Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Beciu, karmę to trzeba nam z Magdą do domu wziąć, bo w przytulisku makabra.:placz: Dobrze, że przyszedł dziś pan Maciek i przyniósł puszki, bo nie miałabym z czym dać makaronu psom, wszystko zamarznięte na kość, noża nie wbijesz, możesz co najwyżej głowę rozwalić :shake: szkoda dawać do baraczku! To się jakoś umówimy i ja wezmę część a Magdzie podrzucimy drugą, tak samo makarony itp. :roll:

Link to comment
Share on other sites

a ja dziś z okazji grzebania w ogłoszeniach znalazłam kwiatki pt. " sprzedam pluszową zabawkę + gratis piesek Shih Tzu...450 zł "
[URL]http://www.rzeszowiak.pl/witam-przedmiotem-sprzedazy-jest-maskotka-do-maskotki-gratis-2061057[/URL] :shake:
oraz " labradory , yorki i labradory yorki " , te ostatnie zwłaszcza mnie zastanawiają..
[URL]http://tablica.pl/oferta/zamowienia-na-szczeniaki-labrador-labradory-york-yorki-IDGG6F.html[/URL] :shake:
o matko...:shake:

Link to comment
Share on other sites

A do mnie dzisiaj zadwoniła kobieta, u której miałem zamawiać szczeniaka czarnego teriera (ale nie wziąłem bo sobie za drogo liczyła) czy nie chę 16 miesięcznego, wyszkolonego ponoć czarnego teriera z rodowodem za darmo bo ktoś jej znajomy chce oddać. Jakbyście chcieli takiego psiaka to mam na nią namiar. Ja już zamówiłem szczeniaka gdzie indziej i wpłaciłem zaliczkę, więc nie skorzystam. Psy te nie gubią wogóle włosa i nie alergizują, ale trzeba je strzyc. Są spokojne w mieszkaniu, zrównoważone i nie wymagają dużo ruchu. Jak coś to na PW.

A co do Shiz Tzu to nie widać, żeby pieski były jakieś zabiedzone i produkowane typowo dla zysku (chociaz to pewnie nie te pieski co na zdjęciach). Ja w tej aukcji osobiście nie widze nic złego, a prawny zakaz sprzedaży psów nierodowodowych to wg mnie ograniczanie praw obywatelskich. Powinni się wziąść za tych co KUPUJĄ i WYRZUCAJĄ, żeby to im groziła odpowiedzialność. To kupujacy powinni mieć świadomość co robią, że to żywe zwierzęta i jakie jest ryzyko kupna psa o niewiadomym pochodzeniu i z niewiadomych rąk. Również gdyby nie było popytu na takie psy to i tych pseudohodowli by nie było.

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ja tez gdybym brala psiaka to tylko jakiegoś bezdomniaka i to z Boguchwały.[/QUOTE]

Ja tez bym brał, jakbym nie miał alergii na sierść. Dłuższy pobyt z sierściuchem w zamknietym pomieszczeniu odpada. Z kotem to mi wystarczy 15 min (u siąsiada jak komputer czasem naprawiam) i już nic nie widzę i tak na raty muszę tam chodzić, a kota nawet nie ma wtedy w pobliżu. Nawet nie próbuję głaskać.

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozio']Ja tez bym brał, jakbym nie miał alergii na sierść. A z kotem to mi wystarczy 15 min i już nic nie widzę. Nawet nie próbuję głaskać.[/QUOTE]

A jak kontakt z psami w Przytulisku nie wywołuje alergii ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']A jak kontakt z psami w Przytulisku nie wywołuje alergii ?[/QUOTE]

Na zewnątrz nie, nie mam kontaktu 24 na dobę i nie wnoszę sierści na dywany, ubrania, pościel itd. Z psami i tak jest dużo lepiej niz z kotami, chociaż krókowłose typu dog niemiecki, bokser itp. bardziej mi dają popalić. Jak sie wezmę za mojego za czesanie w domu (jak mu podszerstek wyczesuje) to też mi daje po oczach.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy ktoś nie ma na zbyciu starego czajnika??? Przyniosłam jeden do przytułku i dzisiaj chciałam zagrzać trochę wody, żeby rozcieńczyć psom, ale on niestety padł, pewnie z tych mrozów. Kurcze, przydałby się jakiś na te mrozy...tylko, że może skończyć tak jak mój. Nie wiem jak tam kuchenka, bo w ostateczności można przynieść wielki gar i w nim podgrzać wodę.

Link to comment
Share on other sites

No tak się nad tą kuchenką zastanawiam, bo dziś to było ciężko, nie miałam jak wymienić wody, niby dali nam klucz do kotłowni, ale zawór do wody zakręcili!! A tu Dingo bez wody, Kaja, Lukas, Ozi! No człowiek nie wie co ma robić, dobrze że faceci z gokomu się pojawili, otworzyli mi drzwi i nalałam ciepłej, bo już miałyśmy z Magdą do Rozio dzwonić, żeby przywiózł cysternę z ciepła wodą :) no porażka z tymi facetami z gokomu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']czy w tym roku Kundelek użyczy swojego konta dla wpłat 1% dla Boguchwały ?[/QUOTE]
Tak, ponoć użyczy, ale to najlepiej wie Becia :)

[quote name='majowa']zapytam w domu o czajnik
ale mogalabym go wam podrzucic dopiero za 2 tygodnie[/QUOTE]
Może być i za dwa tygodnie, bo na te mrozy to nie ma sensu, a na razie zobaczymy co z tą kuchenką :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...