Jump to content
Dogomania

Sylwestrowe zawody o butelke szampana!


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ludek']Oj, to wchodzenie na wyrko to faktycznie problem :roll:.[/quote]

Najlepszym rozwiązaniem byłby kenelek:)
Odkurzacz myśle, że niewiele zdziała, jak sa alergicy to alergeny pozostają na bardzo długo we wszystkim, niestety. A takie miała Pani przypadek, że przyjechało dziecko alergiczne i przedtem spał piesek i niesttety mieli nieprzyjemności z tego powodu no i poważne problemy mialo dziecko:(
Tak więc kenelki mile widziane.


No, to naszywajcie ten brokat i cekinki na dresach:)!

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']No, pomysł bardzo mi się podoba, ale ponieważ to dość szczególny dzień/noc to muszę liczyć się z rodzinką. Czy ktos zabiera ze soba przychówek? Dwunożny oczywiście :lol:.[/quote]

No pewnie!
Ja zabieram dziecie i meza, ktory to maz nie ruszy sie bez kolegi (z zona) 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][quote name='Flaire']

PATIszonku, Modzie najmilszy, może by tak wydzielić ten wątek do nowego topiczku, coby ktoś w środku nie zaczął już wiesz czego? :wink:[/quote]

Sie robi.
Uwaga!
Bede dzielic!
Jak wam na chwile Dogo padnie sie nie martwta! :roll:[/quote]

Pati udało Ci się :)
Dzia!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Ja mysle, ze Ci, ktorych psy kitraja sie na lozko powinni zabraz ze soba cala posciel. [/quote]Niestety, pościel nie wystarczy, bo te alergeny w materac włażą i potem nie da rady się ich pozbyć. Istnieją specjalne ceratowe pokrycia na materace, które w zasadzie mają działać w odwrotną stronę (to znaczy, kładzie się je na materac, gdzy ma na nim spać alergic, żeby go odizolować), ale zgaduję, że nikt takowych nie posiada. Zwyczajna cerata też by pewnie wystarczyła...

Ale ja osobiście radzę nauczyć psy, żeby potrafiły jedną-dwie noce przespać poza Waszym łóżkiem. To się nie raz przydaje.

belgunia, a czy ta Pani wie, że tyle psów ma się jej zwalić na głowę? Że w każdym pokoju byłoby po kilka? Bo ja zgaduję, że nawet jeśli żaden z tych psów nie będzie spał na łóżku, to i tak alergiczne dziecko w takim pokoju po nas miałoby reakcję i to jeszcze silniejszą niż po jednym psie na łóżku... Więc zastanawiam się, czy to aby na pewno chodzi o alergie...

Tak czy siak, mój pies w chwili obecnej śpi na wyrku, ale w Ciechocinku będzie spać w klatce, bo to też lubi. :D I nawet powstrzymam moją SUKĘ od podnoszenia łapy pod iglakami, co na pewno będzie bardzo chciała robić. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][quote name='Wind']Wlasnie jestem po rozmowie z moim TZ-tem ;) Rezygnujemy z balu w Sheratonie, aby noc spedzic w konskiej stajni 8)
Dopisujcie i nas: dwie osoby + york :-)[/quote]

Ja nie moge!!! Ale impra sie szykuje!

[/quote]

[b]Pati,[/b]

Moze nawet do tego czasu przejdzie mi wstret do niebieskiego serka? 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']A w sumie ciekawa jestem, jak by wyglądały przebiegi psów w akompaniamencie huków petard i wizgu rakiet. Zobaczymy który pies to zniesie ( może starty w słuchawkach? ). Moje na strzelnicy ostrzelane więc mogę z nimi biegać, a reszta ? :wink:[/quote]
Moja wariatka aportuje odpalone petardy :smhair2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][quote name='Wind']Wlasnie jestem po rozmowie z moim TZ-tem ;) Rezygnujemy z balu w Sheratonie, aby noc spedzic w konskiej stajni 8)
Dopisujcie i nas: dwie osoby + york :-)[/quote]

Ja nie moge!!! Ale impra sie szykuje!

[b]Belgunia[/b] a oni tam maja tyle pokoi? :lol:[/quote]

Myśle, że może wystarczyć łóżek:) W razie czego jest niedaleko w sumie Ciechocinek i można zamówić noclegi również w prywatnych pensjonatach.
Albo polówki ustawiamy w ujeżdżalni:)
:)

Link to comment
Share on other sites

Tym razem wszyscy będą na pewno balować całą noc, więc nie ma obaw, że ktoś będzie przeze mnie w środku nocy przełaził :wink: :evil: .

belgunia, ja od razu oferuję jakąkolwiek pomoc mogę udzielić na odległość. Mogę na przykład podrukować dyplomy - mam już w tym nawet doświadczenie. :D Mogę zbierać zgłoszenia, układać listy startowe, albo cokolwiek innego wymyślisz. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']W razie czego jest niedaleko w sumie Ciechocinek i można zamówić noclegi również w prywatnych pensjonatach.
Albo polówki ustawiamy w ujeżdżalni:)
:)[/quote]Może to byłoby rozwiązanie dla tych osób, których psy muszą spać w łóżkach. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też kcem jechać, ja też kcem! Nie wiem jeszcze czy mąż chce, bo nie wrócił jeszcze z pracy, ale chyba nie będzie miał wyjścia 8) Ostatecznie zmusze go nawet do startu w zawodach, jeśli to jest warunek uczestnictwa :D
Ja byłam w tej stajni w lutym, sympatycznie tam nawet było. I rzeczywiście daleko od "centrum" więc powinno być cicho. I pawie mają super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']...
belgunia, ja od razu oferuję jakąkolwiek pomoc mogę udzielić na odległość. Mogę na przykład podrukować dyplomy - mam już w tym nawet doświadczenie. :D Mogę zbierać zgłoszenia, układać listy startowe, albo cokolwiek innego wymyślisz. :D[/quote]

Napewno będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w organizacji zawodów:) Bardzo dziękuję w imieniu mojego klubu:)
:lol:

Słuchajcie, w tym tygodniu będę tam, na miejscu. Obejrzę dokładnie te pawie (narazie sa zamknięte ze wzgledu na ptasią grypę), iglaczki i ujeżdżalnię. I dowiem się o ceny sylwestrowe. O wszystkim poinformuję. OK?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']

Słuchajcie, w tym tygodniu będę tam, na miejscu. Obejrzę dokładnie te pawie (narazie sa zamknięte ze wzgledu na ptasią grypę), iglaczki i ujeżdżalnię. I dowiem się o ceny sylwestrowe. O wszystkim poinformuję. OK?[/quote]

Jasne!
Czekamy z niecierpliwosciom!!!
Jak chcesz to moge tam podjechac z Toba ktoregos dnia...?
[b]Malgos![/b] jak super, ze bedziecie !!! :angel:

Link to comment
Share on other sites

Dorcia, pomysł jest SUPER!!! :P Szkoda, że nie było takiej imprezy rok temu :cry: :cry: :cry:
Jeszcze nie wiem, czy przyjedziemy, bo ze znajomymi z klubu mamy bawić się w tę noc w leśniczówce z dala od Warszawy i tech popieprzonych świrów, co strzelają bez opamietania ze wszystkiego. Poza tym w pierwszych dniach stycznia jedziemy dużą ikipą na zawody do Czech.
Dam Ci znać na dniach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...