Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Darianna']przepiękne te miniaturki....[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]w rzeczywistości wygladają lepiej ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Izabela124.']W scenerii zimowej te miniaturowe zabytki wyglądają jeszcze lepiej![/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ogólnie są bardzo urokliwe [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Jakie piękne fotencje :loveu:, ale najważniejsze że po 5 jest :D[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=#0000ff]Heloł sis :multi:[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

:hand:

[quote name='Luzia&Funia']No właśnie papierowego psa odjajczyć, normalnie grzech przeciw naturze :diabloti:

To podaj adres to Ci podeślę :razz:

Piękne oczęta ma :loveu:
[URL]http://images8.fotosik.pl/464/66e9d7e521586b0b.jpg[/URL]

Świetne :cool3:
[URL]http://images8.fotosik.pl/464/a9c225e1339298ee.jpg[/URL]

Oj myślę że za tak wrzucone zdjęcia jak nic raporcik do moda poleci :diabloti:
Wielkie oko sprawiedliwości patrzy :evil_lol:
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
może nie zauważy ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Jak zwykle się na imprezkę spóźniłam :placz:
Ale przyłączam się do życzeń choć spóźnionych :razz:

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]życzenia przekazane ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Jacy ogromni ludzie :crazyeye:
[URL]http://images8.fotosik.pl/464/5870df0c808f0907.jpg[/URL]
chyba jak byli mali to na sterydach jechali :diabloti:

A tą panią to ja skądś znam ino nie pamiętam skąd :hmmmm:
[URL]http://images8.fotosik.pl/464/add26bb271edf182.jpg[/URL][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]eeeee... pewnie ci się wydaje ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='chita']piekne foty:loveu:...przeraża mnie tylko ze to polowa pazdziernika byla a juz byl snieg....jakos mi nie spieszno do zimy:shake:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]najśmieszniejsze było to że tydzień przed było prawie lato a tydzień po złota jesień :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agaga21'][URL]http://images8.fotosik.pl/464/5c52b3a12a9dd2a5.jpg[/URL]
oj, musiał się ktoś naprodukować przy tym zamku!
fantastyczne miniaturki :)[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]też podziwiam kunszt wykonania [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Maga100']świetne te małe domki.
Mogłabyś takie porobić w ramach wieczornego rękodzieła :evil_lol:[/QUOTE]

:mad:

[quote name='e.v.a']śnieg... :icon_roc:śnieg... :icon_roc:widzę śnieg...:mdleje:




cześć Alcia :p[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
Cześć Effcia :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Obiecałam wczoraj Gioco , że poszukam fotek z wycieczki z 16-18 października 2009 do Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska ....i oto przedstawiam ;) [/B][/COLOR][/FONT]
[/QUOTE]
:bigcool: i słowa dotrzymałaś :Cool!:
Dzięki :p
Podoba mi się ta sceneria zimowa i już mnie nachodzi ochota żeby wybrać się tam wczesną wiosną - tak żeby mieć całoroczny ogląd ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Alusia a gdzie te wszystkie pałace, zamki i domki sooom ?? :roll:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]w Kowarach , na terenie Fabryki Dywanów [/B][/COLOR]

[quote name='agnieszka32']Ale piękne! :crazyeye:
Mnie się marzy taki zameczek naturalnej wielkości... :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
mi by ta szwajcarka wystarczyła , urokliwa chałupinka jest ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']:bigcool: i słowa dotrzymałaś :Cool!:
Dzięki :p
Podoba mi się ta sceneria zimowa i już mnie nachodzi ochota żeby wybrać się tam wczesną wiosną - tak żeby mieć całoroczny ogląd ;)[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]no musowo , jak obiecałam to :cool2:

Ja próbuję TZta i syna wyciągnąć na wycieczkę w tamte strony , ja byłam 4 razy , chłopaki ani razu .[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no musowo , jak obiecałam to :cool2:[/B][/COLOR][/QUOTE]

