Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='majuska']Jest i trzecia :) Nie damy Aguli na poniewierkę:lol:

Dziewczyny dzięki za wsparcie na wiadomym wątku, nie będą nam po Beci jeździli:shake:[/QUOTE]

A może w innych przytuliskach/schroniskach płacą wyadoptowanym psom jakieś alimenty/rentę/itp i tylko w Boguchwale nie ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wkleję link do wątku domowego Przytuliska Iwoniam.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216999-Kraków-Daisy-amp-Jagódka-Tunia-Mikrusek-kociaki..Szukamy-domków-wsparcia!Jest-nas-więcej[/url]!
Ona naprawde wciąż leczy te swoje maluszki - zajrzyjcie tylko na koniec - nie jest goloslowna w tym co pisze.
A jutro beda w telewizji - wszystko na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']A może w innych przytuliskach/schroniskach płacą wyadoptowanym psom jakieś alimenty/rentę/itp i tylko w Boguchwale nie ? :cool3:[/QUOTE]

Z całą pewnością, czas pomyśleć o zmianach. Proponuję do każdego psa z Boguchwały dawać: Legowisko wyszywane złotą nicią i kryształami od Swarovskiego, takąż obróżkę i smyczkę, komplet złotych misek z rancikiem wysadzanym diamentami, zabawki (wiadomo, że nie byle jakie), trzyletni zapas karmy, kupon na usługi groomerskie i otwarte konto u najlepszego weta w mieście. Złożymy się i damy radę, dla piesków wszystko.
No i koniecznie jeszcze kubraczek z futerkiem, taki jak ma Dingo :diabloti:

Wiesz, ja po prostu myślę, że są ludzie, którym się wydaje, że jek można coś mieć za darmo (czytaj: za cudze pieniądze) to trzeba korzystać, nawet jeśli samych ich jak najbardziej na to coś stać. Taka mentalność...

Edited by Dzika_Figa
Link to comment
Share on other sites

Też uważam, że Lili jest w bardzo dobrym domu i ma wszystko czego jej potrzeba, ale pewne zagrania są nie do przyjęcia jak dla mnie , a przynajmniej do czasu i w końcu trzeba było powiedzieć co się myśli .....no a teraz jest taki smród i cyrk jakiego dawno nie widziałam:-D:-D:-D.....jakoś mi nie szkoda:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Co do tego, że Ela kocha Lilly i że pies jest w dobrym domu, nie mam wątpliwości.
(Elu, wiem że to czytasz i dlatego pozwalam sobie nie kopiować tej samej wypowiedzi na wątek Lilly)
Ja myślę, że problem polega na tym, że Lilly nie spełnia oczekiwań Aguchy, a Ela nie potrafi jej poprosić, żeby zamknęła gębę.

Link to comment
Share on other sites

mamo, mam nadzieję, że nie potraktowałyście tego złosliwie, chciałam żeby zabrzmiało z ironią ;)
jestem po lekturze odświeżonej wiadomo gdzie ;) dlatego ten dowcip mi sie tak wyostrzył i ja oferuje to samo w druga strone jakby było trzeba

moje szczury potwory się znają na błyskotkach wszak to geologiczne szynszyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']mamo, mam nadzieję, że nie potraktowałyście tego złosliwie, chciałam żeby zabrzmiało z ironią ;)
jestem po lekturze odświeżonej wiadomo gdzie ;) dlatego ten dowcip mi sie tak wyostrzył i ja oferuje to samo w druga strone jakby było trzeba

moje szczury potwory się znają na błyskotkach wszak to geologiczne szynszyle[/QUOTE]

Tu wszyscy wszystko traktują złośliwie i nikt nikogo nie oszczędza :diabloti:

Geologiczne? Że co? Z wykopalisk? To szczury czy szynszyle? :roll::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...