Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

Hej witam i melduję sie po dlugiej nieobecności. Ale się działo!!!!!!!

Ali i co udało Ci się wczoraj złapać Shagiego? Kurcze aż mnie krew zalewa, ze taki fajny pies ma taką "głupią" panią.

Zresztą pod moją pracę wpadł amstaff pod samochód, bo jego właścicielka idąc z nim przez ruchliwe skrzyżowanie, nagle rzuciła smycz, bo jej telefon kom zadzwonił i stała na środku jezdni i próbowala go znaleźć w torebce, a pies zobaczył po drugiej stronie znajomego i pędem uszył, przez bardzo ruchliwe (4-pasmowe) skrzyżowanie. Potrącił go jeden samochów. To cud, że trzy pozostale tuż przed nim się zatrzymały. Jego wspaniała właścicielka tak byla zajęta szukaniem komórki, że dopiero po chwili zauważyła, że pies biegnie między samochodami. Ja widzialam to z okna i aż mi się słabo zrobiło, bo myślałam że na moich oczach zaraz zginie. Nie wiem co zpsem, bo zaraz go wzieli i poszli.

Pozrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Magda_i_Dex']
Zresztą pod moją pracę wpadł amstaff pod samochód, bo jego właścicielka idąc z nim przez ruchliwe skrzyżowanie, nagle rzuciła smycz, bo jej telefon kom zadzwonił i stała na środku jezdni i próbowala go znaleźć w torebce, a pies zobaczył po drugiej stronie znajomego i pędem uszył, przez bardzo ruchliwe (4-pasmowe) skrzyżowanie. Potrącił go jeden samochów. To cud, że trzy pozostale tuż przed nim się zatrzymały. Jego wspaniała właścicielka tak byla zajęta szukaniem komórki, że dopiero po chwili zauważyła, że pies biegnie między samochodami. Ja widzialam to z okna i aż mi się słabo zrobiło, bo myślałam że na moich oczach zaraz zginie. Nie wiem co zpsem, bo zaraz go wzieli i poszli.
[/quote]
[B]Magda[/B], niektórzy są "niereformowalni" i moim zdaniem nigdy nie powinni mieć psa :shake: :mad: :angryy:

[B]Sirion[/B] nie dawaj się dołom i trzymaj się cieplutko (w przenośni i dosłownie :cool3:) :cool2: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam
i stawiam się na drugą kawkę:razz:
[quote name='zadziorny']A myślisz że dlaczego ja chodzę na 21:00? A i tak czasami napotykam "dzikie tłumy" :roll: :mad: :shake:. Najgorsi są ci, co zamiast pływać urządzają dzikie zabawy "na płytkim", skaczą do wody ze słupków startowych (czasami przed samym nosem :angryy:), stoją jak słupy przy brzegu lub przy linie oddzielającej część płytką od głębokiej :mad: :mad: :mad:[/quote]
Ja mam o tyle dobrze, że ta godzinka wykupiona jest- przez firmę- nie jest żle, ale też jest czasami tłok, szczególnie gdy zbiorą się dzieci pracowników oraz dzieci dzieci i kuzyni..ci własnie uwielbiąją owe dzikie zabawy na "płytkim":mad:

[quote name='Anisha']O KONG'u na święta też myślałam, ale - podobnie jak [B]INA [/B]- nie mogę się zdecydować czy czerwony, czy czarny, więc poczekam na relacje INY z zabawy Vigusia i dopiero wtedy zainwestuję w następny wynalazek.
[/quote]
zamówiłam czerwony po przemyśleniach i podpowiedziach... zobaczymy co na to Vigo..:cool1: :roll: :p

[B]sirion[/B]- Święta muszę cieszyć - po to zostały wymiślone;) :razz: jak będziesz przygotowywać wspaniałości na stół to Ci przejdzie - wszak kuchnia to Twoje królestwo o ile się nie mylę..:roll: :razz:

[B]Wind[/B] - czytam bardzo dobre wiadomości od Ciebie - aby tak dalej, pisz jeszcze o pozytywach życia - może to zarażliwe:razz: ;)
No i przede wszystkim Gratuluje - kontraktu-:lol:
[B]Magda i Dex[/B]- krew mnie zalała gdy przeczytałam to co napisałaś...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']Witam
[B]sirion[/B]- Święta muszę cieszyć - po to zostały wymiślone;) :razz: jak będziesz przygotowywać wspaniałości na stół to Ci przejdzie - wszak kuchnia to Twoje królestwo o ile się nie mylę..:roll: :razz:

[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tyle że ostatnio TZ wybrzydza na wszystko, co ugotuję ! To niedobre, a znowu potrawka z kury, to za kwaśne, a po co te przyprawy w mięsie .... I tak dalej.....:angryy: :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Można dostać cholery.....[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ponadto kłoci się z córką (bardzo ostre spięcia, bo mają podobnie choleryczne charakterki). Ja pośrodku jako bufor i zderzak, obita psychicznie z dwu stron ! Mam tego dość ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tyle że ostatnio TZ wybrzydza na wszystko, co ugotuję ! To niedobre, a znowu potrawka z kury, to za kwaśne, a po co te przyprawy w mięsie .... I tak dalej.....:angryy: :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Można dostać cholery.....[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ponadto kłoci się z córką (bardzo ostre spięcia, bo mają podobnie choleryczne charakterki). Ja pośrodku jako bufor i zderzak, obita psychicznie z dwu stron ! Mam tego dość ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Witaj w klubie Sirion/chodzi o stosunki ojciec-corka/ nie jestes odosobniona w tym temacie:lol: czy macie jedynaczke tak jak my :mad:

Link to comment
Share on other sites

Sirion - wstępuję do klubu zdołowanych i niecieszących się na święta :-( tyle,że to ja pożarłam się z córką ,a nie TZ. Z nim też się pogryzłam :shake: -tez jestem choleryczka :oops:
jakoś z każdym rokiem coraz bardziej święta kojarza mi się z totalnym zapieprzem , obserwowanym ze znikomym zainteresowaniem pzrez reszte familii. Tez bym chętnie gdzieś zwiała, cos pod tytułem " Wsiąść ( z suczami, oczywiście ) do pociagu, byle jakiego.."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]niedzwiedzico [/B]chetnie wsiade z toba do pociagu byle jakiego,tylko z innego powodu. Tamte swieta obchodziłam bez mamusi,teraz te bez taty.Przestałam byc dzieckiem....:-([/quote]

Ogromnie Ci współczuję ,ja tez juz od 2000 nie jestem dzieckiem:-(
ale jest na to lekarstwo ,ja w święta zajełam się drzewkiem genealogicznym i stało się to moja ogromną pasją ,poznawanie rodziny ,której kiedyś nawet nie wiedziałam o istnieniu a moje dzrewko teraz ma ok 1000 osób:lol: i odkrywam ciagle nowe fakty z życia rodziców ,dziadków itd jest to uczucie ,które troche wypełnia mi ta pustkę jaka mam po odejściu rodziców:loveu:
Zyczę Ci bardzo rodzinnych Świąt
Pozdrawiam Nina;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Och, Rita, wiem... Już sporo lat temu mój ojciec zmarł 22 grudnia nagle. Ponieważ stało sie to na ulicy, to hieny ukradły dokumenty i do wieczora szukalismy Go po całej Łodzi, aż znalazł się nn pasujacy do opisu. Wizyta w kostnicy......[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']A ja mam dzis dola bo w koncu przyjechali wlasciciele Lavinii .. mieli byc pod koniec listopada a przyjechali dopiero dzis.. Babcia placze, psy medza sie i Roxy popiskuje a ja dziwnie sie czuje tylko z 4 psami :roll:[/quote]
Wybierz się do Tarnowskich Gór, to się nieco podbudujesz na duchu :cool3: :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Wybierz się do Tarnowskich Gór, to się nieco podbudujesz na duchu :cool3: :loveu: :lol:[/quote]

[COLOR=darkslateblue][B]Mam lepszą propozycje przyjedź do Urwiskova ,wycałować "zarazki", Maciusią i ;) Sandy[/B][/COLOR]:evil_lol: ,najlepiej zabierz jeszcze Zadziornego i Bosa:evil_lol::cool3:
[B]Rito[/B], jeżeli kiedykolwiek bedziesz chciała się wziąść za drzewko genealogiczne to polecam strone [URL="http://www.genpol.com"]www.genpol.com[/URL] :loveu:
lub pisz do mnie na email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]sirion,[/B] oj ... a kto powiedzial, ze to Ty musisz gotowac :crazyeye: Kazdy ma dwie lapki, wiec ... Najlepszym argumentem w takim sporze, jest zaniechanie gotowania, popoludnia w fajnych sklepach, wieczory przy dobrym winie z przyjaciolkami, a weekendy z cora w fitness klubie! Doskonale zrobi to Waszym relacjom i bardzo szybko podbuduje Wasza samoocene :multi:

