Jump to content
Dogomania

Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!


Brysio

Recommended Posts

[quote name='togaa']A jak jest na dzisiaj ?
Czy są dłuższe okresy suchej pieluchy./Dłuższe tzn. 2-3 godz./ czy cały czas posikuje ?
I ile razy dziennie koo w pieluszce?[/QUOTE]

Bianka ma dłuższe okresy w suchej pieluszce powyżej 3 godz, a jeżeli chodzi o koo to zdarza się raz dziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']No to cudnie ...!!!! Aż zazdroszczę....;)

Jejku...żeby tylko te łapinki chciały maszerowac...[/QUOTE]
Problem w tym ,że Bianka nie lubi ćwiczyć na wózeczku. Jak za długo jeździ to ucieka do swojej leżanki i kładzie się z wózkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Pewnie Malutką to męczy...
Ale przyjdzie wiosna. W plenerze jest o wiele wiecej wrażeń i bodżców.. Dużo wieksza motywacja...no bo kolejny krzaczek do zasiurania czeka..
Wtedy Bianeczce bedzie lżej...[/QUOTE]

Masz rację togaa , liczę,że na wiosnę Bianka nabierze większej ochoty...i wzrosną szanse na samodzielne chodzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Mona - jak wyślessz mi zdjęcia, zaraz robię bazarek dla Bianki.
Cieszę się, że mogłam Cię poznać.[/QUOTE]
Wzajemnie Jasza, dziś wróciłam z kolejnej akcji Fundacji Sos w SCC, jestem padnięta , ale po niedzieli natychmiast zrobię fotki rzeczy na bazarek od ela40 wyślę do Ciebie na maila.
Jasza dziekuję bardzo za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]ROCZNA REHABILITACJA MOŻE ZOSTAĆ ZAPRZEPASZCZONA - POMOCY[/B]
[/CENTER]
przepraszam za off, ale potrzeba na cito DT, dla Promyczka, który był sparaliżowany, jednak zaczął chodzić po operacji, ale warunki schroniskowe nie pozwalają na taką opiekę jaką powinien być otoczony, więc roczna rehabilitacja może zostać zaprzepaszczona - proszę, czy ktoś może się zlitować i zapewnić mu DT?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/135543-niegdyA-sparaliA-owany-dziA-chodzi-Promyk-nadal-szuka-domu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...