Jump to content
Dogomania

taigan

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About taigan

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/12/1991

Contact Methods

 • AIM
  2490356
 • Website URL
  http://www.republika.pl/taigany

Converted

 • Location
  Poznań/Pisz
 • Interests
  charty
 1. taigan

  POZNAŃ 2010 r

  Nano, saluki tam mam chyba na 2 zdjęciach, reszta (ta jasno-płowa) to tazy :-)
 2. taigan

  POZNAŃ 2010 r

  Zdjęcia, głównie z dnia pierwszego (w drugim niestety baterie mi padły, a zapasowe okazały się niedobre [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/005.gif[/IMG] kilka zrobionych komórką). Niestety, jakość niespecjalna... [URL]http://picasaweb.google.com/tajganka/Poznan61110#[/URL] i [URL]http://picasaweb.google.com/tajganka/Poznan71110#[/URL] Ogólnie wystawa bardzo fajna))) PS- Czy ktoś przypadkiem stąd nie zgubił ringówki?
 3. Dlaczego pod koniec września? Bo chyba nie jest to ustalane wtedy na cały następny rok z góry, tylko jakoś z miesiąc - dwa przed daną wystawą?
 4. Cześć, Czy żeby zostać sekretarzem/gospodarzem ringu konieczne jest bycie członkiem ZK? Ktoś wspomniał, że tak, ale była też mowa o "młodzieży z łapanki". Nie wiem jak to rozumieć.
 5. Dziewczyny! Dzięki za zainteresowanie! :) Właśnie się dowiedziałam, że suczka znalazła nowy domek w tej miejscowości, gdzie ją znaleziono! :multi:
 6. Nikt nie jest zainteresowany przemiłą suczką dobermana? Może jest jakieś forum o dobermanach i ktoś mógłby wrzucić to ogłoszenie tam?
 7. Między Orzyszem a Piszem [trasa na Giżycko].
 8. Moja znajoma znalazła w Nowych Gutach na polu namiotowym młodą sukę dobermana. Nie ma tatuażu, ale wygląda rasowo. Od 4 dni błąkała się tam, ludzie z okolic mówili, że prawdopodobnie zostawili ją turyści. Potrzebny szybko dom, inaczej będzie musiała oddać ją do schroniska. A szkoda by było, bo suczka jest bardzo ładna, grzeczna i karna.
 9. Też się wybieram... :)
 10. Ano, mieszkam :P Z tego co mi wiadomo są/były jeszcze ze 2 osoby z Pisza na Dgm :) Pozdr.
 11. [quote name='Sonix']Ja spędzam w Piszu prawie 365 dni w roku, wiec ... :p[/quote] Witam w klubie... :cool3: Pozdr.
 12. [quote]I tak moze powiedziec kazdy o kazdym i kolko sie zamyka... [/quote] Każdy może też robić antyreklamę innym handlerom? na konkretnych przykładach najlepiej jeszcze... :p
 13. Co do Asi Wietrzykowskiej i jej proffi też mam coś do dodania. Po pierwsze ogłoszenia nie wstawiała tam ona, tylko ja. Po drugie uważam, ze ma na tyle doświadczenia i sukcesów na koncie, ze może nazywać się proffi. I nie tylko ja tak sądzę. Nie było żadnych niezadowolonych 'klientów', więc o co chodzi? Konkurencja? Pozdr. Meneger Aś
 14. TESSO Du Menuel Galopin chyba wygrał (z Litwy właśnie :)
 15. O LOL, ten trujkąt w moim wykonaniu to chyba nie bardzo wyglądał jak trujkąt :laugh2_2:
×
×
 • Create New...