Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja tez dostalam juz Bozite, przydadza sie takie male granulki do srodka zabawek typu kongo, ktore wlasnie zamawiam :)
Jak polozylam na parapecie woreczki (swoja droga ciekawe maja opakowanie na probki...) to moj Portos pierwsze co zrobil podbiegl i porwal oba naraz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='coztego']Przeklejam i wysyłam do każdego ;)[/quote]
coztego czy ja też mogę się uśmiechnąć o adresy? Tylko nie banować:lol:
Szukam karmy jagnięcina z dodatkiem chondroityny ( a w eukanubie i RC jest z dodatkiem kurczaka, a to nam nie odpowiada)
Teraz sucz je acana lamb i rice ale tam nie ma chondroityny - proszę podeślijcie gdzie można zamówić próbki
Z góry wielkie dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yewcia1']coztego czy ja też mogę się uśmiechnąć o adresy? Tylko nie banować:lol:
Szukam karmy jagnięcina z dodatkiem chondroityny ( a w eukanubie i RC jest z dodatkiem kurczaka, a to nam nie odpowiada)
Teraz sucz je acana lamb i rice ale tam nie ma chondroityny - proszę podeślijcie gdzie można zamówić próbki
Z góry wielkie dzięki[/quote]

Ja bardzo szukałam karm z chondroityną i znalazłam właśnie tylko Royala, Eukanubę i Hillsa. Wszystkie na kurczaku. O jakiekolwiek inne pytałam na forum z krak-wetu i nie wiedzieli. Jak znajdziesz, to daj mi znać! będę wdzęczna. Ale obawiam się, że musisz po prostu dodawać chondroitynę do rice&lamba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JinnyAl']Ja bardzo szukałam karm z chondroityną i znalazłam właśnie tylko Royala, Eukanubę i Hillsa. Wszystkie na kurczaku. O jakiekolwiek inne pytałam na forum z krak-wetu i nie wiedzieli. Jak znajdziesz, to daj mi znać! będę wdzęczna. Ale obawiam się, że musisz po prostu dodawać chondroitynę do rice&lamba...[/quote]
[CENTER][B]Jak znajdę dam znać:lol:[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i CTR']Bozita Robur 23/13 Lamb&Rice ma w skladzie tylko mieso i maczke z jagnieciny (bez dodatku kurczaka) i zawiera chondroityne i glukozamine + Macrogard.[/quote]
Czy mogę na pw dostać link do karmy?
Bede wdzięczna bo na stronie nie widziałam:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i CTR']Prosze bardzo, tu link: [URL]http://bozita.germapol.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=13[/URL]

Pozdrawiam
Iza[/quote]
Bedzie trzeba zamówić , zaczniemy od małej paczki na próbę - pies grymaśnik.
Dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Ale w info o tej karmie pisze "Karma zalecana dla psów z problemami żołądkowymi oraz alergików." Piszą, że zawiera chondroitynę i glukozaminę, ale to nie jest wystarczająca informacja - muszę wiedzeć ILE tego zawiera. Bo o tej karmie piszą, że jest dla dorosłych psów, o zwykłej aktywności. A ja potrzebuję dla psa z zespołem krótkiej kości łokciowej, gdzie chodnroityny i glukozaminy jest odpowiednio duża dawka. O innych składnikach się rozpisują, o tych, które potrzebuję nie. W większości karm jest ch + gl w nieokreślonych ilościach.

Link to comment
Share on other sites

wysłałam emaile do róznych firm :) jak narazie dostalam odpowiedz od 4 :)
w tym probki mi przesla od Calibry i Polypharmu (czy jak to sie tam pisze :D ) a próbek nie wysylaja z Puriny i jakiejs tam firmy juz nie pamietam ;) zamowilam tez w pedigree paczke dla szczeniaka :D hihi :P ktos z was tez zamowil ? a i czy placi sie cos za ta przesylke ;>?

Link to comment
Share on other sites

w chicopee jest chondroityna ...
[url]http://chicopee.pl/content/view/42/[/url]
ale ja powiem tak wole podac preparat mam pełna kontrole nad tym czy pies przyjmie odpowiednia dawkę .. poza tym dawki z karmy sa niskie jesli pies ma jakiekolwiek skłonności lub problemy ...
i polece coś fajnego :)

[url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=8329[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...