Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pmama dobrowolnie opusciła miejsce przy kompie;)[/B][/I]
[I][B]Zrobiłam obiadek na jutro ;)naleśnicki z warzywami i barszczyk, podszykowałam na następne 2 dni / fasolkę po :diabloti:barbarzyńsku/.....a jak TZ wyjechał ok 21.30 , to zaczęłam sprzątać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a potem umyłam jeszcze kuchenne okno wyprałam firanki , powiesiłam na powrót do okna przy wtórze muzyki i dxwiekach nadchodzących SMSów:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I]
[I][B]teraz udaję się na zasłużony / mam nadzieję:razz:/ odpoczynek, bo rano wstaję 6.20 ....[/B][/I]
[/quote]

Bo my ciągle chcemy być najlepsze, niestety, znam to:evil_lol: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]heloł...
jeszcze 4 godz. i bedziesz u mnie :cool3:
mam kawe, cukier, wode...
bede też miała naleśniczki z warzywami- :razz: palce lizać :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote];)[B][I]a wolisz zimne czy odgrzane:razz:bo zapomniałam zapytać[/I][/B]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aha.. Alu.. jak bedziesz do nas jechać- to podjedź pod nasz lokal- NIE POD SEX SHOP :eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][I]:mad:kurde to ja mam skręcić do tego sex shopu:crazyeye:....bosz ja drogi nie pamintom:oops:.....dobra najwyżej będę wołać:evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Ala, no proszę Cię, nominnij Ozzyego z pisankami :lol: Tylko wykadruj, co by lepiej było widać ;) No nie daj się prosić...... :placz:[/quote]
[I][B]:oops:no i znowu będzie ze ciało pedagogiczne sieje zgorszenie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I]
[quote name='Behemot']No ale one muszą się rzucać w oczy :evil_lol: To jest świetne zdjęcie z pomysłem, w pierwszej trójce znalazłoby się jak nic :lol:[/quote][B][I]rzucać w oczy ....o w morde ....jeszcze komu wybiją:eviltong:[/I][/B]

[quote name='bonita'][B]Byłam i wszystko czytałam nocką ciemną :)[/B][/quote][B][I]a co ty tak po nocach się włóczysz ...czyżbyśmy to miałay rodzinne:evil_lol:[/I][/B]

[quote name='AlKil']Tylko żeby nie był to fotomontaż, to Ala musi je własnoręcznie umalować...:evil_lol:
Cześć Alu!:lol:[/quote][I][B]no no no;)[/B][/I]

[quote name='BeaC'][B].....................witaj [/B][COLOR=SlateGray](alem się rozpisała...................uffffffffffff)[/COLOR][/quote][B][I]:shake:gaduła;)

[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pmama dobrowolnie opusciła miejsce przy kompie;)
Zrobiłam obiadek na jutro ;)naleśnicki z warzywami i barszczyk, podszykowałam na następne 2 dni / fasolkę po :diabloti:barbarzyńsku/.....a jak TZ wyjechał ok 21.30 , to zaczęłam sprzątać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a potem umyłam jeszcze kuchenne okno wyprałam firanki , powiesiłam na powrót do okna przy wtórze muzyki i dxwiekach nadchodzących SMSów:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
teraz udaję się na zasłużony / mam nadzieję:razz:/ odpoczynek, bo rano wstaję 6.20 ....
[/B][/I][/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ALU!!!!
Ty Tytan pracy jestes!
Witaj!!!
Nie mam czasu ostatnio na dogo:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'];)[B][I]a wolisz zimne czy odgrzane:razz:bo zapomniałam zapytać[/I][/B]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobre ... mają byc dobre :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][I]:mad:kurde to ja mam skręcić do tego sex shopu:crazyeye:....bosz ja drogi nie pamintom:oops:.....dobra najwyżej będę wołać:evil_lol:[/I][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tuz obok ... :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vogue']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ALU!!!!
Ty Tytan pracy jestes!
Witaj!!!
Nie mam czasu ostatnio na dogo:shake:[/quote][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no Tytanica....fajnie grali w antyradio i stwierdziłam ze nie mogę bezczynnie siedzieć i słuchać to mi sie włączyła opcja odgruzowania okien:evil_lol:[/B][/I]

