Jump to content
Dogomania

OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM


Malwi

Recommended Posts

[quote name='Akrum']Cholera no...

A gdyby to był pies, który komuś uciekł i został odłowiony i ze stresu by gryzł - uznano by za agresywnego, to też by uśpili na kwarantannie??[/QUOTE]

Jakby był agresywny to wydaje mi się, że tak ... Albo gdyby był wolny boks na BO, ale to mało prawdopodobne bo tam siedzą amstaffy i zawsze jest zajęte

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo mi przykro, że historia Opery zakończyła sie w tak tragiczny sposób... dla osób w schronisku, które podjęły taka decyzje była zwykłym psem.. dla nas była psem wyjątkowym... zbyt późno, za późno... Szkoda, że mąż pani nie próbował zawalczyć.... a przecież PAni Opery prosiła, aby Jej nie oddawać :(

Opero jest mi bardzo przykro... :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Podobno była AGRESYWNA ???
Po raz kolejny nam kit wciskają ...
Ten weterynarz i pracownicy, to nawet nie są ludzie ... To potwory :angryy:

Nadal nie wierzę ... Jeszcze wczoraj przeglądałam wątek Opery, wszystko okey, szukamy jakiegoś dt. Dzisiaj wchodzę a tu takie rzeczy są napisane ... Naprawdę, nie mogę tego pojąć :shake:

Opera miała być szczęśliwa ... W nowym domku :placz:
Dla Opery [*] i jej Panci [*]

Przepraszam Cię maleńka :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

z tego co mówiła siostra jej pani to ona bardzo się bała ludzi. Nawet do budy nie wchodziła tylko gdzieś na tarasie miała swoją norkę. Pani mieszkała przez zimę ma działce żeby tylko nie zostawić jej samej. Możliwe że przerażona schroniskiem broniła się. Ale taki mały piesek, nie dali mu żadnej szansy.

Link to comment
Share on other sites

jak przeczytałam to serce mi stanęło, winni jesteśmy my, ze swoją bezmierną głupotą i debilną naiwnością, że półdziki pies został oddany za nasze pieniądze do jakiejś głupiej, niedouczonej dziwki, gdzie zdziczał jeszcze bardziej, ona nie nadawała się do adopcji tak samo jak Samsung, który dopiero u Jamora zaczął się otwierać, tak strasznie mi żal Operki, możecie mnie teraz zbanować, ja się tutaj nie nadaję

Link to comment
Share on other sites

To jest niedopuszczalne, aby zabijać psy w schronisku, a na kwarantannie to już skandal. Nawet najbardziej zsocjalizowany pies w momencie olbrzymiego stresu może stać się agresywny. To był tylko pretekst... Jeśli w ten sposób funkcjonuje to schronisko, to należałoby się temu przyjrzeć.
Opiekunka Opery miała podbno kontakt do conajmniej 4 osób, miała też numer telefonu do mnie, bo rozmawiałam z nią na początku kwietnia tego roku. Prosiłam o kontakt w razie jakichkolwiek problemów. Nikt z rodziny nie zadał sobie trudu, aby poszukać kontaktu do osób, które mogły Operce pomóc. Dowiedziałam się o śmierci opiekunki w środę. Po poszukiwaniach kontaktu ze schroniskiem w Sosnowcu, w czwartek przeczytałam na wątku o śmierci suni, miała 3 lata.

Link to comment
Share on other sites

Opera pobiegła za swoją Panią...

jak czytam o usieniu psa na kwarantannie przychodzi mi na mysl co by sie stało gdyby moja sunia Frytka trafila do schroniska. nie ugryzla nikogo przez 8 lat swojego zycia byla lagodna i strachliwa ale miala zwyczaj rzucac sie na podniesiona reke czy nawet jak ktoś wchodził do pokoju..tak,ze ma stac sie nie ruszac az Pani nie pozwoli! obcy a nawet domownicy czasami sie jej bali bo duza i taaaki grozny atak!co o jej zachowaniu powiedzieli by w schronisku gdyby chwycila za reke(nigdy nie scisla) nie wpuszczala do boksu czy to bylby sygnal,ze agresywna... nawet moje ciele za agresywne mogloby zostac uznane bez dokladniejszego poznana jej.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio bardzo rzadko wchodzę na dogo..... ta wiadomość mnie rozwaliła ......

wiozłam Operkę razem z Samsungiem do pierdzielonej leny.... Samsung na razie bezpieczny, chociaż deklarowicze powoli się wykruszaja....

Podobno Opera u Leny mieszkała w domu....... wyadoptować bez umowy...... to wszystko jest g,,,, warte....


Opero (*)......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...