BTW niskiej samooceny nastolatek/kobiet - prowadze zajecia z autoprezentacji dla kobiet biznesu i polityki. Wiekszosc zajec obejmuje tzw. rozwoj osobisty - cialo i wlasciwa prezentacje przed aparatem fotograficznym i kamera. Wspieraja mnie stylisci, choreograf i wizazysta. Co ciekawe, bez wzgledu na wiek, wyglad i stan majatkowy, kobiety zazwyczaj sa mocno niezadowolone ze swojego wygladu, wiele chcialyby zmienic, dopracowac. Znajomy fotograf-trener prowadzi podobna grupe mezczyzn. Zaskakujace jest tutaj to, ze wlasciciele wielkich miesni piwnych, permanentnego lupiezu, problemow ze skora i nadmiarem potliwosci, czuja sie tak doskonale w swoich cialach, ze nie tylko "pochlaniaja" glodnym wzrokiem krecace sie po studio asystentki, ale rowniez za nic w swiecie nie chcieliby popracowac nad swymi "niedoskonalosciami" :cool3: .
Wnioski pozostawiam zdolowanym Paniom :cool3:

[B]sirion, niedzwiedzica, rita, nitencja [/B], wiele usmiechu Dziewczyny i nie martwcie sie tak ... :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

Niech jest ten lekki mrozek - lepszy niz taka chlapa- plucha ni to ciepło ni zimno... no i te paskudne kleszcze czas powybijać:roll:
Witam :multi: i dziękuje za kawkę:kaffee_2: pyszna:lol:
Wkurza mnie ta pogoda - gdy przychodzę do domu - na szybko coś jem ale i tak jest już 16.00 i wtedy :painting: niestety Vigo zbytnio sobie nie może poszaleć bo nie puszczam go raczej luzem po ciemku...potem w domku zaczyna się :Dog_run: :tard: :huh:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_i_Dex']
Zresztą pod moją pracę wpadł amstaff pod samochód, bo jego właścicielka idąc z nim przez ruchliwe skrzyżowanie, nagle rzuciła smycz, bo jej telefon kom zadzwonił i stała na środku jezdni i próbowala go znaleźć w torebce, a pies zobaczył po drugiej stronie znajomego i pędem uszył, przez bardzo ruchliwe (4-pasmowe) skrzyżowanie. Potrącił go jeden samochów. To cud, że trzy pozostale tuż przed nim się zatrzymały. Jego wspaniała właścicielka tak byla zajęta szukaniem komórki, że dopiero po chwili zauważyła, że pies biegnie między samochodami. [/quote]
Pozostaje mi tylko powiedzieć - szkoda, że jej nikt w d... nie zaparkował, bo chyba tylko to mogłoby ją nauczyć rozumu :angryy: . Tłumok przebrzydły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magicnesca'][B]Rito[/B], jeżeli kiedykolwiek bedziesz chciała się wziąść za drzewko genealogiczne to polecam strone [URL="http://www.genpol.com"]www.genpol.com[/URL] :loveu:
lub pisz do mnie na email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
:loveu: :loveu:[/quote]
OJ w domu dopiszę adres do ulubionych - mnie to interesuje...
dziadek dokopał się dość głęboko.. chyba dotarł do XVIII wieku... tylko całą rozpiskę odziedziczył ktoś z rodziny - ale wiem, że to istnieje:roll: więc może, może.. dziadzuś dowiedział się wtedy ciekwych rzeczy mi że nasi przodkowie pochodzą z Włoch :evil_lol: fakt nazwisko nawet trochę pasuje:diabloti:
[B]Wind[/B] - kobieto - jesteś jak promyk słońca w ten paskudny dzień - mam nadzieję, że kobietki i dziewczyny po Twoim poście - trochę rozjaśnią twarze... lubie czytać takie posty z rana:lol:
Dziewczyny róbcie tylko to co chcecie zrobić a wtedy będzie robine to z przyjemnością.. i tak jak pisze Wind może by tak nie zrobić raz obiadu dla rodzinki albo mniej potraw na Wigilie .... wtedy rodzinka doceni jak zobaczy co straciła:razz: u mnie to działa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Pozostaje mi tylko powiedzieć - szkoda, że jej nikt w d... nie zaparkował, bo chyba tylko to mogłoby ją nauczyć rozumu :angryy: . Tłumok przebrzydły...[/quote]
[COLOR=blue]Zgadzam się z [B]Mokką[/B] tłumok przebrzydły, i po co takie mają psy :evil_lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]Zgadzam się z [B]Mokką[/B] tłumok przebrzydły, i po co takie mają psy :evil_lol: [/COLOR][/quote]
Tak, ale może nie było to standardowe zachowanie tej kobiety. Nie wiem, ja Wam, ale mnie w życiu zdarzyły się sytuację, w krórych zachowałam się bardzo lekkomyślnie, jakby mi ktoś wyłączył myślenie :oops:. Ważne, żeby to nie była recydywa. Beznadziejnym przypadkiem jest sąsiadka Ali, właścicielka jamnika Shaggiego. Po prostu :snipersm::shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...