Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='teresz10']

2 szara kudlata
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CWypfSSwDwY/UuVJk4aimDI/AAAAAAAAIek/f13SLg-no0Y/s512/IMG_2665.JPG[/IMG][/QUOTE]

Wypatrzyłam te sznupcię na sznaucerach, ale nie umiem już kolejny raz namawiać męża na sunie. Chyba że podrzucicie ją na klatkę w naszym bloku. Kurnachata. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aśka Belkowska']Wypatrzyłam te sznupcię na sznaucerach, ale nie umiem już kolejny raz namawiać męża na sunie. Chyba że podrzucicie ją na klatkę w naszym bloku. Kurnachata. :angryy:[/QUOTE]

Asia namów męża na DT i wtedy może zostanie przez zasiedzenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aśka Belkowska']Wypatrzyłam te sznupcię na sznaucerach, ale nie umiem już kolejny raz namawiać męża na sunie. Chyba że podrzucicie ją na klatkę w naszym bloku. Kurnachata. :angryy:[/QUOTE]
Podaj adres :cool3:


[quote name='Aśka Belkowska']Już myśłałam o DT, ale problem w tym, że mam inteligentnego męża.[/QUOTE]

Rzuć go :diabloti:- weź psa. Będziesz szczęśliwsza.

Link to comment
Share on other sites

Nie pojechala - jest w klinice - na sterylce , a wlasciwie juz po . w sobote ma jechac, ale tak naprawde do bdt , tak wiec szukamy dt.


DZIS pojechala suczka BERNENSKI PIES PASTERSKI do dt w Pulawach, z fundacji Pasterze
Suczka po wypadku byla operowana i dzis wypis ...dzieki akcji Pasterzy nie wrocila do schronu...DZIEKI !!! Nawiasem mowiac nikt od Pasterzy jej nie widzial na oczy, dopiero jak dotarla do dt... uff okazalo sie ze przypomina Bernenczyka...

Link to comment
Share on other sites

MIMI wrocila z adopcji - ten piesek ma temperamencik ...terierek 200% - wszystko robi na 200% - pragnie posiadac ,kradnie, chce na kolana, chce na spacerek -ale tez 200% inteligencji - gdyby ktos chcial to nauczy tego psiaka wszystkiego tylko ten psiak musi pokochac aby sluchac ...a tego w jeden dzien nie da sie zrobic niestety - pani oddajac MIMI rozplakala sie ale powiedziala ze MIMI ja pokonala - nie jest w stanie podjac sie opieki nad nia ...za duze wyzwanie
WIEM cos o tym...

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']MIMI wrocila z adopcji - ten piesek ma temperamencik ...terierek 200% - wszystko robi na 200% - pragnie posiadac ,kradnie, chce na kolana, chce na spacerek -ale tez 200% inteligencji - gdyby ktos chcial to nauczy tego psiaka wszystkiego tylko ten psiak musi pokochac aby sluchac ...a tego w jeden dzien nie da sie zrobic niestety - pani oddajac MIMI rozplakala sie ale powiedziala ze MIMI ja pokonala - nie jest w stanie podjac sie opieki nad nia ...za duze wyzwanie
WIEM cos o tym...[/QUOTE]

to Mimi jak moja ruda... :shake: dwie rodziny ją już oddawały... a t otaki cudny pies tylko trzeba kochać, rozumieć i CHCIEĆ!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Dlaczego ? :roll:[/QUOTE]

Malej MIMI w mieszkaniu jest za duzo wszedzie , wlazi pod nogi, skacze po meblach, kradnie ze stolu. TAki mix JAck Russel Teriera z Pinczerkiem ? U mnie zachowuje sie juz przyzwoicie - ale ludzie nie rozumieja ze z nia trzeba stanowczo od poczatku - taka mala biedna slodycz... i klopot gotowy. Szukam domku ktory wie co to terierek i jednak nie w mieszkaniu - ona ma 1,5 roku - nie biega tylko nisko lata - z drugim psem dogada sie w mig, rowniez z wiekszym.

Link to comment
Share on other sites

Dla tej suni szukam kawalka kąta . Suczka po sterylce - panie w klinice powiedzialy ze pieknie chodzi na smyczy, zna komendy, nie szczeka , jest zrownowazona.
Dzis po sterylce wrocila do schronu...nie mialam jej gdzie umiescic

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aOM9wYEO9RM/UxBUuklH8fI/AAAAAAAAKYE/PTkJipuuzXA/s640/IMG_3140.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ta sama sytuacja - suczka kontaktowa, grzeczna , miala pojsc do mnie na dt ale MIMI wrocila i sunia zostala w klinice - ale jest juz po sterylce, ogloszenia poszly ale czasem trzeba chwili aby znalezc dobry domek - sunia bardzo przyjacielska wobec innych psiakow i suczek
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6SDB-CuWz80/UqYteJERuHI/AAAAAAAAHhs/NOmglE7N-_g/s512/IMG_3899_resize.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem mega zaskoczona :-o Mimi jak była u nas po przyjeździe ze schronu to wprawdzie pozwalała sobie za dużo w stosunku do mojej suki, ale od początku ogarnęła zasady panujące u nas w domu i po kilku upomnieniach zachowywała się ok. To młody i energiczny pies ale nie sądzę żeby wymagał jakiegoś specjalnego traktowania, konsekwencja i asertywność wystarczy. Jest inteligentna i wykorzysta na pewno słabość i niezdecydowanie człowieka, ale nie jest jakimś problematycznym psem. Nie trafiła po prostu jeszcze na swojego człowieka :( Trzymam za nią kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']Malej MIMI w mieszkaniu jest za duzo wszedzie , wlazi pod nogi, skacze po meblach, kradnie ze stolu. TAki mix JAck Russel Teriera z Pinczerkiem ? U mnie zachowuje sie juz przyzwoicie - ale ludzie nie rozumieja ze z nia trzeba stanowczo od poczatku - taka mala biedna slodycz... i klopot gotowy. Szukam domku ktory wie co to terierek i jednak nie w mieszkaniu - ona ma 1,5 roku - nie biega tylko nisko lata - z drugim psem dogada sie w mig, rowniez z wiekszym.[/QUOTE]
Kradzieże ze stołu, podsiadanie miejsca w fotelu, szaleństwa to jak pekińczyki, tylko one szybciej się kładą i chrapią pewnie.
Trzeba kogoś aktywnego kto psa ogarnie i pokaże co wolno.

Link to comment
Share on other sites

SZUKAM DT, DS dla tego psiaka - jest spokojny, nie szuka awantur, nawet nie szczeka - siedzi dlugo , zawsze ukryty w budzie przed agresorami. teraz w koncu odetchnąl w boksie z normalnymi psami . i sobie siedzi i sobie patrzy... w koncu widac jaki wielki i piekny PIESIO
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-P3hkIHo2S6E/UxBcIMfRcaI/AAAAAAAAKeg/sAB6xsyv_BI/s512/IMG_3209.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...