Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Niestety usunięto mi aukcję Oziego z allegro , ponieważ uznano zapis " Nie licytuj ,zwierzę to nie przedmiot , zadzwoń lub wyślij maila " za niedozwolony oraz " nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym " .
Jeśli ktoś robi jeszcze ogłoszenia z taką formułą to może się spodziewać odwołania aukcji.
Jestem wkurzona .
Płaci się za te ogłoszenia teraz jak za zboże i jeszcze źle . Czyli musi to być sprzedaż a nie szukanie domu .... Pięknie.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba moze zmienić na : "[B]Zanim zalicytujesz[/B] zadzwoń lub wyśli -emaila ..zwierzę to nie przedmiot ... zastrzegamy (tu wzmianka o sprawdzeniu domu przed licytacją (jako warunek sprzedaży) i nieważności licytacji bez spełnienia warunków itp. I będzie dobrze i zgodnie z regulaminem :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28'] A w sprawie Lukasa cisza?[/QUOTE]
Tego to ja nie wiem - Cioteczki kontrolują sytuację z adopcjami a mnie to tylko słuchy dochodzą :-)Widziałem, że ogłoszenie w jego sprawie wisi na głównym przystanku w Boguchwale. Mogę mu porobić i temu nowemu zdjęcia w sobotę lub niedzielę za dnia jak trzeba?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, nie ma co czekać na cud, trzeba Lukasa ogłaszać i to już!!! Zero odzewu, telefonów, poszukiwań, nie sądzę, że on uciekł, ktoś go wywalił w centrum i tyle. Rozio, do roboty, zdjęcia jak zrobisz, wrzuć tutaj a my zrobimy wątek! Zaczyna się robić ciasnawo, a na razie adopcje stanęły w miejscu, a jeszcze jest jeden psiak do odłowienia, który ma do nas trafić!! Porażka :(

Link to comment
Share on other sites

No wiesz ja w takim sensie, że tylko przybywa i tyle, choć coś poszło, ale żeby choć trochę czasu minęło zanim znajdą się kolejne, a tu jeden po drugim. Każdy może zrobić, jak Becia chce to może zrobić, a jak nie ma czasu to ja też mogę, byle by zdjęcia były. Zresztą już Becia może zrobić wątek bo jakieś fotki ma, a potem resztę się wstawi! Becia, zakładaj wątek!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']jednak w przytulisku praktycznie same "ciężkie" przypadki, więc teraz pewnie jak po grudzie pójdzie[/QUOTE]
Jak to ciężkie przypadki??? :evil_lol: Ozi super do adopcji, Lukas też, Budrys też fajny psiak, więc te trzy mogłyby znaleźć fajne chałupki :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia Lukasa:

[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lukas-czeka-na-wlasciciela-id34547.html[/url]

[url]http://tablica.pl/oferta/lukas-czeka-na-wlasciciela-IDF12l.html[/url]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

ja po prośbie

[quote name='Alicja'][B]BARDZO WAS PROSZĘ zagłosujcie na Krakwecie[/B]

[B]Zagłosujcie na KLEMBÓW[/B]
Sprawa wyglada tak ....kontrkandydat ma 30 kotów i stawia je na równi z 300 psami ...koty chore ale czy psy w schronisku są zdrowe ????

[B]PROSIMY O GŁOSY NA KLEMBÓW !!![/B]
Pamiętajcie tylko ze głosując [B]nalezy napisać przynajmniej 1 post[/B]
najlepiej tutaj
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611[/URL]

a potem zagłosować w ankiecie na KLEMBÓW
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14699[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

O Lukas ma już dwa ogłoszenia, fajnie, to naprawdę super psiak!:) Ale ten nowy, normalnie słodycz, normalnie nasz Terruś, tylko w innym kolorze, jaki on fajny kochany, jak się tuli, jakbym Terrusia widziała, kochany kochaniutki!!!! Jak on lgnie do człowieka!! Trzeba go szybko ogłaszać, cudowny psiak!! Wzięłam go na spacerek, ładnie idzie, nie ciągnie, do przodu nie goni, tylko idzie z lekka za człowiekiem, może był w szoku, albo bał się że go znowu gdzieś wywożę?? Kto to wie, ale dziewczyny jak go zobaczycie, to mówię Wam, od razu zobaczycie naszego kochanego Terrusia!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...