Jump to content
Dogomania

Zawody obedience w przyszłym roku


Toller

Recommended Posts

[quote name='AniaP']Gosiu, dyskwalifikacja? :-( Czyli co? Pobiegł się przywitać z sunią i nie dał się odwołać? :hmmmm: Na zdjęciu jest tak ładnie wpatrzony w przewodnika. :kciuki:
[/quote]
Czyli nasza przyjaciółka, też hodowczyni Tollerów, którą Fox kocha płomienną miłością, tudzież kocha jej obydwie sunie (nie wiem kogo mocniej) spotkał ją dziś rano, potem znowu mu znikła i zobaczył ją ponownie cćwiczenia- właśnie pokonywał ostatni element- hopeczkę...No a że wybiegł za obręb ringu to dostał dysk- wrócił ale już było po ptokach....
Taaa, wpatrzony, prawie rok temu zaczęliśmy z nim ćwiczyć i co? Wreszcie spoważniał, wreszcie zaczął naprawdę precyzyjniej ćwiczyć, i ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosia_i_Luka']No niestety, takie są reguły... Musiałby wtedy przymknąć oko również na pozostałe psy, który wyszły (a czasem nawet uciekły ;) ) z ringu.[/quote]
No właśnie, kiedyś na "psachsportowych" była dyskusja na ten temat, jakie opuszczenie przez psa ringu powoduje jego dyskwalifikację. Ja myślałam, że każde, ale zdania były podzielone i podobno nie każde. Dla mnie ten punkt regulaminu cały czas jest niejasny. :puppydog:

Link to comment
Share on other sites

Też widziałam analogiczną sytuację na innych zawodach, kiedy sędzia pozwolił na wykonanie całości po raz kolejny.
Ale trudno - to nie wina sędziego, że pies nie skończył, tylko nas że nie wyryliśmy mu w sercu i duszy że nie powinien nawet drgnąć choćby przechodziła jego psia żona.:razz:
A generalnie z tollerami jest tak: ogromny temperament + otwartość = lecimy do kochanych znajomych, jak tylko ich zobaczymy... U ciężko jest go tego oduczyć, na pewno ciężej niż ON czy OB....

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich, którzy mieli możliwość uczestniczenia w zawodach:multi: Fox-owi i jego panu szczerze współczujemy - naprawdę pięknie się prezentowaliście, ale widać serce nie sługa ...

Przepraszam, że dopiero teraz, ale wreszcie wrzuciłam na tymczasowy serwer w oryginalnej wielkości i bez obróbki zdjęcia z zawodów (będą dostępne przez najbliższe 2 tygodnie - potem znikną). Część z nich Kiara zamieściła na psach sportowych, ale gdyby ktoś chciał sobie ściągnąć inne, to zapraszam, choć uprzedzam, że ich jakość budzi zastrzeżenia :(

zdjęcia: [url]http://www.voila.pl/i2gmn/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pudelek podobał mi się, szczególnie jak mu podskakiwały uszka jak dreptał dzielnie koło pańci. Kręciłam się z rudą belgijką i aparatem koło schodów, gdzie chyba siedziałaś :cool3:
Przez moment zastanawiałam się czy wrzucić zdjęcia na serwer, bo są tak cienkiej jakości, ale ostatecznie stwierdziłam, że gdybym startowała ze swoim psem i gdyby ktoś mnie sfotografował, to chciałabym mieć chociaż zdjęcia najgorszej jakości :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Kręciłam się z rudą belgijką i aparatem koło schodów, gdzie chyba siedziałaś :cool3:[/QUOTE]
Faktycznie, teraz kojarzę belga, do którego Kubuś tak usilnie się wyrywał :)

[quote name='MonikaSz']Przez moment zastanawiałam się czy wrzucić zdjęcia na serwer, bo są tak cienkiej jakości, ale ostatecznie stwierdziłam, że gdybym startowała ze swoim psem i gdyby ktoś mnie sfotografował, to chciałabym mieć chociaż zdjęcia najgorszej jakości :p[/QUOTE]
No dokładnie, każda fotka się liczy :cool3: A poza tym, po zmniejszeniu nie widać ziarna i są dobre :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

o!!@@ czy mnie wzrok nie myli?!? ZAWODY W KRAKOWIE?!?! o matko ale SUUUUPEER!!! nbo nie to teraz musze sie sprezac, cwiczyc pilnie i jak zawody w Krakowie to juz nie odpuszcze okazji do mozliwosci debiutu w miejscu tak blisko mojego miasta:) (niespełna 40 km) w takim razie musimy jeszcze dopracowac chodzenie przy nodze, zostawanie i ogolnie prace przy innych psach i jesli wszystko sie uda to STARTUJEMY!! (pewnie skonczymy z dyskw ale co tam!!)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dysk jest straszny przez kilka dni- potem przechodzi:razz:[/QUOTE]
już sie troche z zawodów jeździeckich przyzywczaiłam ponieważ kon na którym startuje (wredna klaczka....:) ma straszne humorki i czasem jak sie uprze to lubi sobie pognać dzikim galopkiem na przeszkode i zatrzymać się zaraz przed do po druhiej próbie konmczy sie dyskw... i wlasnie tydzien temu mialam dwa razy dysk wiec dopiero teraz przestalam byc na siebie wsciekla ale coz... nastepnym razem bedzie lepiej:) a ty startujesz w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...