Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]Cudownie prawda ??
My mieliśmy troszkę deszczyku kiedy wchodziliśmy ale i tak widoczki były przednie .

Od Was mimo wszystko bliżej w te piękne strony :).

Ja , wstyd się przyznać , nie byłam jeszcze w Bieszczadach i chciałabym pojechać , ale z 2 strony szkoda mi jechać bez Ozzulka tam ...[/B][/COLOR][/QUOTE]
Ode mnie rzeczywiście dużo bliżej, do Ogrodzieńca kilka razy dojechałam na rowerze. :)
W Bieszczadach tez nie byłam, jedynie w Polańczyku, ale to się nie liczy. ;) A czemu bez Ozziego miałabyś jechać? Wiem, ze w Bieszczadach kiedyś można było z psami. Coś się zmieniło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']I tak bym umierała ze strachu:roflt::oops:[/QUOTE]

:roflt:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nietoperze są świetne :loveu:
Kiedyś z klasą w gim. pojechaliśmy na wycieczkę podziwiać nietoperze...zeszliśmy wszyscy z panią przewodnik do jakiś bunkrów w centrum którejś z dzielnic gdańska i tam było mnóstwo śpiących nietoperzy :loveu::loveu::loveu: Jednego nawet pani zdjęła i pokazywała nam jego rozpiętość skrzydeł i Ci co chcieli mogli dotknąć...mają przyjemne w dotyku futerko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[B]
po mamusi taka dzielna dziewczynka :)[/B]

[quote name='hankasanok']Też trzyma kciuki za mame! Grunt to wierzyc ze bedzie dobrze, wiem cos o tym,;)

[B]dzięki Haniu [/B]:calus:

Dzieki Ali widziłam kolejna cześc Polski, wirtualnie! :p Mnie sie bardzo podoobała ta rzeźba........:evil_lol:
czemu w Bieszczady bez Ozzulka?[/QUOTE]

[quote name='katik']Ode mnie rzeczywiście dużo bliżej, do Ogrodzieńca kilka razy dojechałam na rowerze. :)
W Bieszczadach tez nie byłam, jedynie w Polańczyku, ale to się nie liczy. :P A czemu bez Ozziego miałabyś jechać? Wiem, ze w Bieszczadach kiedyś można było z psami. Coś się zmieniło?[/QUOTE]

mówiono mi że psiaki nie mogą na połoniny wychodzić , ale jesli jest tak ze mozna z psiakie to całkiem prawdopodobne ze wyprawa bedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']

mówiono mi że psiaki nie mogą na połoniny wychodzić , ale jesli jest tak ze mozna z psiakie to całkiem prawdopodobne ze wyprawa bedzie[/QUOTE]

teoretycznie nie mozna......a w paktyce jest troche inaczej. My na szlaki zabieramy Belluchne i nikt nie ma nic przeciwko, tylko na smyczy musi byc bo jak spotakacie straznika to moze byc opiernicz, na połoniny czy Tarnice wprawdzie Ruda nie wchodziała ale to dlatego ze ona ze tak powiem ,,bojaca jest i mogła by sie zbuzyc na turystów-za duży tłok" ale w tym roku sama osobiscie mijałam sie z gldenem, jakims małym psiakiem( szok ze dał rade :crazyeye:) i z bokserem. Tak wiec zapraszamy.......
A nadmienie ze wychodzac na Tarnice na przyklad musisz kupic bilet wiec psiak na pewno zauwazony bedzie!:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']super foty, wycieczka zarąbiaszcza ... qrde poszłabym na skałki ... ciągnie wilka do lasu ;)

[COLOR=navy][B]:) może jeszcze kiedyś ;)[/B][/COLOR]

normalnie Rysia spotkałaś ... Ty to masz szczęście :diabloti:
[url]http://global.images10.fotosik.pl/109/71f376279dae2da7.jpg[/url][/QUOTE]
[COLOR=navy][B]to Ryszard Leśniowski :)[/B][/COLOR]

[quote name='hankasanok']teoretycznie nie mozna......a w paktyce jest troche inaczej. My na szlaki zabieramy Belluchne i nikt nie ma nic przeciwko, tylko na smyczy musi byc bo jak spotakacie straznika to moze byc opiernicz, na połoniny czy Tarnice wprawdzie Ruda nie wchodziała ale to dlatego ze ona ze tak powiem ,,bojaca jest i mogła by sie zbuzyc na turystów-za duży tłok" ale w tym roku sama osobiscie mijałam sie z gldenem, jakims małym psiakiem( szok ze dał rade :crazyeye:) i z bokserem. Tak wiec zapraszamy.......
A nadmienie ze wychodzac na Tarnice na przyklad musisz kupic bilet wiec psiak na pewno zauwazony bedzie!:p[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]czyli trzeba w domu przedyskutować sprawę ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabinka40']Aluś, to kiedy w Bieszczady mykamy? Ja też nie byłam:razz:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]no to teraz kwestia dogadania :)[/B][/COLOR]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]A mnie to się już nikt nie zapyta czy chcę w Bieszczady jechać :obrazic:[/B][/COLOR][/FONT]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
Córcia , chcesz jechać z Rodzicami w Bieszczady :hmmmm: [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Tylko czemu Rysiek ma poobcinane "pędzelki" z końcówek uszu:roflt::niewiem:[/QUOTE]

[quote name='Darianna']Bo to Rysiek incognito ;)

Witamy się :)[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]o to to :grins:[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Witamy :)[/B][/COLOR]

[quote name='fioneczka']szczegółów się czepiasz :niewiem: czemu[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]no ...straszna z niej czepialska [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']poczytaj na niebieskim ... wiadomo czyja jest Alba :angryy:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]poczytałam ....szczęka opada [/B][/COLOR]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nie, należy Wam się troszkę wolności i odpoczynku od dzieci :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=navy][B]dopsz Córcia :grins:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Piękne fotencje. Pogoda idealna. Widoki wspaniałe. A zamek w Bobolicach odpicowany jak ta lala. Muszę tam kiedyś pojechać![/QUOTE]

no ...zaszalał pan senator ;) a karczma też zapowiada się nieźle


Cioteczki zajrzyjcie : ast to czy mini DA
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216410-Ka%C5%BCdy-najmniejszy-grosz-mo%C5%BCe-uratowa%C4%87-mu-%C5%BCycie!#post17846055[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no so ty ...nietoperki małe niepozorne wczepione w ścianę spały[/QUOTE]

[quote name='Doginka']Brrrrrr, nietoperze i pająki to straszniste ptttffffffffory:scared:[/QUOTE]

[quote name='Doginka']I tak bym umierała ze strachu:roflt::oops:[/QUOTE]

:D:D:D

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nietoperze są świetne :loveu:
Kiedyś z klasą w gim. pojechaliśmy na wycieczkę podziwiać nietoperze...zeszliśmy wszyscy z panią przewodnik do jakiś bunkrów w centrum którejś z dzielnic gdańska i tam było mnóstwo śpiących nietoperzy :loveu::loveu::loveu: Jednego nawet pani zdjęła i pokazywała nam jego rozpiętość skrzydeł i Ci co chcieli mogli dotknąć...mają przyjemne w dotyku futerko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Ja też kiedyś się bałam,teraz mieszkam pod lasem i nie ma wieczornego spacerku,by nietoperki nad głową nie przeleciały-i żyję już tak 12 lat :)

[quote name='Darianna']Bo to Rysiek incognito ;)

Witamy się :)[/QUOTE]

Dobre :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...