Jump to content
Dogomania

Białystok 28 sierpnia 2005!!!


Matagi

Recommended Posts

PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA:
GRUPA I:

Waldemar Federak

Mariola Agata Semik

GRUPA II:

Monika Kuriata-Okarmus

Jadwiga Niciewicz

Gabiela Ridarcikova (Słowacja)

Mariola Agata Semik

GRUPA III:

Wojciech Myszkowski

Magdalena Świętoń


GRUPA IV:

Henryk Stępka

GRUPA V:

Jaroslav Matyas (Słowacja)

GRUPA VI:

Anna Rajs

GRUPA VII:

Henryk Stępka

GRUPA VIII:

Wojciech Trzebiecki

Zygmunt Jakubowski

GRUPA IX:

Adam Ostrowski

GRUPA X:

Jaroslav Matyas (Słowacja)

MŁODY PREZENTER:

Zygmunt Jakubowski

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a'][quote name='Matagi']
GRUPA II:

Monika Kuriata-Okarmus

Jadwiga Niciewicz

Gabiela Ridarcikova (Słowacja)

Mariola Agata Semik[/quote]

A który z tych sędziów dobki będzie sędziować?[/quote]

A kto by Ci pasował :wink: :P

Link to comment
Share on other sites

Matagi, nie znam żadnego z tych sędziów :roll: ale taki akuratny dla nas nie powinien przykładać dużej wagi do wystawiania (bo to nie jest moja mocna strona :oops: ), w miarę precyzyjnie mówić o co mu chodzi (bo dla niektórych stanąć sobie przy numerku jest równoznaczne z ustawieniem psa do opisu :o ) i opisać moją kruszynkę w miarę sensownie (czytaj: nie ma psa bez wad, dotyczy to nawet mojej sunieczki) co przekraczało możliwości intelektualne mojego "ulubieńca" :lol:

Niezły koncert życzeń wyprodukowałam 8)

To kto z tej czwórki spełnia moje wymagania? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a']Matagi, nie znam żadnego z tych sędziów :roll: ale taki akuratny dla nas nie powinien przykładać dużej wagi do wystawiania (bo to nie jest moja mocna strona :oops: ), w miarę precyzyjnie mówić o co mu chodzi (bo dla niektórych stanąć sobie przy numerku jest równoznaczne z ustawieniem psa do opisu :o ) i opisać moją kruszynkę w miarę sensownie (czytaj: nie ma psa bez wad, dotyczy to nawet mojej sunieczki) co przekraczało możliwości intelektualne mojego "ulubieńca" :lol:

Niezły koncert życzeń wyprodukowałam 8)

To kto z tej czwórki spełnia moje wymagania? :wink:[/quote]

:lol: :P chyba cała czwórka spełnia Twoje wymagania :lol: :wink:
Sędziowie zostaną "przyporządkowani" do ras jakies 2 tygodnie przed wystawą,więc wszelkie sugestie są.......na miejscu :wink: ,zawsze można cos tam..... :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Też mam ochote pojechać na tą wystawe,tylko troche daleko :cry:[/quote]

Ojjj tam,daleko :wink: To ja mam wszędzie daleko...noooooo,oprócz Wawy,Lublina i Olsztyna :wink:
[b]lonka! :P [/b]- zapraszam! :P :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Dziekuje za zaproszenie :wink: powaznie sie zastanowie bo bardzo ciekawa jestem oceny sędziego(u tego sedziego jeszcze nie byłam).Ale kawał drogi z Opola mam :wink:[/quote]

Lonka przyjeżdzaj :D , wystawa jest super :D i sama szukam transportu żeby też móc być :D A do owego Pana sędziego naprawde warto pojechać...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bardzo dziekuje za zaproszenie!!! :D Ryzyka się nie boje,muszse pogadać z mężem(bo to on prowadzi).A ta wystawa jusz dawno mnie kusi i do tego mija akurat 6 miesięcy kiedy moja Lonka może skonczyć dorosły czempionat :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'] :lol: :P chyba cała czwórka spełnia Twoje wymagania :lol: :wink:
Sędziowie zostaną "przyporządkowani" do ras jakies 2 tygodnie przed wystawą,więc wszelkie sugestie są.......na miejscu :wink: ,zawsze można cos tam..... :wink: :lol:[/quote]

To moja sugestia jest taka... ponieważ planuję wysępić tą nadprogramową wystawę jako prezent urodzinowy... no, sama rozumiesz :D :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a'][quote name='Matagi'] :lol: :P chyba cała czwórka spełnia Twoje wymagania :lol: :wink:
Sędziowie zostaną "przyporządkowani" do ras jakies 2 tygodnie przed wystawą,więc wszelkie sugestie są.......na miejscu :wink: ,zawsze można cos tam..... :wink: :lol:[/quote]

To moja sugestia jest taka... ponieważ planuję wysępić tą nadprogramową wystawę jako prezent urodzinowy... no, sama rozumiesz :D :wink: :lol:[/quote]

:roflt: więc nie jestem samotna! :wink: :lol: ja z kolei na warszawską wystawę przypomniałam swemu TZ o prezentach urodzinowych :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...