Jump to content
Dogomania

Białystok 28 sierpnia 2005!!!


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Kto jedzie z Warszawy do Białegostoku w niedzielę?[/quote]
[b]GW [/b]- ja jadę, ale jadę samochodem osobowym (niezbyt dużym), w którym na dodatek nie można rozłożyć klatki. Tak więc moje 4 baski będą jechać luzem na kanapie z tyłu. Jeżeli mogę coś wziąć - jakieś manele - to wezmę. Ale Ciebie z psiakiem - raczej nie zmieścimy się. Sorki.
Podaj mi Twój mail, to wyślę 2 zdjęcia ze Lwowa. Wstawisz je na DGM w temacie "Lwów".
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

mam takie pytanie, czy mialby ktos pozyczyc pieska na mlodego prezentera? A tak wogole to nie bede wystawiac zadnego psa, ide tylko na mlodego prezentera (o ile znajde psa), wiec mogę pomoc w wystawieniu psiakow :) moja suk niestety dostala cieczke i nie mam z czym isc na MP :(
pozdr. Zosia

Link to comment
Share on other sites

no tak, wszystko bedzie pewnie w katalogu, wiem tyle co i ty :P ale z zasady w bialymstoku JH sie od 10 nie zaczynalo :lol: a z jakim psem idziesz i w ktorej grupie wiekowej? Znasz kogos kto by psa pozyczyl? Ja na razie bardzo dziekuje Kamili z Ponem zapropozycje, bardzo wdzieczna jetsem. Mam nadzieje ze namowie kolezanke z seterem na ta wystawe i nie bede robila klopotu...

Link to comment
Share on other sites

To już będzie mój 4 debiut (ciekawe czy wypali, czy będzie tak jak z poprzednimi 3 = 2 nie dojechałam, 1 nie miałam psa). A to ostatnia szansa w tym roku, bo już nigdziej nie pojadę :cry:
Mam 14 lat, więc to chyba będzie gr. starsza. Mam zamiar iść z panienką Elzy- borzojką Maszą :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taigan']To już będzie mój 4 debiut (ciekawe czy wypali, czy będzie tak jak z poprzednimi 3 = 2 nie dojechałam, 1 nie miałam psa). A to ostatnia szansa w tym roku, bo już nigdziej nie pojadę :cry:
Mam 14 lat, więc to chyba będzie gr. starsza. Mam zamiar iść z panienką Elzy- borzojką Maszą :D[/quote]
To nie był debiut; to były próby debiutu, bo do niczego nie doszło.
Oby tym razem wszystko wypaliło!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Czy ktoś może jakieś fajne domki/pensjonat polecić w Białymstoku?[/quote]

Matagi zajęta nami, akitami i grzybami. Więc ja odpowiem. Rok temu nocowaliśmy w Pokojach gościnnych Podlaskiego Centrum Medycznego Białystok. Znajdują się niedaleko wystawy :P
Polecam [url]http://www.jard.pl/dzialy.php?id=hotele_hotel_turystyczny[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...