Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich wielbicieli gończych i ogarów! Szczególne gratulacje dla Hani i życzenia dużo zdrowia dla pięknej gromadki :BIG:
Mam na imię Kaśka i miałam przyjemność poznać Hanię, Marysię, Ulę, Jurka i wielu, wielu innych na kursie w Krośnie. Jestem szczęśliwą towarzyszką Juki ( a właściwie Trewi) już od półtora roku :iloveyou:
Z prawdziwą frajdą zaglądam na Dogomanię, aby zobaczyć, co słychać "u innych" gończaków, no i postanowiłam dołączyć!

Link to comment
Share on other sites

Witaj OdJuki cieplutko i ogórkowo :D
Nie miałyśmy przyjemności osobiście, ale nadrobimy jak ,,ruszę" z Monią w wielki świat ( na wystawy i konkursy) :P

Byle 8) byle 8) byle 8) ...do wiosny...

Hania wkleja zdjęcia maluszków w galerii, założyła tam temat, zobaczcie bo to pełen czekoladowy odlot :D

Link to comment
Share on other sites

A co tutaj ( znowu) tak cicho?
Hmmm. Ja jestem tu tylko czasami, tak wyszło...no a tak zupełnie to mnie nie będzie w necie od 7go grudnia i nie wiem do kiedy :( ...mam nadzieję, że w tym czasie ten temat nie zniknie pod śniegiem :wink:
Czy mogę na Was kochani liczyć? Na nowe fotki i nowe wpisy... :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina1']...Ja się tak nie bawię. Zatęsknię się...[/quote]
Ja też się tak nie bawię...ale wrócę ( obiecuję :P ) a czas szybko zleci 8)

Węszynoska: ale szczęśliwe gończaki, to widać jak na dłoni :wink: a Czesiek no no bardzo pięknie wyrósł, toż to już kawaler jak się patrzy ! :D
Czy masz może fotki pozostałych dzieciaków Smugi na ,,C"?

Widzę, że tak z radochy, to Twoje pieski [u]wcale ale to wcale [/u]na Ciebie nie skaczą :lol: :wink: :lol:
Dunia nie skacze od jakiegoś czasu ( ale czy to ,,trwałe"? wątpię :-? )Cały czas walczę z Monią o to ,,radosne" skakanie na człowieka; jestem przygotowana teoretycznie do tematu hehe...cóż.. :-? ale...rezultatów jakoś za bardzo nie widzę... :wink:
Jeden Bejuś nie skacze, ale chyba jest na to zbyt ciężki po prostu i molosy są stoikami z natury ot i cała tajemnica jak mniemam :wink: i jemu ,,wystarczy" jak mi ,,poda" paro-kilogramową ,,łapeczkę" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam teraz strasznie mało czasu :cry: . Dużo pracy, dużo zajęć, a poza tym:

maluchy, które rosną i są coraz bardziej wymagające ( chociaż najlepsze jjeszcze przed nami )

[img]http://img438.imageshack.us/img438/9053/czerwonazbuchta0aq.jpg[/img]

z Gawrą trzeba nową piłkę wypróbować

[img]http://img438.imageshack.us/img438/9766/gawrapilka6sp.jpg[/img]

i pilnować Irgi, która uważa, że piłki Gawry są do wynoszenia i gubienia

[img]http://img438.imageshack.us/img438/1848/irgapilka2qq.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Smuga nie skacze to mały tak mnie błotem traktuje :wink:
Smuga tak z daleka przytupy trenuje :lol:
a Czesiek jeszcze młody, ale pomału łapie :wink:

a Smuga czasami z rozpędu tak podleci przytupnie przednimi łapkami, takie zaproszenie do zabawy, a potem biegi w kółko z radości trenuje


zdjęcia z miotu C mam ale tak nieposegregowane :cry: :oops:
cały czas sobie obiecuję, że zrobię porządek :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']Ja mam teraz strasznie mało czasu :cry: . Dużo pracy, dużo zajęć, a poza tym:

maluchy, które rosną i są coraz bardziej wymagające ( chociaż najlepsze jjeszcze przed nami )

[img]http://img438.imageshack.us/img438/9053/czerwonazbuchta0aq.jpg[/img]
[/quote]

Haniu! CUDOWNE zdjęcie!!!!! :klacz: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :klacz:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

a Witam wsyztskich radośnie w ten pochmurno deszczowo śniegowy poranek :evil: . U nas tez czas leci z dnia na dzień , zabiegani z pracy do domu, na spacer i miska i do spania. Praktycznie wpadłam w wir monotoni. Jedynie teraz przezuciłam sie na sie na tramwaj i w czasie drogi do pracy zaczełam czytac ksiażki. Nie wiem jak moje psy znosza brak gonienia ale polgodzinne spacery kilka razy w ciagu dnia mam nadzieje wynagradzaja im ta nude. Jedynie do weekendu i wtedy jedziemy z innymi ogarkami na 2h spacer w lasy i łaki. Ostatnio w niedziele było nas 7 :lol:

Ja tez sie pochwalę Hasta nie sika już w domu. Sterylizacja i potem mocne leczenie antybiotykiem wyelimnowało zapalenie pęcherza. Jedynie teraz ograniczam długie spacery na chlapie i mrozie aby stopniowo przyzwyczaic organizm do pogody i znowu nie wdac sie w stan zapalny. Jedynie z rozrabianiem mamy problem pomimo poprawy moja sunia wczoarj zjadła mi kapcia i wmuciła recznik paierowy ze stołu z kuchni :evilbat: . I tak wole to niz sikanie. Nawet szanuje swoje łozeczko do spania i postanowiłam kupic takie Puzikowi. Choć spi na baranku. Obawiam sie ze Hastulce tez trzeba wymienic na wiekszy bo wszystkie zabawki znosi i zdobycze do okragłego kojca i sama spi obok. Ale ciesze sie ze nie wchodzi na łozko tylko polubiła ten kojek :D .

[b]Haniu [/b] zdjecie piekne ach palce lizac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']a Witam wsyztskich radośnie...Jedynie z rozrabianiem mamy problem pomimo poprawy...[/quote]
Nieodrodne siostrzyczki :lol:
No to ja donoszę (równie radośnie) :lol:
Harmoszka zostawiona sama w samochodzie ( na moment) zeżarła klamrę od zapinania pasów ( z przodu) i teraz pasażer jeżdżąc bez zapietych pasów ryzykuje mandat :-? Klamra nie do odkupienia ( może na jakimś szrocie?). Dobrze, że jakoś tak się dzieje, że to co zjada jej nie szkodzi :wink:
Puz: mam nadzieję, że Hasta ma równie ,,wytrzymały" żołądek jak Mońka i ten kapeć poprawiony papierem z ręcznika jej także nie zaszkodzi 8)

Cieszę się, że już nie siusia i jest ok :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...