Jump to content
Dogomania

Zawody obedience w przyszłym roku


Toller

Recommended Posts

czyli musimy popracować nad kontakterm, szkole zdecydowanie na jedzonko bo zabawki to niezby sa dla niego nagroda bo on ogromnym żarłokiem jest:) ale włąśnie cwiczylismy sobie i zauwazyłam, że jak do niego zaczynam mowić wesołym głosem to sie patrzy i pomyślałam sobie że bedę do niego troche mówić żeby sie patrzył i wtedy wyłapie to klikerem bo też szkole tą metodą a potem powinien zacząc sie patrzyć już bez mówienia... bo z tym rzucaniem to u niego sie hyba nie sprawdzi bo nie umie łapać w locie.. i też by patrzył w dół i weszył..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to ja włąsnie całkiem podobnie bo nie lubie pokazywać psu smakołyka przed ćwiczeniem (chyba ze cwiczymy cos nowego i go naprowadzam ale tez staram sie jak najkrocej to robic) zeby nie wiedzial czy mam nagrode cy nie ale sie jej spodziewał:) i wlasnie tez robie podobnie jak ty bo patrzy na mnie jak mowie wesołym głosem a potem nagradzam,m tylko musze teraz poćwiczyć i wyrobic w nim nawyk bvy patrzył na samo hasło 'noga' bez tego mówienia i zwracania uwagi głosem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...