Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

Jak już wspominałam zamówiłam jednak tą smycz ze sklepu, bo do allegro nie mam zaufania. Ciekawe jak mi się ją będzie w dłoni trzymało, bo teraz mam jak dla westa dużą smycz, bo do 35kg, a psiak waży nie całe 10kg. Jak patrzyłam w przyosiedlowym zoologu to te do 15kg. są lżejsze i trochę boje się, że zapomne je trzymac i puszcze :P w sumie to kwestia przyzwyczajenia, z tą co mam teraz też musiałam się oswoić. Mam nadzieje, że Foxi jej nie porwie szybko, bo lubi sobie chłopak pociągnąć i to czasami nieźle... Moik zdaniem taśmy są lepsze niż linki, bo tak jak ktoś pisał za linke nie złapiesz, a jak już to werżnie ci się w ręke. Moja koleżanka ma całe ręce pocharatane, a znajoma pani od goldena ma tyle supłów na lince, że ho. Czy są obroże z flexi, bo nigdy się z tym nie spotkałam, a w gazecie widziałam świetną obrożę pod kolor pomarańczowej summertime.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Może i się nie znam, ale to jest jakoś dla mnie logiczne, że taśma jest mocniejsza od linki.. :roll:[/quote]

Moje poprzednie psy chodziły 12 lat na dwojniku doczepionym do flexi - linki i nigdy nic się nie stało. Obecny pies też "dodzierał" tą smycz i dalej działa tylko jak ktoś pisał strasznie obciera nogi i ręce no i jej wygląd pozostawia dużo do życznie. Z pudrowego różu zrobił się czarny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Teraz mam taśmy.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dostałam swoją flexi summertime niebieską :loveu: Bardzo mi się podoba, choc takiej małej jeszcze nie miałam. W porównaniu z tą do 35kg. ta do 15 wydaje się być lich i za mocniejszym pociągnięciem się rozwali. Byłam już na spacerze z psem na tej smyczy, ale jak narazie się nie rozpadła. Zobaczymy za miesiąc :P Oto zdjęcia, obróżka też nowa dzisiejsza.
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/738/p6130103qk7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1972/p6130100bc4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1369/p6130104xo8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Mam taką samą smycz :cool3: To jest do 15 kg? Ja mam do 20 :cool3:[/quote]

Tak w sklepie pisało, że do 15kg.



BBetaJa dla 17 kilowej spanielki musze mieć smycz taśmową do 50kg :cool3: Niestety wszystkie inne długo nie wytrzymywały, a tą mam już od jakiegoś czasu i działa bez zarzutu

To juz się boje, że ta mi się połamie... W sumie Foxi ma 8kg, ale lubi pociagnąć. Czarną flexi mam do 35kg i jest solidna choc ciężka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']To juz się boje, że ta mi się połamie... W sumie Foxi ma 8kg, ale lubi pociagnąć. Czarną flexi mam do 35kg i jest solidna choc ciężka.[/quote]
Myśle, że będzie OK. Ja po prostu miałam złe doświadczenia, bo wszystkie poprzednie nie wytrzymywały dłużej niż 2 miesiące, więc stwierdziłam, że lepiej kupić mocniejszą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...