[quote name='Vectra']ceść mamusia :loveu:
ja też chce naleśniczka :oops: na zimno :p i fasolki też bym zjadła :evil_lol:[/quote]:razz:[I][B]mamusia ci zrobi w maju[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aha.. Alu.. jak bedziesz do nas jechać- to podjedź pod nasz lokal- NIE POD SEX SHOP :eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[COLOR=DarkGreen][B]ALicja gorzej jak pomylisz:diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:ptady my som doma .....jechaliśmy se przez Gogołową:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
odwiedziny zaliczone , dziecka nakarmione, Ozzy się sypnął:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Teraz lecimy na Kłokocin:evil_lol:
[/I][/B][/quote]

uff, Alu...jak Ty to pięknie napisałaś....:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pmama dobrowolnie opusciła miejsce przy kompie;)
Zrobiłam obiadek na jutro ;)naleśnicki z warzywami i barszczyk, podszykowałam na następne 2 dni / fasolkę po :diabloti:barbarzyńsku/.....a jak TZ wyjechał ok 21.30 , to zaczęłam sprzątać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a potem umyłam jeszcze kuchenne okno wyprałam firanki , powiesiłam na powrót do okna przy wtórze muzyki i dxwiekach nadchodzących SMSów:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
teraz udaję się na zasłużony / mam nadzieję:razz:/ odpoczynek, bo rano wstaję 6.20 ....
[/B][/I][/quote]

O ja cie oja cie... robocop ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Cześć Alus :multi:
Ja nie mam sily tego wszyskiego nadrabiac :shake:[/quote][B][I]o masz ....a kto cie tak zamęczył[/I][/B]

[quote name='Pysia']Jqa tez nie ale witaj Alu :multi:[/quote][B][I]witaj Pysiu[/I][/B]

[quote name='paula_z']Czesc Alu :loveu: A bedzie jakas relacja i foto z odwiedzin? :cool3:[/quote][B][I]noooo może .............[/I][/B]

[quote name='zuzolandia'][COLOR=Indigo][I][B]Witanko kochaniutka ;-) przyznaje sie bez bicia 4 strony do tyłu leciałam .....dalej nie mam siły.......;-) .....moze jakies foty?/???? cobym nie musiała za daleko szukac ??? heheheeh buziole dla Ozzulka ;-)
[/B][/I][/COLOR][/quote][B][I]witam , witam ....buziole przekazane[/I][/B]

[quote name='zuzolandia'][COLOR=Indigo][I][B]Ps...fotki odwiedzinkowe bittte ;-)[/B][/I][/COLOR][/quote][B][I]może będą......[/I][/B]

[quote name='Agga'][COLOR=DarkGreen][B]ALicja gorzej jak pomylisz:diabloti:[/B][/COLOR][/quote][B][I];)podjade z tobą[/I][/B]

[quote name='AlKil']uff, Alu...jak Ty to pięknie napisałaś....:-o[/quote][B][I]:p[/I][/B]

[quote name='mamabazyla']O ja cie oja cie... robocop ??[/quote][B][I]nooo prawie;)[/I][/B]

[quote name='Kate I Luka']Biegiem się witam, i lecem dalej :)[/quote][B][I]zwolnij bo się zadyszysz[/I][/B]

[quote name='evaxon']berek Alu :)[/quote][B][I]berek Ewuś[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]:pJa tu pilnuję
[/B][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/129/6a6185fdaeed2af8.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/129/6a6185fdaeed2af8.jpg[/IMG][/URL][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Witaj Alu![/B]
Ja to chyba juz nie wyjdę poza opcję czytacza:shake: :placz:

....... a wczoraj utknęlam w jakimś dziwnym miejscu, gdzie nawet Babcia Hanna była:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ;) :evil_lol: i ciągle jeszcze boli mnie brzuch:diabloti: ........... ze śmiechu ............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...