (jak Państwo się zgodzą). mam nadzieję, że państwo od Patoska blisko PKS mieszkają, bo bym autobusem jechała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']żartujesz, kolega się urlopuje - wspaniale:loveu:

a gdzie się wyleguje nasz kochaniutki:cool3:[/QUOTE]

Niestety nie pomyślałam o tym:oops: aby zapytać, gdzie się rodzinka na urlop wybiera, ale mam nadzieję, że jak wrócą to się pochwalą;)

[quote name='feliksik']o ja ślepa:mad:
przepraszam gorąco Irenko:oops: - nie spodziewałam się wpłaty w takiej kwocie dla Paluszka:crazyeye: i wpisałam pewna w 100% że to wpłata Duni, cholera zbieram na dwa psy i czasami normalnie miesza się.

Jestem ogromnie wdzięczna:loveu: - co to za Pani Ewa?, ja normalnie jej Paluszka w podziękowaniach wyślę:evil_lol: a Tobie Irenko laurkę chyba z psią łapką:cool3:. Nie no żartuję z tą laurkę (z Paluszkiem nie:eviltong:), ale obiecuję jak będzie wszystko ok do Amorka pojechać do Patoska też (jak Państwo się zgodzą). mam nadzieję, że państwo od Patoska blisko PKS mieszkają, bo bym autobusem jechała.[/QUOTE]

Po pierwsze nawet nie próbuj wysyłać Paluszka do Pani Ewy, chyba że wpław:evil_lol: Miej litość nad nim;)
Już nie wspomnę o tym, że zapewne pęknie Ci serce, jeżeli byś miała oddać tego Przystojniaka:loveu::loveu: gdziekolwiek:shock:
Jakąś totalną ściemę;) uprawiasz na wątku, nie ze mną te numery Bruner :evil_lol::evil_lol:
A Pani Ewa:loveu: mieszka w Szwecji i od dawna wspiera psy na dogo i to bardzo intensywnie i konsekwentnie.
Jeżeli chcesz podziękować, to możesz to zrobić, albo na wątku Amorka, albo na wątku Paluszka. Podejrzewam;), że oba wątki ( i nie tylko) Pani Ewa czyta.
To gdzie ta laurka?;)
Szczerze przyznam, że mnie wystarczy więcej zdjęć szczęśliwego Paluszka u Ciebie, zwłaszcza takich z baseniku. A jak już będzie po operacji, to mi kamień z serca spadnie. Bardzo źle znoszę niepewność:oops: Czekanie, czy operacja się uda, jakie będą efekty, to wszystko jest ponad moje siły:-(.

Link to comment
Share on other sites

no jutro właśnie operacja Paluszka, więc znowu opancerzony będzie i głodny od rana - a on umie nieźle wcinać.

Pani Ewo, dziekuję i na wątku Amorka - mojego księciunia - i zaraz na wątku Paluszka też podziekuję - z całego serca. To wsparcie daje mi ulgę, że mogę spokojnie operacje przeprowadzać i zabiegi pooperacyjne. Mam nadzieję, że skończą się problemy Paluszkowe a zacznie szczęśliwe życie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']no jutro właśnie operacja Paluszka, więc znowu opancerzony będzie i głodny od rana - a on umie nieźle wcinać.

Pani Ewo, dziekuję i na wątku Amorka - mojego księciunia - i zaraz na wątku Paluszka też podziekuję - z całego serca. To wsparcie daje mi ulgę, że mogę spokojnie operacje przeprowadzać i zabiegi pooperacyjne.[B] Mam nadzieję, że skończą się problemy Paluszkowe a zacznie szczęśliwe życie[/B].[/QUOTE]

To ja dokończę listę życzeń;), które mam nadzieję, że się spełnią.
Osobiście, to mi się marzy DS dla Paluszka u Feliksika, czyli Haneczki, ale jeżeli nie będzie to możliwe, to strzeżcie się ludzie;).
Hania:loveu: prześwietli Was do skarpetek :roflt::roflt:jeżeli będziecie się starać o adopcję Paluszka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']To ja dokończę listę życzeń;), które mam nadzieję, że się spełnią.
Osobiście, to mi się marzy DS dla Paluszka u Feliksika, czyli Haneczki, ale jeżeli nie będzie to możliwe, to strzeżcie się ludzie;).
Hania:loveu: prześwietli Was do skarpetek :roflt::roflt:jeżeli będziecie się starać o adopcję Paluszka:loveu:[/QUOTE]


o kolejna, która mi nóż w plecy wbija:diabloti: ja i tak mam problem emocjonalny z decyzją o wydaniu Paluszka, a ty mi tu jeszcze życzenia pobożne przed oczy stawiasz:crazyeye:.
NO i co ja mam Paluszku z tobą zrobić:roll:, ty wiercipięto i uciekinierze:mad: (bo ostatnio lubi sobie wyjść sam pozwiedzać - co mnie o zawał doprowadza)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'][...]
Hania:loveu: prześwietli Was do skarpetek :roflt::roflt:jeżeli będziecie się starać o adopcję Paluszka:loveu:[/QUOTE]

To że Ty również prześwietlisz to specjalnie chyba nie piszesz żeby ludzie nie straszyć i nie podejdą do rpzetargu. Wystarczy że złapią doła z powodu ew. prześwietlenia przez Hanię:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

jakby to powiedzieć.... było coś takiego.... przyganiał kocioł garnkowi... czy jakoś tak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']o kolejna, która mi nóż w plecy wbija:diabloti: ja i tak mam problem emocjonalny z decyzją o wydaniu Paluszka, a ty mi tu jeszcze życzenia pobożne przed oczy stawiasz:crazyeye:.
NO i co ja mam Paluszku z tobą zrobić:roll:, ty wiercipięto i uciekinierze:mad: (bo ostatnio lubi sobie wyjść sam pozwiedzać - co mnie o zawał doprowadza)[/QUOTE]

Czytam Haniu wątek Paluszka i o ile czytam ze zrozumieniem;), to serce Ci pęknie, jak małego oddasz.
Serce nie sługa, nawet jeżeli teraz robi numery;) i próbuje zaczerpnąć wolności i zwiać.

[quote name='Isadora7']To że Ty również prześwietlisz to specjalnie chyba nie piszesz żeby ludzie nie straszyć i nie podejdą do rpzetargu. Wystarczy że złapią doła z powodu ew. prześwietlenia przez Hanię:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

jakby to powiedzieć.... było coś takiego....[B] przyganiał kocioł garnkowi...[/B] czy jakoś tak[/QUOTE]

Masz rację, to powiedzenie w moim przypadku pasuje jak ulał, tylko ja oprócz skarpetek jeszcze slipki prześwietlam:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...