Jump to content
Dogomania

Białystok 28 sierpnia 2005!!!


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi']Będe jutro po 17.00 w Związku,postaram sie dowiedzieć bliżej jaki sędzia będzie miał jaka rasę....może jakieś sugestie.... :wink: :D[/quote]
Nic nie zmieniaj, jeżeli chodzi o baski!!! Sędzia J. Matyas - OK.
Natomiast możesz dac cynk, jak tam konkurencja? Czy nie zaspała? A może własnie niech śpi?!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

dzień dobry mama prośbę do kogoś z dddziału w Białymstoku, zgłaszałam psy przez faks, chciałam potwierdzić, ale nie mogę się do Was dodzwonić, czy mógłby ktoś sprawdzić czy dosżły zgłoszenia dwóch psów : posokowce bawarskie LOBO Orzechowa Sfora oraz DUMKA z Jeleniego Zdroju
z góry wielkie dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz']dzień dobry mama prośbę do kogoś z dddziału w Białymstoku, zgłaszałam psy przez faks, chciałam potwierdzić, ale nie mogę się do Was dodzwonić, czy mógłby ktoś sprawdzić czy dosżły zgłoszenia dwóch psów : posokowce bawarskie LOBO Orzechowa Sfora oraz DUMKA z Jeleniego Zdroju
z góry wielkie dzięki[/quote]

Sprawdzę dzisiaj! :D

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ zgłoszenia w Związku są na jednej,wieeeelkiej kupie,to trudno przewracać wszystkie zgłoszenia.Ja sprawdzam wszystko w wykazie księgowej /ona się nie myli,wykaz uzupełnia na bieżąco :lol: /,a tam leci po nazwiskach.Podajcie mi na priva imię i nazwisko,ile psów,jaka rasa.Bez problemu wtedy sprawdzę :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą gadałam z księgową.Dziś spłynęło bardzo dużo zgłoszeń,nie wszystkie są jeszcze wpisane.Jeżeli ktoś jeszcze chce,żeby sprawdzić,to piszcie do mnie na priva,imię,nazwisko....napisałam o tym wyżej.Jutro po 17.00 sprawdzę wszystko hurtem :D

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o atrakcje to pewnie standartowo bedzie pokaz psow policyjnych :) To chyba zawsze u Nas bylo. Ja na pewno bede, tylko bez mojego kundelka, ale moze znajde baseciki jakies dla siebie :D Moze powinnismy jako dogomaniacy miec jakis identyfikator dodatkowy 8) ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgosia_1']Czy ktos wie, kiedy na stronie oddzialu bedzie lista zglosoznych psiakow? oraz kolejnosc wystawiania na poszczegolnych ringach? To bardzo ulatwiloby uczestnikom sprawy organizacyjne![/quote]

Zgłoszenia na wystawę są przyjmowane do 14.08.W poniedziałek oddział jest nieczynny,we wtorek zostaną wpisane te zgłoszenia,które wpłynęły.Zostaną wysłane do firmy,która robi katalog we środę zapewne.Tam trzeba będzie wszystko uporządkować,potrwa to trochę,ale napewno kilka dni przed wystawą wszystkie info rmacje będą na stronie :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usul']Jesli chodzi o atrakcje to pewnie standartowo bedzie pokaz psow policyjnych :) To chyba zawsze u Nas bylo. Ja na pewno bede, tylko bez mojego kundelka, ale moze znajde baseciki jakies dla siebie :D Moze powinnismy jako dogomaniacy miec jakis identyfikator dodatkowy 8) ??[/quote]
A ja mam!!!!
Jest topik "Identyfikatory....." i tam można sobie zamówić u DGM-aniaków. Mój jest b.ładny i mogę go sobie przypiąć na czas trwania wystawy.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Usul']Jesli chodzi o atrakcje to pewnie standartowo bedzie pokaz psow policyjnych :) To chyba zawsze u Nas bylo. Ja na pewno bede, tylko bez mojego kundelka, ale moze znajde baseciki jakies dla siebie :D Moze powinnismy jako dogomaniacy miec jakis identyfikator dodatkowy 8) ??[/quote]
A ja mam!!!!
Jest topik "Identyfikatory....." i tam można sobie zamówić u DGM-aniaków. Mój jest b.ładny i mogę go sobie przypiąć na czas trwania wystawy.
pzdr.[/quote]

