Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Chefrenek'][URL]http://www.allegro.pl/item202932722_smycz_flexi_summertime1_hit_tego_lata_super_cena_.html[/URL]

Ja kupowałam tu i jestem zadowolona. Facet sprzedaje tanio ponieważ ma jakąś hurtownię z art dla zwierząt.

Ja mam taśmową ale jest też linkowa.[/quote]


Ja też właśnie tutaj zamówiłam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']smallpati strasznie patrzysz na wszystko na wygląd... A co do pytania- ktoś ma jeszcze inne argumenty co do tego pytania ;)[/quote]
Taśma lepsza, bo nie przeciera się. Ja mam linke i już chyba 3 razy musiałam ją skracać, bo ta otoczka czarna się przetarła. Poza tym wszystko okey.

Link to comment
Share on other sites

Sczerze mówiąc, nie widziałam Flexi 3-metrowych. Sa 5- i 8-metrowe.
Nie musi się zbytnio oddalać, bo nie musisz smyczy rozwijać na całą długość.
Ja też mam labka i używam 5-metrowej Flexi Comfort Nr 3 i sprawdza się super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andevil']Sczerze mówiąc, nie widziałam Flexi 3-metrowych. Sa 5- i 8-metrowe.
Nie musi się zbytnio oddalać, bo nie musisz smyczy rozwijać na całą długość.
Ja też mam labka i używam 5-metrowej Flexi Comfort Nr 3 i sprawdza się super.[/QUOTE]
ja mam flexi 3m :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Ja bym z taką nie wytrzymała...Może ta nie, le jest jedna, w której się mieszczą góra 2 palce, a to też utrudniona kontrola nad smyczą..[/QUOTE]

A wcale nie, mi wielkosc wcale nie sprawia problemu, nawet lepiej mi sie ja trzyma niz taka wieksza, ja mam mala reke i mi znacznie wygodniej jest w takiej malej. a kontrola nad psem jest taka sama jak u wiekszych rozmiarow smyczy. Ja mialam wczesniej wiekszy rozmiar, a teraz mam flexi mini i musze przyznac ze teraz o wiele wygodniej mi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']To zależy od osobistych upodobań ;)
Ja mimo wszystko wolę większe smycze, wg mnie są "stabilniejsze". Nawet myśląc o malutkiej smyczy, od razu mam wrażenie, że musiałabym ja lekutko trzymać ... To moje dziwne wrażenia[/QUOTE]
Ojj chyba musze ci pozyczyc smyczke Moli zebys sie przekonala ze nie sa az tak straszne :D I nie trzeba obchodzic sie z nimi jak z piorkiem hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Ja też nie chciałabym smyczy mini, ale to już zalezy od kazdego z nas ;) dla mnie jest za maleńka, a dla kogos moze byc w sam raz, jednak nie wyobrazam sobie mojego faceta z taka smycza w reku :evil_lol:[/QUOTE]

hehe no wiesz moj chlop to tez nie chce chodzic z taka smycza, zreszta on nawet nie chce chodzic moja Moli :P sam ma bullterriera wiec Moli to raczej nie dla niego :D ale jak juz go zmusze zeby z nia szedl to bierze inna smycz, a smyczy Moli to ma do koloru do wyboru hehe

Link to comment
Share on other sites

Mojemu to jedno czy pies mały czy nie, bo i tak nie chce miez zadnego u siebie :evil_lol: chyba ze bede ja i sama go bede wyprowadzac :lol: :lol: a co do smyczy to jak wspominam o jakiejs nowej to "Co?! po co.. masz taką ładną z rogza! lepszej nie ma!" :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Mojemu to jedno czy pies mały czy nie, bo i tak nie chce miez zadnego u siebie :evil_lol: chyba ze bede ja i sama go bede wyprowadzac :lol: :lol: a co do smyczy to jak wspominam o jakiejs nowej to "Co?! po co.. masz taką ładną z rogza! lepszej nie ma!" :lol: :lol:[/QUOTE]
odpisze ci jeszcze odbiegajac od tematu :D
Michal znow ma fisia na punkcie Aksa :) czasami to nawet czuje sie zazdrosna hehe (zartuje oczywiscie) ale on to wiecznie zmienia jej obroze, smycze tylko ze wszystko jest w stylu takiego hmm typowego psa bojowego cwieki na obrozy itp. a ja za to mam "ubrana" na rozowo Moli i jestesmy podzieleni hehe ale niestety nie mozemy razem z nimi wychodzic na spacerki bo Aks jest zdeczka hmm nadpobudliwy jak dla Moli heh. A wracajac do smyczy to naprawde mini flexi nie jest az tak zla i mala jakby sie wydawalo, zdecydowanie wole ja niz smycze Aksa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...