Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='sylwiaskalska']Dzień doberek. Na szczęście w Szczecinie dziś nie pada i zaraz z chłopakami jedziemy do lasu. Przesyłam wam słoneczka :)[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
:hand:

u nas niestety w nocy się rozpadało , teraz wprawdzie nie pada ale jest zachmurzone [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']i my z Belluchna w końcu zawitałysmy na watku, choć przyznaje ze jeszcze całego nie dałam rady przesledzić :oops:

Alicja Ozulek przesliczny!!!! Kawał psiska z niego!!!![/QUOTE]

A tam nie dasz rady, codziennie po 1000 stron i za 5 lat może nadrobisz zaległości :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no chyba że tak ;)[/B][/COLOR]


[URL]http://www.gadu-gadu.pl/5520387920571815470/prognoza-na-przyszly-tydzien-zimno-i-deszczowo?utm_source=gg&utm_medium=hover[/URL][/QUOTE]
U nas strasznie dżdżyście :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']tak sobie czytam i wyczytałam że Hania będzie w najblizszej pięciolatce strasznie zajęta :diabloti:



Alunia ukochaj zięciunia :loveu: mojego[/QUOTE]

ha, ha !!!! Przynajmniej bedę miała fajna lekturę, (w telewizji i tak same seriale leca:roll:), a jakie zdjęcia przy tym :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']:-)
We Warszawie już też pochmurno, chociaż rano nawet ładne słońce świeciło.[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]oj słoneczko ...tęskno za nim [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Obama']mroź?? nie!protestuje.[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]i tak przyjdzie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Asiaczek']Hej, ja juz nawrócona z austrii... przyjechałam, wczoraj takie ładne słoneczko, a dzisiaj... leje od rana, tzn. od godz. 4.00 rano... Paskudne to...

pzdr.[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]witaj obieżyświecie ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='hankasanok']i my z Belluchna w końcu zawitałysmy na watku, choć przyznaje ze jeszcze całego nie dałam rady przesledzić :oops:

Alicja Ozulek przesliczny!!!! Kawał psiska z niego!!!![/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]wow :multi: nareszcie [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agnieszka32']A tam nie dasz rady, codziennie po 1000 stron i za 5 lat może nadrobisz zaległości :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]no so ty ....:roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='hankasanok']Żarty sie Ciebie trzymaja !!!!!!! Cwaniara bo jest na bieżąco!!!!! ;)
No, mysle ze nie bedzie az tak źle; 4,5 roku wystarczy :lol:[/QUOTE]

:roll::evil_lol:

[quote name='Caachou_']U nas strasznie dżdżyście :placz:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
u nas leje od niedzieli :placz:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Tengusia']przyszlam powiedziec dzien dobry po urlopiku :hand: :calus:[/QUOTE]

:hand:

[quote name='fioneczka']tak sobie czytam i wyczytałam że Hania będzie w najblizszej pięciolatce strasznie zajęta :diabloti:



Alunia ukochaj zięciunia :loveu: mojego[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ukoffany :grins:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='hankasanok']ha, ha !!!! Przynajmniej bedę miała fajna lekturę, (w telewizji i tak same seriale leca:roll:), a jakie zdjęcia przy tym :lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]lepsze od trylogii ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='chita']niedoczekanie Twoje:diabloti::diabloti:

Ozzy woli rude:eviltong:[/QUOTE]

:roflt:

[quote name='zuzolandia']Doberek...

na pocieszenie powiem ze w dojczlandzie leje wiejeeee i pizdzi hihihih[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]aż mi lżej na serduchu :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']dawno nie pisałysmy ;)[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]dobrze że pamiętasz jak się to robi ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Maga100']Alicjo, nie wiem co mam ci tutaj napisać, dlatego tak sobie bredzę bez sensu[/QUOTE]

[B][COLOR=Navy]no taaaa....nie mam dziecka , ani stada psów i kotów :diabloti:
Nie wiesz co pisać :shock: ...no to paczaj : Miłego piatku !! Czy tam czwartku ....albo .... zapraszam do nas , wstawiłam nowe focie :grins::diabloti:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']dzień doberek :p



jakie rude ? rude podobno wredne som :diabloti:
dlatego Monie blondu dorobiłam :evil_lol: ... i jest prawie idealna


chcesz się bić :eviltong:[/QUOTE]

nie wredne ino falszywe:cool3: ale w dzisiejszych czasach to jeszcze troche a sie to bedzie 'zaradność' nazywać:eviltong:

Alicja weznożesz zaprowadz spokoj na watku:diabloti: Ona chce sie bic:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']nie wredne ino falszywe:cool3: ale w dzisiejszych czasach to jeszcze troche a sie to bedzie 'zaradność' nazywać:eviltong:

Alicja weznożesz zaprowadz spokoj na watku:diabloti: Ona chce sie bic:placz:[/QUOTE]

hehe co strach Cię obleciał ... nie fikaj bo normalnie pociągnę z karata po łydce i zobaczysz :eviltong:

ale jest jeszcze wyjscie ... możemy się podzielić (żeby policja nie musiała interweniować) ... zięciunio będzie Wasz w dni parzyste a nasz w nieparzyste :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...