Jump to content
Dogomania

Zawody obedience w przyszłym roku


Toller

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Info ze strony ZKWP Gdańsk - może komuś się przydać ta informacja, bo czasu jest niewiele - termin zgłoszeń upływa 8 lutego b.r.

[B]18.II. - ZAWODY OBEDIENCE W GDAŃSKU[/B]
[URL="http://www.gdansk.zkwp.pl/gdansk/zawody.html"]http://www.gdansk.zkwp.pl/gdansk/zawody.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][QUOTE][B]19.08.2006 Rzeszów[/B] - stadion "Resovia"[/QUOTE][/B]
[B]to pewne?[/B]

[B]a orientujecie się, czy będą może zawody obedience podczas wystawy międzynarowowej w Kielcach w listopadzie???[/B]

[QUOTE]
My startujemy w zerówce (nasz pierwszy start). Mała to jeszcze młokos (niecałe 11 miesiecy), więc pewnie damy wieeeelką plamę
[/QUOTE]
[B]na pewno pojdzie wam b. dobrze:)) trzymam kciuki za was i wszyskich dogomnaiackich zawodników... my też chcielibyśmy zacząc w tym roku, program zerówki mamy opanowany (no może oprócz chodzenia przy nodze nad którym cały czas pracujemy) ale Denis nie skupia sie przy psach i tu mamy problem, niemniej jednak mam nadzieje, że uda mi się pokonać to rozproszenie i wystartować w jakichś zawodach w tym roku:)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgoś']To już pewne info? Na pewno będą i na pewno na wystawie?[/quote]

W tej chwili są już 2 wersje - druga, niestety, że żadnych zawodów nie będzie :mad: . Małgoś, a Ty miałaś nawet informacje na temat sędziego. Co Twoje źródło teraz mówi? Bo ja już nic nie wiem. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A moj na nowym, obcym terenie woli sobie wachac :mad: ale coz, sprobowac nie zaszkodzi ;-)[/QUOTE]
no pewno ze nie zaszkodzi:)) i czekamy na relacje jak wam poszło:)) my też na pewno spróbujemy jak tylko uda nam się dopracowac tą prace w obecności innych pśów, może jakieś szkolenie grupowe na wiosne by nam w tym pomogło

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, proszę mi się tu nie migać, nie kombinować, zacząć wierzyć w umiejętności swoich małych przyjaciół i jazda na zawody. :mad: Psiaki Was mogą tak mile zaskoczyć, że szczęki Wam opadną. :lol: A po drugie co to za moda? :cool3: Wszyscy chcą startować dopiero jak wykują na doskonałą? A kto będzie robił tyły? :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

Aniu uwierz mi, że naprawde jeśli mój pies nie miałby do konca dopracowanego chodzenia przy nodze (i nie ma hehe ale ne w tym rzecz), przywolania czy czegos w tym stylu naprawde wystartowałabym w pierwszych lepszych zawodach by sie 'opatrzył' z atmosfera itd, al eteraz po prostu WIEM że będzie to nierealne bo mimo, że w ogrodzie czy na spacerze ślicznie je wykonuje, al nestety gdy widzi psa na początku są kwiki, piski i szarpanie bo on nie może się powstrzymać przed zabawą z psem.... pewnie jest to wina socjalizacji wieku szczenięcego, a raczej jej braku bo w sąsiedztwie nie ma zbyt wielu psów chętnych do zabawy z moim wariatem... niestety taki jes teraz tego skutek że na pierwszym cwiczeniu by mi zwiał do psów za ring i tak by się to skończyło.... a dodatkowo najadłby się tyle stresu.... że wole nie stawiać mu narazi za wysokiej poprzeczki, ale tak jak mowie na wiosne moze jakieś szkolenie chociaż kilka zajęć by to co umiemy przećwiczyć przy psach i gnamy na zawody:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Dziewczyny, proszę mi się tu nie migać, nie kombinować, zacząć wierzyć w umiejętności swoich małych przyjaciół i jazda na zawody. :mad: Psiaki Was mogą tak mile zaskoczyć, że szczęki Wam opadną. :lol: A po drugie co to za moda? :cool3: Wszyscy chcą startować dopiero jak wykują na doskonałą? A kto będzie robił tyły? :eviltong: ;)[/QUOTE]

a jak sie ma troche wiekszych przyjaciol? ja bym sie bala w obecnym stanie startowac w czymkolwiek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']zacząć wierzyć w umiejętności swoich małych przyjaciół i jazda na zawody. :mad: Psiaki Was mogą tak mile zaskoczyć, że szczęki Wam opadną[/QUOTE]
Tak, moj juz pokazal, na co go stac na sopockich zawodach agility :angryy: Trawa okazala sie ciekawsza od przeszkod, ktore lepiej bylo omijac, a na miekkim tunelu publicznosc obstawiala: wyjdzie, nie wyjdzie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Madzior_ka [/B]sorry :oops: , poddaję się. My mamy do czynienia z "rozpraszaczami" od przedszkola, więc... trzymam kciuki za szkolenie grupowe. :fadein: :ylsuper:

[quote name='betty_labrador']a jak sie ma troche wiekszych przyjaciol? ja bym sie bala w obecnym stanie startowac w czymkolwiek ;)[/quote]
Czy to "S", "M" czy "L", to i tak mały przyjaciel. ;) W "obecnym stanie"? Sorry, ale nie kumam, chyba nie jestem na bieżąco? Cieczka? :hmmmm:

[quote name='dog_master'] Tak, moj juz pokazal, na co go stac na sopockich zawodach agility :angryy: Trawa okazala sie ciekawsza od przeszkod, ktore lepiej bylo omijac, a na miekkim tunelu publicznosc obstawiala: wyjdzie, nie wyjdzie? :evil_lol: [/quote]
Głowa do góry. :calus: No, bywa i tak. :placz: Dziewczyny by Ci opowiedziały jak ryczałam po zawodach obedience we Wrocławiu, a i tak po dwóch tygodniach wystartowałam w Poznaniu i mimo, że dostałyśmy mniej punktów i znowu zajęłyśmy dalekie miejsce, byłam dumna z mojego maluszka. :klacz:

Jak to mówią: "co nas nie złamie, to nas wzmocni". :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Czy to "S", "M" czy "L", to i tak mały przyjaciel. ;) W "obecnym stanie"? Sorry, ale nie kumam, chyba nie jestem na bieżąco? Cieczka? :hmmmm: [/QUOTE]

;)

tak obecny stan to wlasnie cieczka-dopeiro sie zaczela... :razz: ale jest tez inny powod, ja tyle czasu zmarnowalam i nie uczylam chodzenia przy nodze.... :shake: :shake: :shake: :( dopiero zaczynamy, jakos idzie ale na zawody nie nadaje sie absolutnie...:-(
Poza tym boje sie poprostu startowac, nie wiem jak to bedzie.:diabloti: :D dlatego narazie skupiamy sie na cwiczeniach :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...