A mnie i tak każdy zidentyfikuje,jeżeli przyjdzie na ring akitowy :wink: :wink: :wink: Mam czerwone akity i.....czerwone na głowie tyż :wink: :wink: :wink: Ja się identyfikuję na maxa! :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][b]annaszustakiewicz![/b] :P niestety,jest tylko jeden posokowiec :( Dzisiaj padł faks :evil: ,ale zostanie naprawiony jakoś szybko.Najlepiej żebyś wysłała jeszcze raz oba zgłoszenia mailem.[/quote]
a ten jeden zgłoszony to któryś ztych co podałam?
mam zgłaszać mailem jeszcze raz oba?
a nie jest za późno?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz'][quote name='Matagi'][b]annaszustakiewicz![/b] :P niestety,jest tylko jeden posokowiec :( Dzisiaj padł faks :evil: ,ale zostanie naprawiony jakoś szybko.Najlepiej żebyś wysłała jeszcze raz oba zgłoszenia mailem.[/quote]
a ten jeden zgłoszony to któryś ztych co podałam?
mam zgłaszać mailem jeszcze raz oba?
a nie jest za późno?????[/quote]

Masz wszystkie info na priva :D :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']Jestem rozczarowana. :( Zgłaszałam do Białegostoku, bo I grupę miała sędziować p. Mariola Semik. Dziś zobaczyłam na stronie, że będzie zmiana i pastuchy ocenia Barbara Wójcik. :o Czy ktoś cos wie o tej sędzinie?[/quote]

Słyszałam o jej sposobie sędziowania i , szczerze mówiąc, bałabym się na Twoim miejscu. :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']No właśnie, a zgłoszenia już raczej nie można wycofać. Trochę to nipoważne ze strony organizatorów. Zmieniać sędziego po zamknięciu terminu nadsyłania zgłoszeń i na dodatek bez słowa przeprosin. :evil:[/quote]

Mam wrażenie czytając Twój post,że sądzisz,że oddział wziął sobie,ot tak i zmienił sędziego,bo coś tam....To nie jest tak.Sędziowie,którzy zostali wymienieni na początku,potwierdzili swój przyjazd.I niestety [b]często się zdarza[/b],że w [b]ostatniej chwili[/b] odmawiają przyjazdu :( .Przyczyną są przeważnie wypadki losowe lub choroba.Nie łatwo jest znaleźć zastępstwo,sędziowie mają już zajęte terminy,przecież wystawy w jednym dniu są nie tylko np.w Białymstoku.....Na wystawie w Augustowie również w ostatniej chwili odmówiła p.Sowińska i musieliśmy kombinować ostro,bo przecież sędzia musi być.
Tak więc zrozum,że zmiana sędziego w ostatniej chwili,to nie jest widzimisię władz oddziału,ani jakaś kombinacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Matagi[/b] - Joanna na pewno to wszystko doskonale wie, ale taka sytuacja zawsze denerwuje. Tym bardziej, że poprzednie posty świadczą, że nie jest to najszczęśliwsza zmiana dla szelciaków... Ale w ostatniej chwili, gdy jeden sędzia odmówi, tak bywa.
Pzdr.[/quote]

Noo tak :( Przykro mi,naprawdę :( Ale mam nadzieję,że będzie dobrze,może ta sędzina nie taka straszna i Joannie się powiedzie! :D Będę trzymała kciuki- obiecuję! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...