Jump to content
Dogomania

Wystawowe czy użytkowe


Kamilapon

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a po jaka choinke sie w ogole odzywasz?

Nie widzisz, że Moderatorzy wymieniają się jedynie słusznymi poglądami?

ZH - a przeczytales topik od poczatku?

to przeczytaj moze, zanim zaczniesz publikowac komentarze tego rodzaju, dobra?

jak przeczytasz, to powinienes sie zorientowac, o co mi chodzilo, bo jestes inteligentny facet, a to, co nas rozni to jest inne poczucie humoru.

a zauwazyles chociaz, ze Dzidtka tez Ci jakos nie odpowiedziala na Twoje pytanie do momentu, kiedy napisales ten post? nie drazni Cie to?

czy tez wystarczy, ze nie jest modem?

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Mokka - :) no co ty PT jeszcze nie szkodzi! dopiero IPO!!! nie widzisz jak Ci Leoś brzydnie... a ja wiosną idę wykańczać psa... :evilbat:

a tak na serio - Za Horyzontem nie wypowiadam się na temat sh - bo po prostu się na nich nie znam. Uważam jednak że ideałem byłoby połączenie ich urody i użytkowości. I chyba tak jest też w psach z gr I. Mam owczarki belgijskie długowłose więc możnabyłoby wyjść z założenia że mają mieć pięke futrko, piękną prezencję i to wszystko. Tylko nie dla psa... one muszą mieć zajęcie, muszą coś robić, muszą pracować - wtedy są szczęśliwe. Oczywiście człowiek musi ocenić do jakich zajęć psiak się nadaje a do jakich po prostu predyspozycji nie ma. Nie wyobrażam sobie Shepa jako zawodnika agility a Fabi jako psa obronnego...

A jeżeli chodzi o wystawy to akurat żaden owczarek beligijski nawet najpiękniejszy nie ma szans zostać interchampionem bez zaliczenia testów psychicznych ani prób pracy (patrz http://www.naszepsy.pl/regulaminy.asp?Id=410) ale to już pisałam :)

ps. nie jestem modem w tym dziale

Link to comment
Share on other sites

Wirka

Ano lenie jak byk. Tylko by leżeć na tapczanach chciały. Uchhhh, niedobre kotki :evil:

Rotti to ostatnio taki zagłodzony, że aż odmawia jednego posiłku. Chyba mu po prostu żołądek do kręgosłupa przyrósł i nie ma gdzie tego żarcia zmieścić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...