Jump to content
Dogomania

Białystok 28 sierpnia 2005!!!


Matagi

Recommended Posts

Matagi, ja doskonale rozumiem, że obsada sędziowska nawet w dniu wystawy może ulec zmianie. Przecież wypadków losowych nie do się przwidzieć. Zabrakło mi jednego zdania, ze strony organizatorów, w stylu przepraszamy następiła zmaina sędziego w I grupie.
Swoją drogą nie mam szczęścia do p. Semik. miała być na kwietniowej międzynarodówce w Warszawie a w lipcu sędziował nas juz ktoś inny. Ale co tam. Przetestująę tą panią. Przynajmniej mam prawie pewność, że druga ocena od niej raczej mi nie grozi, bo ostatni raz sędziowała szelciaki chyba 3 lata temu :fadein:
Za trzymanie kciuków dziękuję, bardzo się przydadzą :buzi: i do zobaczenia na wystawie.
Matagi zaklep dobrą pogodę!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi']W sobotę,przed wystawą,udajemy się do Szamana i zamawiamy super pogodę!!! :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:
Zawsze była piękna pogoda,więc i ta wystawa będzie taka sama!!! :P :lol:[/quote]

Już to widzę, jak my się gdziekolwiek będziemy w stanie udać 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][quote name='Matagi']W sobotę,przed wystawą,udajemy się do Szamana i zamawiamy super pogodę!!! :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:
Zawsze była piękna pogoda,więc i ta wystawa będzie taka sama!!! :P :lol:[/quote]

Już to widzę, jak my się gdziekolwiek będziemy w stanie udać 8)[/quote]

Ojjjj,Agniesia! :P Wirtualnie,wirtualnie :wink: :lol: Szamany przeca też skomputeryzowane som :lol: :lol: :wink: :wink: Słoneczko będzie na wystawie,ot co! :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

a czy ktos jadący z Warszawy lub przez mialby miejsce dla briarda, ponki i mnie. Oba pieski grzeczne i niesliniące się. Briard co prawda spory psaik ale jeździ bezproblemowo, ponka moze nawet pod nogmi lezec. Oczywiscie dorzucam sie do paliwa.
A może ktos jedzie poci agiem - razem raźniej :)

Link to comment
Share on other sites

My również będziemy (ja i moja sznaucerka min. cz-sr.), ale właśnie... jest problem z tym kto ją wystawi, bo od początku założenie było, ze wystawiam ją ja, ale jakieś 3 dni temu zakuli mi nogę w gips (złamany palec)... :evil: no i powstał problem, bo ja chyba nie będę dygać z nogą w gipsie po ringu... więc:
[b]CZY ZNALAZŁABY SIĘ OSOBA CHĘTNA DO WYSTAWIENIA SZNAUCERA? [/b]

Możliwe byłoby spotkanie się dzień przed wystawą i poćwiczenie itp.
W ostateczności jak nikt się nie znajdzie to zostaje mi tylko... mój tata, który jak narazie nie ma zbyt wielkiego pojęcia o wystawianiu... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]My również będziemy (ja i moja sznaucerka min. cz-sr.), ale właśnie... jest problem z tym kto ją wystawi, bo od początku założenie było, ze wystawiam ją ja, ale jakieś 3 dni temu zakuli mi nogę w gips (złamany palec)... no i powstał problem, bo ja chyba nie będę dygać z nogą w gipsie po ringu... więc:
CZY ZNALAZŁABY SIĘ OSOBA CHĘTNA DO WYSTAWIENIA SZNAUCERA?

Możliwe byłoby spotkanie się dzień przed wystawą i poćwiczenie itp.
W ostateczności jak nikt się nie znajdzie to zostaje mi tylko... mój tata, który jak narazie nie ma zbyt wielkiego pojęcia o wystawianiu... [/quote]

Mam chętną, do niedzieli jesteśmy w Białymstoku

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z Warszawy, ale od 26 będziemy w Białymstoku, więc spotkanie naturalnie w Białymstoku ;)

Donya- czy mogę prosić jakieś szersze informacje? ;) czy ta osoba kiedyś wystawiała sznaucera? czy ma ogólnie jakieś doświadczenie w wystawianiu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='navel']Ja jestem z Warszawy, ale od 26 będziemy w Białymstoku, więc spotkanie naturalnie w Białymstoku ;)

Donya- czy mogę prosić jakieś szersze informacje? ;) czy ta osoba kiedyś wystawiała sznaucera? czy ma ogólnie jakieś doświadczenie w wystawianiu?[/quote]

Ta osoba to Agappe/Daria brała udział w MP, wystawia rózne psy z doskanałymi wynikami. Nie wiem czy wystawiała sznaucera ale myślę, że trochę ćwiczeń i będzie OK.

Link to comment
Share on other sites

to może się odezwe :)..
nie wystawiałam jeszcze nigdy sznaucera.. normalnie wystawiam moją akitkę, rhodesiana znajomym i 2 akity w parze..
w Białymstoku jestem wolna bo wszystkie 3 psiaki nie są zgłoszone...
a swoją drogą zapraszam do mnie na strone tam są takie różne informacje i zdjęcia.. [url]www.akita-husky.prv.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...