Jump to content
Dogomania

Kamilapon

Members
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Kamilapon

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.ponwertep.prv.pl

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Occupation
  student
 1. Cambel&Megi dzięki za cudowne fotki !!!!!!!!!! Na BIS PUPPY wybiegałam z urodzonym u mnie WITEREM Wertep 1 lokate :loveu::loveu::loveu: A był to debiut szczylka :cool3: Cieszę się bardzo, ze na pamiątkę będą takie super zdjęcia. :multi:
 2. to była stawka z niedzieli w sobotę były jeszcze błękitny champion Bentli-Boy Podarok Sudbi w płowych suka w otwartej Bon-Sheri w czarnych i arlekinach szczeniaki Marsimer Kasperskiy iz Staira Zeus-A-Mita Sakha-Muni pośrednia Diamond de Terra Alano champion Oldbluz O'key suczki szczeniaki Vikki iz Zamka Shust Violetta iz Zamka Shust młodzież Sofia Avgusta Valeri iz Staira otwarta Domenica Bianca di Terra Alano Championka Beatriche du Pays Ultramarine w klasach dorosłych robili sobie roszady - jednego dnia w pośredniej, drugiego w otwartej itp :)
 3. ojoj zjadło mi pół posta :/ uzupełniam 3 suki w otwartej, ostatnia to championka czarny/marmurkowy/płaszczowy psy młodzież Jakadash-Gordon Sakha-Muni Jangiz-Balavat Sakha Muni Jeskar-Kshatri Sakha-Muni pośrednia Dino Bagia Terra Alano L'amour-La-Lesli iz Staira Eletto per Vincere Terra Alano champion Valentin D'iskandar suki szczeniak Zamin Be My Dream Terra Alano młodzież Jasmin-Aisha Sakha-Muni Jour et Nuit Terra alano pośrednia Donna di Mondo Terra Alano otwarta Ella Elit di Terra Alano championki Oldbluz Uvertyura Aria bel Canto Terra Alano
 4. Simbik byle nie cicho ja mam pamięć dobrą ale krótką nad wyraz :D Dogi Błękitne intermedia Aston Martin volshebniy son suka/intermedia Alfa-Romeo volshebniy son open YAGODKA volshebniy son Nikol Cevelob fawn brindle quickborn rot traum Pajer rot traum Sunie Ayna Beatriche Q-granda rot traum Anais-Kleopatra Grand Reneissans czarny/marmurkowy/płaszczowy psy młodzież Jakadash-Gordon Sakha-Muni Jangiz-Balavat Sakha Muni
 5. zawsze mogłam dostać wybrakowany katalog - bez tej najważniejszej strony :hahaha: ;)
 6. Ok przewertowałam ten katalog i niestety... Ale za to znalazłam następujące informację: Wystawa o Puchar Kijowa Cacib 22-23.11.2008 Wystawa o Kryształowy Puchar Ukrainy Cristal Cup of Ukraine Cacib 13-14.12.2008, dodatkowo Parada Championów Wynika z tego, że nic na skróty , ale za to są dwa preteksty, żeby pojechać jeszcze raz :D :D :D
 7. [quote name='Codik&Toffik']Przeczytałem i... Na tej wystawie nie można było dostać tytułu Zwycięzcy Ukrainy, ale [B]Zwycięzcy Kijowa TAK[/B] ;) A więc każdy NPwR i każda NSwR w niedziele zostały Zwycięzcą Kijowam( informacja w katalogu). Ale proszę sprawdzcie jeszcze Wy:evil_lol:[/quote] A w którym miejscu w katologu tojest napisane? Każdy dodatkowy tytuł bardzo by mnie ucieszył, ale wolałabym mieć to na piśmie ;)
 8. Ty miałeś flagi, klatka z PON-ami była obłożona wielkimi ręcznikami frotte z PON-em, a minęliśmy się na koniec w drzwiach :D :D :D Za to zajrzyj na stronę - są tam zdjęcia z wystawy i z Junior Handlingu :) jeszcze raz gratki :) [URL]http://uaksu.forum24.ru/?1-5-0-00000110-000-10001-0-1209552055[/URL] i oficjalne fortki z wystawy [URL]http://www.uku.com.ua/shows_champ/rezalt/2008/cacib_26_27_04/index.html[/URL]
 9. W minioną sobotę mój pimpek skończył w Kijowie intera - zaczynamy wielkie odliczanie :)
 10. Niestety muszę zmartwić wszystkich, którzy coś w niedzielę ugrali. Ta wystawa nazywała się Ukraina 2008, ale nie szły za nią tytuły Zwycięzcy Ukrainy. Przekopałam ichniejsze forum i tam nikt z miejscowych nie chwali się tytułem zwycięzcy kraju tylko Cacibami. Wniosek z tego taki, że nasze psy zostały zwycięzcami wystawy, a raczej BOS czy BOB wystawy o nazwie Ukraina, a nie tego kraju. Szkoda, bo po poście Bartka miałam cień nadziei na fajny tytuł ;)
 11. Hehe wiem, że tytuł, ale ten zawsze by przyznawany na grudniowym Kijowie, a nie w kwietniu, dali wam jakiś świstek na to? Bo ja nigdzie nie doczytałam, że to wystawa z takim tytułem, ale może ślepa jestem.
 12. Gratuluję ponownie (to my mijaliśmy się w sobotę :)) pierwsi z Grandem w PON-ach witają pierwszych z Grandem w Lhasa. Widzę, że nie tylko dla nas były to tak udane wystawy :) Zwycięzca Ukrainy to tytuł??
 13. Frytela - Bzik na lwie - już nie mogę się doczekać :D ;)
 14. Frytela - jakbyś mogła to prosze na maila fotki z Bzikiem :)
 15. Katalogi są pożyczone jak oddadzą wkleję :) Granica - jechaliśmy w ichniejszy Wielki piątek, a wracaliśmy w nocy w Wielkanoc - totalne pustostany, przejazd nieomal jak przez stację benzynową. W niedzielę żaden weterynarz nawet nie wyszedł, ani ukraiński, ani polski, a żaden pogranicznik nas do niego nie wysłał. Jadąc "tam" ukraińska pani weterynarz jak usłyszała, że my na wystawę, nawet paszportów nie otworzyła "Jak na wystawę to macie wszytsko ok" i zainkasowała po 10 hrywien od psa :)
×
×
 • Create New...