:calus:
[COLOR=Navy][/COLOR][quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Ja próbuję TZta i syna wyciągnąć na wycieczkę w tamte strony , ja byłam 4 razy , chłopaki ani razu .[/B][/COLOR][/QUOTE]
Niech żałują i się dają namówić. Okolice są przepiękne i jak dla mnie najpiękniejsze z naszych rodzimych górzastych ;)
Przed kolejnym wyjazdem w tamte rejony może mi przejdzie głupota i nie pojadę moim maleństwem, tylko czymś mniejszym i nie w automacie. Zdecydowanie nie ma tam dróg dla wielkich kolubryn - dwa dni temu dowiedziałam się od mechanika, że zabiłam nie tylko tarcze hamulcowe ale i kawałek zawieszenia :wallbash:
Mimo wszystko - warto odwiedzić i zeksplorować Dolny Śląsk :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']:calus:
[COLOR=Navy][/COLOR]
Niech żałują i się dają namówić. Okolice są przepiękne i jak dla mnie najpiękniejsze z naszych rodzimych górzastych ;)
Przed kolejnym wyjazdem w tamte rejony może mi przejdzie głupota i nie pojadę moim maleństwem, tylko czymś mniejszym i nie w automacie. Zdecydowanie nie ma tam dróg dla wielkich kolubryn - dwa dni temu dowiedziałam się od mechanika, że zabiłam nie tylko tarcze hamulcowe ale i kawałek zawieszenia :wallbash:
Mimo wszystko - warto odwiedzić i zeksplorować Dolny Śląsk :-)[/QUOTE]

noooo drogi tam pozostawiają wiele do życzenia ; a TZ jest regularnie atakowany w celach wyjazdowych ;)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://images8.fotosik.pl/464/46fb71ba1c3cfa96.jpg[/url] czad!!!!! świetne te miniatury!!!!! i focie - niektóre jak prawdziwe :klacz: a co zrobiłaś, że naprawiło Ci się dogo? bo ja mam to samo - jakies chińskie znaczki jak piszę odpowiedź z cycatem a entery się nei robią :shake: i mam to tylko w firefoxie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][url]http://images8.fotosik.pl/464/46fb71ba1c3cfa96.jpg[/url] czad!!!!! świetne te miniatury!!!!! i focie - niektóre jak prawdziwe :klacz: a co zrobiłaś, że naprawiło Ci się dogo? bo ja mam to samo - jakies chińskie znaczki jak piszę odpowiedź z cycatem a entery się nei robią :shake: i mam to tylko w firefoxie[/QUOTE]

podejrzewam ze tak narozrabiala ostatnia aktualizacja firefoxa , a tak to nic nie zrobiłam , samo sie naprawiło po 24 godzinach , więc masz szansę ...miałam tak samo ;)

Link to comment
Share on other sites

alicja, wybacz, że ja tu z offem u ciebie ale szukam i znaleźć nie mogę a tu sporo osób czyta...
czy ktoś spotkał się z czymś, co zastępuje kołnierz ochronny dla psa a wygląda jak napompowane kółko zakładane psu na szyję? bardzo tego poszukuję od kilku dni...gdzies ktoś pisał o tym na dogo. jakby co to bardzo proszę o pw by już nie zaśmiecać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Cudne te miniatury, robią wrażenie...

Pzdr.[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
na żywo mają efekt [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='lolka75']juhuuuu:p

czesc Ozulki:loveu:
ja tam fcale nie widzeze Ozulek zgrubl byl:shake:
on musi byc potezny facecik:loveu::loveu:
pozdrowki[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Loluś , on na wadze przybrał 5 kg :roll: od powrotu znad morza [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='bonsai_88']Lolka bardzo potężny - dla mnie to było duuuużo psa do tulenia [jak się go udało złapać]. Zwłaszcza, że ja do mojej chudziny przyzwyczajona ;).[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ale jest co przytulkać ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agaga21']alicja, wybacz, że ja tu z offem u ciebie ale szukam i znaleźć nie mogę a tu sporo osób czyta...
czy ktoś spotkał się z czymś, co zastępuje kołnierz ochronny dla psa a wygląda jak napompowane kółko zakładane psu na szyję? bardzo tego poszukuję od kilku dni...gdzies ktoś pisał o tym na dogo. jakby co to bardzo proszę o pw by już nie zaśmiecać.[/QUOTE]

[quote name='Darianna']takie cos?

[URL]http://procollar.co.uk/[/URL][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]o to to miałam wrzucić ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='sota36']Alus - dzieki - juz wiem jak przebuduje moja wapienna chatke w Julku - dzieki za te miniaturki - przebuduje se na zamek!!!!
A tak BTW po co taki kolnierzyk jest?[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]no to potem chcę ją zobaczyć ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agaga21']właśnie tak :)
juz mam, wielkie dzieki ale cena mnie powaliła.

żeby pies nie rozlizał rany, np po operacji[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ale Agata , to nie takie trudne do skonstruowania samemu , więc nie trzeba kasy wydawać [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...