Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicja']
ale Agata , to nie takie trudne do skonstruowania samemu , więc nie trzeba kasy wydawać[/QUOTE]
mówisz...?:cool3:
a z czego byś to zrobiło, żeby wytrzymało 10 dni na psie?
dziś nasz wet podał jeszcze jedną alternatywę-taki inny usztywniacz karku, ponoć 20-30zł kosztuje ale rzadko bywa w hurtowniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']dzień dobry :)
jak tam katar ;) ?

Aluniu ... zerknij :( ... moze i Twoi wątkowi Goście zerkną ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/193150-amstaffka-SZANTA-...-nadzieja-umiera-ostatnia-...-jej-oczy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc[/url][/QUOTE]

[quote name='furciaczek']Czesc Alutko:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Iv_']Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: sem zaleciałam do was :cool3:[/QUOTE]

[quote name='agaga21']mówisz...?:cool3:
a z czego byś to zrobiło, żeby wytrzymało 10 dni na psie?
dziś nasz wet podał jeszcze jedną alternatywę-taki inny usztywniacz karku, ponoć 20-30zł kosztuje ale rzadko bywa w hurtowniach.[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
:hand: katar se poszedł ;)

Aga , tak myślę że można by zrobić po prostu taki wałek materiałowy odpowiednio wypchany by psiak nie mógł szyi zgiąć ku ranom mozna by ewentualnie zrobić to z dermy z tym że nie wiem czy nie będzie się to zaparzać [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
Aga , tak myślę że można by zrobić po prostu taki wałek materiałowy odpowiednio wypchany by psiak nie mógł szyi zgiąć ku ranom mozna by ewentualnie zrobić to z dermy z tym że nie wiem czy nie będzie się to zaparzać [/B][/COLOR][/QUOTE]
muszę pomyśleć. faktycznie, małym kosztem można by to zrobić :)
pewnie przyda się i etnie i morrisowi...eh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Przyszłam Ci życzyć miłego wieczorka i jutrzejszego poranka :loveu: :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]ale fot nie przeliczałaś ;)[/B][/COLOR]

[quote name='agaga21']muszę pomyśleć. faktycznie, małym kosztem można by to zrobić :)
pewnie przyda się i etnie i morrisowi...eh...[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
i napewno było by to wygodniejsze od lampiona [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']a to to wiem ze wróciła ale niech się swoją doopą zajmie a nie podgląda tam gdzie sobie jej nie życzą :roll: NO a Qba jest braciszkiem Ozzulka :loveu:[/QUOTE]


O ! A myślałam, że mi się tylko wydawało :cool3:

[quote name='apple']OOoo Dżiiiisssssssyyyyysssss ŚNIEG!!!:crazyeye:
[URL]http://images8.fotosik.pl/464/320c4b75b9e1542c.jpg[/URL]


To ja se pójde już:roll:[/QUOTE]


Nie wiem, dlaczego mam tak samo ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja tez słyszałam, że ma byc ciężka, mroźna zim. Ale o tym, że snieg ma byc juz w październiku - to nie...

pdr.[/QUOTE][COLOR=Navy][B]

podobno ma być powtórka z rozrywki :roll:[/B][/COLOR]

[quote name='Obama']dotarłam po trudach,z potem na czole...jupppiii ..[/QUOTE]

:multi:

[quote name='Hanna R.']O ! A myślałam, że mi się tylko wydawało :cool3:

[COLOR=Navy][B]no ...nie wydawało się ;)[/B][/COLOR]


Nie wiem, dlaczego mam tak samo ... :shake:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]nie tylko ty [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']Siemanko Alu tom ja znów teraz mogę być częściej bo mam zapalenie oskrzeli i muszę w domu siedzieć :P[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
ooo to fot Tyskiego ;) się doczekam :)[/B][/COLOR]

[quote name='zuzolandia']hmmmmm z dwojga zlegoto juz wolesnieg niz deszcz i chlape hihihihi

buziamm z obczyzny hihih[/QUOTE]


[COLOR=Navy][B]buziasz po nimiecku ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Ala najchętniej TZowi pokazałabym samego psiaka, a nie kurteczki - on taki psy lubi ;). Aż żałuję, że nie mamy na razie kasy na kolejnego zwierzaka, bo bym od razu pokazywała :D.[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]podobno małe jest też piękne ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Izabela124.']Witaj Alicjo :)
Fajne te ubranka, muszę zmierzyć Bobisia, może się skuszę[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
no fajniutkie są :)[/B][/COLOR]

[quote name='aga1215'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/B56BE96E.gif[/IMG][/QUOTE]

:grins: :calus:

[COLOR=Red][B]

JEŚLI MACIE 2 MINUTKI CZASU ...zajrzyjcie i podnieście , może zauważy ktoś kto będzie mógł POMÓC[/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/193150-amstaffka-SZANTA-...-nadzieja-umiera-ostatnia-...-jej-oczy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc/page8#post15435653[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...