Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Ewelin@']Dla mnie smycze flexi są ok,tyle,że dla dużych i średnich ras.Bo kupiłam tą dla yorka (flexi mini) to się straaaszenie nie wygodnie w ręku trzyma,z kolei dla dużych psów to są bardzo fajne do trzymania;).

Chyba,że chodzi o serie z gumowymi rączkami to wszystko ok,polecam![/quote]


:crazyeye: mnie się dobrze trzyma... a mam małego psa fakt nie mam smyczy mini bo bym nawet takiej dla yorka nie kupiła, widać na pierwszy rzut oka ze taka malutka :) ale to juz zalezy od kazdego z nas czy się dobrze czy zle trzyma ;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, zamierzam się na kupno Flexiówki :razz: ale mam pytanko:
[B]Czy warto brać smycz na wyrost ?[/B]
Mam sznaucera średniego i nie wiem czy starczy mi smycz do 25 kg. Opal potrafi wyrwać do przodu, gdy zobaczy kota albo pudle :mad: I nie wiem czy lepszym pomysłem nie bylo by kupno smyczki do 50kg?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Mimo, że na psa dopiero czekam, to wiem, że większa smycz niż do 15 kg się nie przyda...Toteż zamówiłam na Allegro Flexi Summertime :cool3:[/quote]


Ja chyba też zamówię Summertime dla mojej wyżliny,tylko teraz będę (zresztą jak zawsze)długo myślała nad kolorem:eviltong:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']To tak jak mnie :cool3:

Ale chodzi Ci o 25 kg, jak na Twojego psa, czy 25 zł ? :lol:[/quote]

Za 25 zł na 25 kg i 25 m taśmy :eviltong:


[quote name='Rybc!a']Wiecie, że smycze automatyczne FLEXI zostały produktem roku?[/quote]

Dowiedziała się z "MOJEGO PSA" :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Hm..Ja wybrałam niebieską (wzięłabym pomaranczową, ale pisze, że nie ma), i potem zobaczyłam, że niebieskich też brakuje, więc zielona :)
Ja mogę wszystkie kolory zniesc oprócz różu :eviltong:[/quote]

O tak! Róż a fe! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ja mam niebieską,ale żałuję że czarnej nie kupiłam... Ładniej "komponowała" by mi się z biszkoptowym psem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote] Ja mam niebieską,ale żałuję że czarnej nie kupiłam... Ładniej "komponowała" by mi się z biszkoptowym psem:smile:[/quote]

A jest czarna? :loveu: :loveu:


[quote]Za 25 zł na 25 kg i 25 m taśmy :eviltong:[/quote]

Wątpię czy taka istnieje :eviltong: Ta, którą zamówiłam kosztowuje 45zł, jest na 15 kg i ma 5 m :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mamy flexi comfort compact 2 sumertime- pomarańczowo-żółta.
sprawdza się świetnie i psa "chodzenia ładnego na smyczy" można na niej pierwszorzędnie nauczyć.
i bardzo polecam właśnie te comfort (z gumowaną rączką) bo są bardzo wygodne w prowadzeniu, nie wyślizgują się, nie odparzają itd.różnica w cenie chyba nie jest bardzo duża

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...