Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='karolciasz28'] Terriemu i Lukasowi to nawet ja mogę coś skleić bo im trzeba krótkie zwięzłe, przynajmniej mi się tak wydaje,że nie ma co się rozpisywać.
[/QUOTE]

Ja Lukasowi też robilam z króciutkim tekstem.

Link to comment
Share on other sites

heheh nie z przytuliska - wiedziałem, że będziecie czujne i się zaniepokoicie :evil_lol: Mojej żółwiczówie Motylii znalazłem :-). Gość, młody bardzo sympatyczny facet, prawdziwy pasjonat i podoba mu się bardzo. Ja jakos do żółwi i rybek nie mam serca za grosz. Na szczescie te stworzenia się do człowieka nie przyzwyczajają.

Link to comment
Share on other sites

A tego to nie wiem. Chyba miejsca już nie będzie miał. Oddałem z wielkim akwarium i całym osprzętem. Znalazłem jego rozmowę na forum żółwiowym, że by coś przygarnął więc zagadałem. A że żółwika miałem zadbanego to wziął z chęcią. Barb - zastanawiałem się nawet czy do egzotarium w Kielcach czasm nie odwieźć gadziny. Tam mają ponoć super warunki i opiekę. Nawet dzwoniłem do nich i rozmawiałem, tylko że to kawałek drogi stąd. A ten gość ma już jednego żółwia od 12 lat i nadal się nimi pasjonuje. Ta moja laska to już druga sztuka u niego.

Becia - o której jutro będziesz? Ja się jutro wybieram.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Będziemy jutro od godziny 15, możesz wdepnąć, tylko w czwartek nie będzie miał kto wyprowadzić, bo ja nie mogę przyjść w czwartek :)[/QUOTE]

To ja wyprowadzę w czwartek za Ciebie, a jutro jak zdażę to gościnnie zaglądnę zobaczyć jak rozpuszczacie i rozpieszczacie te psiska ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja sobie tak pomyslalam w kwestii żolwia ze moze zapytam szwagierke, maja już jednego lądowego, sam do nich przyszedł, zaklinował sie pod drzwiami garazu i został, musiała komus zwiać gadzina

Nic nie obiecuje ale zapytam ;)

aha napiszcie ciocie czego, oprócz domków teraz potrzeba, może namówie kilka osób na jakiś drobny sponsoring

Link to comment
Share on other sites

Chciałam bardzo podziękować Szpilce i Beci, które dziś przybyły i psy wyprowadziły :lol: Becia postanowiła zmierzyć się z Sonią i o mało nie urwała kręgosłupa :diabloti:, teraz mam przechlapane, powiedziała że mnie wyśle na księżyc razem z Sońka! :evil_lol: Błagam Was ślijcie petycje do Beci, z podpisami że jesteście przeciwni :mad::mad::mad::diabloti::lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...