Jump to content
Dogomania

Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)


Goś

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='megii1']Zapomniałabym - nasz waleczny, odważny, nieustraszony Borys ma piętę achillesową - panicznie boi się petard i strzałów. W czasie sylwestra siedział skulony w budzie i nawet nie drgnął - dobrze, że miał wsparcie w postaci Lilu:)[/QUOTE]
Moja ONka do tej pory siedzi skulona na kanapie i wychodzi tylko raz dziennie w środku nocy:-(

Link to comment
Share on other sites

Miły Borsuk był dziś bardzo miły!
Mieliśmy spacer zbiorowy - on, 3 sunie: Kora, Megii i Lilu, a z ludzi ja, Magda i Kacper na sankach. Niezła zabawa!
Borys ma wobec suniek niezmierzone pokłady cierpliwości. Nawet do Kory, traktującej go jak owcę, którą koniecznie trzeba zagonić do środka podgryzaniem po łapach lub bokach. Przewracał tylko oczami ze stoickim spokojem, jak to owca w sumie...:-)

Będą jakieś fotki, ale trochę później.

Link to comment
Share on other sites

No i kilka fotek:

Spacer był zwariowany i zdjęć nie ma dobrych. Ale wspomnienia za to fajne - wspólny bieg przez śnieg chmarą psów i ludzi daje dużo radości :-)
Ale przyszedł i czas na odpoczynek.
[IMG]http://i48.tinypic.com/20uz85w.jpg[/IMG]

Podczas spaceru żaden smakołyk nie jest bardziej atrakcyjny niż zapachy lub widoki, ale na postoju - pojawia się apetyt.
[IMG]http://i49.tinypic.com/rlhu81.jpg[/IMG]

I szczenięce zachowania ;-)
[IMG]http://i46.tinypic.com/10xf1xc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za off

mojej mamie ktoś dzisiaj wrzucił na podwórko szczeniaka
wiek ok
1-1,5miesiąca
bardzo młodziutki i...bardzo duży
wet twierdzi,że to kaukaz....albo jakiś mix kaukaza.......


piesek ma łysy ogon i tyłek,sierść na ciele powycinaną tak jakby go ktoś nieudolnie ostrzygł.......
myślałyśmy,że to jakaś choroba skóry ale wet twierdzi,że ktoś go celowo ostrzygł.....ale po co ktoś goli psu ogon na łyso???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata M']
wet twierdzi,że to kaukaz....albo jakiś mix kaukaza.......


piesek ma łysy ogon i tyłek,sierść na ciele powycinaną tak jakby go ktoś nieudolnie ostrzygł.......
myślałyśmy,że to jakaś choroba skóry ale wet twierdzi,że ktoś go celowo ostrzygł.....ale po co ktoś goli psu ogon na łyso???[/QUOTE]

Bo ludzie to... bestie. Czy Twoja mama go zatrzyma? Czy załozysz wątek maluszkowi?

A ja informuje, ze wpłynęlo na konto Boryska [B]30 zł od agat21[/B]. Dziekujemy.

Link to comment
Share on other sites

Też nie widzę sensu, w wycinaniu psu sierści... Chyba że mu się coś powplątywało. Ale nie spodziewałabym się takiej troski od ludzi, którzy przerzucają psiaka przez płot.
Daj znać, jak się ma mały i czy zostaje czy szuka domu?

Link to comment
Share on other sites

ja myśle,ze on trafił do mojej mamy bo ona ma już przyklejoną "metke"wariatki na punkcie psów...

ona napewno nie może go zatrzymać
mały na 100% szuka domu
on jest tak jakby po całości powycinany a ogonek ma ogolony....nawet pyszczek ma ostrzyżony


edit.
dzieki pomocy pewnej dogomaniaczki
wiem już,że nie jest to kaukaz ani raczej nawet mix
dostałam na e-mail zdjęcia szczeniaka kaukaza i ten nie jest podobny za grosz...
wet nie miał racji to jest poprostu słodki kundelek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Ja... :oops:[/QUOTE]


To pomyśl o całej serii Borysa zimą. Można by je wystawić w jakiejś kawiarnii, wystarczą antyramy. No i sprzedać, oczywiśice ;-)
Ona mają rzeczywiście taką powściągliwość zimową, ale niezwykłe piękno...

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie do Murzynka, to psiak, który w trybie interwencji był odbierany "właścicielowi" razem z Boryskiem i innymi psami. On z całej piątki jest w najgorszej sytuacji, bo jest w Azylu. Jest tam bezpieczny i najedzony, ale mimo wszystko, to tylko azyl:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/171640-PrzeraA-ony-Murzyn-juA-nie-wychodzi-zza-budy-Potrzebny-DT?p=13878767#post13878767[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...