Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Dzika_Figa']Ok, 25 w słońcu plus chłodny wietrzyk i mała wilgotność powietrza, happy?[/QUOTE]
No teraz już lepiej i tak trzymaj do lata, bo potem będziemy narzekać, że parzy słońce niemiłosiernie, a oni się tam duszą, jak co to zwalimy na Ciebie, żeś się sama domagała ;)

Link to comment
Share on other sites

Jaką kontrolę??

Ludzie kto jeszcze nie głosował...plisssss...zagłosujcie na Klembów
Trzeba podjąć tylko malutki wysiłek, zarejestrować się na Krakvecie, zrobic przynajmniej jeden wpis ( post ) najlepiej w dziale "poznajmy się" i juz można oddać głos.
Klembów może przegrać i to dosłownie o jeden głos, może Twój............
[url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14699[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Jaką kontrolę??][/QUOTE]
A majuska, kontrola z gazownictwa była, chcieli nam podłączyć gaz, żeby miski były ciepłe i żeby woda nie zamarzała, ale jak widać nic z tego nie będzie ;), ale jutro też może być kontrola, więc uważajcie!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Podłączyłbym i gaz łupkowy, ale nie byłem odpowiednio ubrany na tą temperaturę i nawet darów co przywiozła Becia nie oglądnąłem i nie pogadałem. Następnym razem się przygotuję lepiej na kontrolę ;). Wogóle jak tam zajechałem to przytuliska nie poznałem (jak bazar z pościelą wyglądało). Wszystko na ogrodzeniu wisiało, łącznie z odjazdowym kubrakiem Budrysa :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']podobno słoma daje dużo ciepła[/QUOTE]

Figuniu u nas w każdej budzie jest słoma, za każdym razem w przytulisku dodajemy do bud ale rzucone na to polary sprawiają, że psom jest milej i cieplej. Polar w razie czego wysycha równie szybko jak słoma, a o ile jest przyjemniejszy.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam bardzo podziękować mojej znajomej Karolinie R., która zakupiła dzisiaj dla naszych psiaków 2 mega mocne smycze wyciągane. :Rose::Rose::Rose:
Karolina jest prawnikiem i zapewniła , że w razie czego możemy na nią liczyć. Mam nadzieję, że nie będzie okazji, przynajmniej do tych złych rzeczy.


[IMG]http://img826.imageshack.us/img826/2898/p1050808g.jpg[/IMG]

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Figuniu u nas w każdej budzie jest słoma, za każdym razem w przytulisku dodajemy do bud ale rzucone na to polary sprawiają, że psom jest milej i cieplej. Polar w razie czego wysycha równie szybko jak słoma, a o ile jest przyjemniejszy.[/QUOTE]

psiaki w Boguchwale to mają tak dobrze i bezpiecznie jak pewnie nigdy wcześniej nie miały:calus: , i budy ciepłe , i jedzonko codziennie i kochane ciotki i wujkowie do odwiedzin

Link to comment
Share on other sites

A Ty co tak wcześnie na dogo? Czyżby ferie:cool3:

Jasne, że i w hospicjum dla kotów są potrzeby, jednak trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar jednej i drugiej tragedii:-( A tak szczerze powiedziawszy to tej tragedii jest tyle wszędzie, że mi już psychika czasem wysiada...jak na FB wejdę to mi się odechciewa wszystkiego tyle tego zwierzęcego nieszczęścia się człowiek naogląda:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Dwa rambo były w kubrakach, Kajka jak batman (tylko na głowie jej się to trzymało). Założyłem jej od nowa ale ciągle kombinowała i musiałem poprawiać przed wyjsciem. Rano pani co była bardzo ładnie sobie poradziła i wszystko u Kaji pięknie pozabezpieczane. Budrysowi trochę pod skosem budę przestawiłem i z zewnętrz pół boksu zasłoniłem kocem, który chyba Sonia wywlokła na środek placu. A osobiście to pecha ciąg dalszy u mnie, bo dzisiaj żona rozwaliła pół zderzaka w naszym samochodzie - dosłownie pół zderzaka zostało na śniegu (fajnie to wygląda ale najważniejsze, że już auto na chodzie :-)), więc z psami dzisaj nie pospacerowałem bo musiałem doprowadzić pojazd do używalności. Smyczki zajebiste, a ulubieniec Beci (tery potrzepaniec) wywlókł wszystkie posłane polarki z budy. Budrys ujeżdza poduchę (jakby ćwiczył już przed przyjsciem Aguli ;):evil_lol:) Na noc dwa rambo pilnują interesu, zobaczymy jutro co z umundurowania zostanie, bo jak zwykle się tłuką.

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...